مقالات

صندلی استار کودک

صندلی استار:
کودکان همیشه از دیدن وسایلی که به آنها اختصاص داده شده است و مختص خودشان ساخته و خریداری شده است ذوق زده می‌شوند و داشتن چنین وسایلی باعث شادی آنان می شود. وسایلی که به آسانی بتوانند از آن استفاده نمایند و به راحتی مورد استفاده آنان قرار گیرد، مثل مبلمان کوچک، تخت کوچک قفسه وسایل کوچک و … .
بسیاری از این وسایل و خیلی بیشتر از این را می توان به سادگی در بازارها و مراکز پیدا نمود. ما در این نوشته به معرفی صندلی استار، یک صندلی ایده آل و مناسب که مخصوصاً جهت استفاده کودکان طراحی و ساخته شده است می پردازیم.
صندلی استار با وجود طرح زیبا و وجود رنگ بندی های مختلف و شادی که دارد مثل آبی، نارنجی، قرمز، صورتی و زرد بسیار مورد توجه خریداران برای مصارف مهدکودک آموزشگاه ها شهربازی‌ها خانه بازی ها و حتی منازل را به خود جلب می کند و کودکان خیلی راحت و سریع جذب این صندلی های زیبا می‌شوند. سازندگان صندلی استار ارگونومی این محصول را به خوبی هرچه تمام تر مورد توجه قرار داده و کودک با ساعت ها نشستن و مشغول شدن به کارها و فعالیت‌های خود خسته نمی شود. یک صندلی استاندارد و ایده آل جهت استفاده کودک باید به گونه‌ای طراحی شود که ستون فقرات کودک در یک راستا قرار گیرد و شانه ها به جلو یا عقب متمایل نشود و پای آن از صندلی آویزان نباشد.صندلی استار به خوبی این موارد را مورد توجه قرار داده و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمیشود و همچنین مانع از وارد آمدن صدمات جدی به کودک در دوران کودکی و بزرگسالی می شود.
رنگ بندی شاد و متنوع محصول، بسیار زیاد تاثیر مثبت و موثر بر روحیه حساس و ظریف کودکان می‌شود و کودکان با هر سلیقه و شخصیتی که باشند می‌توانند صندلی استار مورد توجه و علاقه خود را انتخاب نمایند.
صندلی استار را شما می توانید در کنار میز استار استفاده نمایید و از وجود یک میز و صندلی ایده‌آل لذت ببرید همچنین به میل و دلخواه خود شما می توانید از یک میز چیکو و یا لبخند استفاده نمایید تمامی این میز و صندلی ها از جنس پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده شده ساخته شده‌اند که می‌توان گفت از مرغوبیت و محکمی بسیار خوب و مورد توجه برخوردارند به گونه ای که متحمل وزنهای ۱۰۰ کیلو نیز می باشند و حتی یک فرد بزرگسال هم می‌تواند از آن استفاده نماید ولی طرح و ابعاد آن مخصوص کودکان ساخته شده است.
صندلی استار از ایمنی و استاندارد بسیار خوب و بالایی برخوردار میباشد و شما با خیال راحت می توانید آن را در اختیار و استفاده کودک قرار دهید. فاصله مناسب آن با زمین و همچنین وجود پایه های ضربدری که دارا می باشد مانع از برهم خوردن تعادل صندلی و یا افتادن کودک از روی آن می‌شود و محکم بر روی زمین استقرار می یابد.
صندلی استار به آسانی و بسیار راحت مورد شستشو قرار می گیرد و شما با مواد شوینده به جز سفید کننده ها می توانید آن ها را شسته و تمیز نمایید. همچنین صندلی ضد آب بوده و آب به درون آن نفوذ پیدا نمی کند و به همین دلیل خیلی سریع هم خشک می شود.
صندلی استار عمرمفید بسیار بالایی دارد و شما می توانید سال ها هم آن را در کنار خود داشته باشید و مورد استفاده قرار دهید. صندلی استار سبک و قابل حمل و جابجایی می باشد پرکاربردترین مصارف این محصول عموماً در مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد تا زمانی که کودک نیاز به انجام بازی های فکری و یا خوردن عصرانه و یا انجام کاردستی و نقاشی کشیدن دارد بر روی این صندلی قرار گیرد و زود خسته نشود. همچنین به دلیل رنگ و طرح آن احساس خوبی هم داشته باشد. بهتر است برای ایمنی بیشتر محصول مورد استفاده و زیبایی بیشتر بخشیدن به مکان خود از تاتمی در اصفهان نیز استفاده نمایید. این تاتامی ها در طرح، رنگ، ضخامت و شکل های گوناگون استفاده می‌شوند و کفپوش بسیار ایده آل برای بسیاری از مراکز به حساب می آیند که شما وقتی وارد مهدکودک‌ها خانه بازی ها می شوید حتماً چشمتان به این کفپوش افتاده است. تاتامی در اصفهان از ایمنی و استاندارد بالایی برخوردار است و عمر زیاد و مفیدی دارد. همچنین در کنار میز و صندلی استار حتماً از وسایل بازی شاد و متنوع بهره ببرید تا کودک از یکنواختی فعالیت و فضایی که در آن به سر می برد بیرون بیاید. مثل گذاشتن ماهی تعادلی یا تعادلی جوجه با رنگ بندی مختلف و یا گذاشتن یک الاکلنگ و یک سرسره موزی.
خلاصه:
صندلی استار با استانداردهای لازم و بسیار خوبی است که مختص کودکان ساخته و طراحی شده است. پایه‌های این صندلی به صورت ضربدری می باشد که این امر و همچنین فاصله مناسب و ایمن آن با زمین باعث استانداردی بیشتر و بالای آن می شود که کودک حین استفاده از آن به این طرف و آن طرف لق نمی زند و یا باعث افتادن کودک نمی‌شود و محکم بر روی زمین استقرار می یابد. رنگ بندی های متنوع صندلی استار و استفاده از رنگ‌های شاد و روشن باعث جذب کودکان به آن شده و باعث راحتی بیشتر آنان با صندلی استار می‌شود و کودک با هر سلیقه ای که باشد می‌تواند انتخاب خود را به میل خود داشته باشد. استفاده عمده این صندلی ها در مهد کودک و خانه بازی ها و مراکز آموزشی کودکان می باشد. عمر مفید بسیار خوبی داشته و شما می توانید سال‌ها از آن استفاده نمایید و به راحتی هم قابل شستشو، خشک شدن و جابجایی می باشد. صندلی استار مستحکم می باشد و به راحتی حتی می‌تواند وزن یک فرد بزرگسال را نیز متحمل شود.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *