مقالات

صندلی استار

صندلی استار

با توجه به شیوه زندگی کنونی و گذراندن بیشترین وقت کودکان در منازل و خستگی و کسالت آنان از یکنواختی ساعت هایشان، والدین فکری برای استفاده از وسایل ایمنی و متنوع جهت بازی کودکان خود و گذراندن دوران کودکی مفید و پرثمر کرده اند.
صندلی استار از وسایل مورد استفاده و کاربردی برای کودکان است که برای انجام کارهایی از جمله کاردستی، نقاشی و بازی هایی که نیاز به نشستن و انجام دادن دارند مثل لگو فله ای از آن استفاده می‌کنند صندلی استار در مهد کودک و خانه بازی منازل، آموزشگاه های زبان و موسیقی و یا هر مکان دیگری که با کودکان سر و کار دارند استفاده می شود.
صندلی استار با رنگ بندی مختلف و شاد برای کودکان و روحیه لطیف آنان بسیار مناسب است که بسته به سلیقه و میل خود آن را انتخاب می نمایند. نشیمنگاه استاندارد آن جهت استفاده کودکان زیر ۷ سال به گونه‌ای است که اگر کودک مدت‌ها بر روی آن بنشیند زود خسته و یا اذیت نمی شود.
صندلی استار از جنس پلی اتیلن و یا همان پلاستیک فشرده ساخته شده است و این باعث مقاومت و سختی آن تا حدود بسیار بالایی شده است مقاومت صندلی تا حدی است که یک فرد بزرگسال با وزن ۱۰۰ کیلوگرم هم می تواند بر روی آن بنشیند. اما ابعاد آن بیشتر مناسب کودکان و متناسب با رده سنی آنان تنظیم شده است.
صندلی استار با پایه های ضربدری و فاصله‌ای که با زمین دارد یعنی ۲۹ سانتیمتری باعث شده است که از ایمنی بالای برخوردار باشد و کودک از روی آن لیز نخورد و یا مانع لغ خوردن صندلی می شود.و شما با خیال راحت کودکان خود را بر روی آن می توانید بنشانید.
صندلی استار به سادگی قابل شستشو با مواد شوینده خانگی به جز سفید کننده ها می باشد و سریع خشک می‌شود عمر بالایی دارد و ما می‌توانیم سالها بدون هیچ موردی از آن استفاده کنیم.کودکان معمولاً علاقه دارند که از وسایل استفاده کنند که به راحتی آن را مورد استفاده قرار دهند بدون کمک خواستن از بزرگترها به مبلمان کوچک قفسه وسایل کودک به راحتی و آسانی به وسایل خود دسترسی داشته باشند. و یا میز و صندلی که به راحتی بر روی آن بنشینند. میز چیکو از دیگر وسایلی است که پیشنهاد می‌شود در کنار صندلی استار از آن استفاده کرد و در اتاق کودک قرار داد. میز چیکو را می توان با صندلی استار یا صندلی لبخند بسته به میل خود تهیه کرد یا هر صندلی دیگری که مد نظر شما باشد. اما تمامی صندلی های کودک از نظر ارتفاع و ابعاد با یکدیگر همخوانی دارند همچنین بسته به سلیقه شما می توانید صندلی استار را در کنار میز استار استفاده کنید که معمولاً انتخابی بسیار مناسب برای مهد کودک ها است به دلیل اینکه زمانی است که کودکان از بازی و جنب‌وجوش خسته می شوند، و دوست دارند یک جا بنشینند و به یک بازی سرگرم کننده مشغول شوند، دور میزی بنشینند و مشغول کاردستی و نقاشی و نوشتن شوند و یا به ساخت لگو فله ایی بپردازند. صنلی استار با میز استار با روی بزرگ این امکان را به سادگی می دهد که سه یا چهار کودک همزمان دورتادور آن بنشینند و مشغول بشوند. برای متنوع کردن بازی های کودکان می‌توان از لگو فله ای استفاده کرد و از کودکان بخواهیم دور تا دور میز بر روی صندلی استار خود بنشینند و مشغول ساختن خانه بازی شوند. لگوفله ای بازی جذابی است که هیچ گاه برای کودکان تکراری نمی شود چرا که می توانند بار ها و بار ها آن را خراب کنند و دوباره با شکلی دیگر آن را از نو بسازند.
صندلی استار و میز استار در بسیاری از موارد می تواند جهت استفاده کودک بسیار کاربردی و مناسب باشد، چرا که از آن خسته نمی شود زیرا تولیدکنندگان با در نظر داشتن ارگونومی و اینکه کودکان ممکن است ساعت ها بر روی این صندلی ها بنشیند و ارتفاع آن با سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا و زانو کودکان خسته نشود و یا کمر آنها به گونه ای درون صندلی استار قرار بگیرد که ستون فقرات شانه در یک راستا باشد و همچنین باعث افتادن شانه های کودکان نشود که این موارد در فرم بدنی کودکان در آینده بسیار تاثیرگذار می‌باشد.
صندلی استار با رنگ های زرد نارنجی قرمز آبی صورتی و متنوع سلیقه تمامی کودکان و مربیان را به خوبی تامین کرده است و به سادگی جا به جا و حمل می شود و بسیار سبک جهت استفاده می باشد.
خلاصه: صندلی استار که از صندلی های پرطرفدار و بسیار پرفروش بین مصرف‌کنندگان می‌باشد چرا که ساختار مناسب صندلی استار و توجه سازنده آن بر ارگونومی محصول باعث استاندارد بودن بالای صندلی استار و همچنین ایمنی قابل توجه آن به دلیل پایه های ضربدری آن که مانع از لیز خوردن کودک و یا لغ زدن صنلی استار می‌شود. فاصله ۲۹ سانتی متری صندلی استار از زمین بر ایمنی و امنیت آن افزوده است و برای مهد کودک‌ها و خانه بازی ها مراکز آموزشی کلاس های زبان و موسیقی و یا منازل بسیار پر مصرف و مناسب بوده است. صندلی استار با رنگ بندی متنوع و شاد و نشیمنگاه راحت باعث می شوند که کودکان از نشستن بر روی آن به مدت طولانی خسته نشوند.صندلی استار مقاوت خوبی دارد و متحمل وزن بسیار بالا بوده و متحمل ۱۰۰ کیلو وزن را هم می باشد. شستشوی آن بسیار آسان است و به سادگی و سریع خشک میشود.
اگر به دنبال یک صنلی با خصوصیات عالی برای کودک خود هستید حتما صندلی استار را امتحان کنید.

اگر می خواهید در باره این محصول و خرید ان بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *