مقالات

صفحه لوگو دیواری:

صفحه لوگو دیواری:
بازی لگو یک سرگرمی جالب و دوست داشتنی است که کودکان را به راحتی دور هم جمع می‌کند و با آرامش و تفکر به بازی مشغول می‌شوند و هر یک سعی می‌کنند تا ابتکار، استعداد و کار خود را به گونه‌ای بر روی این اسباب بازی فکری پیاده کنند.
صفحه لگو دیواری یک بازی به حساب می‌آید که کودک را می تواند ساعت ها مشغول کند بدون اینکه کودک خسته و یا دل زده بشود چرا که از خصوصیات مهم لگو این است که کودک می‌تواند بارها و بارها آن را به هر شکلی که دوست دارد بسازد و خراب کند و مجدداً با هر شکل و طرحی که دوست داشت بسازد.صفحه لوگو دیواری طراحی شده برای مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد که از تعداد زیادی لوگو مرغوب در یک فریم مربعی یک در یک مرتب در کنار هم قرار گرفته‌اند. سایز آن بزرگ بوده و همزمان چند کودک به صورت انفرادی و یا گروهی می‌توانند به بازی با آن سرگرم شوند. می‌توان صفحه لوگو دیواری را بر روی دیوار نصب کنید و نگران افتادن آن هم نباشید. کودکان با این وسیله می‌توانند به بازی بپردازند و درصورتی که در ذهن خود چیزهایی برای گفتن دارند را بر روی لوگو پیاده کنند و حتی کلمات و حروف هایی که یاد گرفته اند را بر روی صفحه لوگو دیواری درست کنند. این امر به یادگیری بیشتر کودک کمک شایانی می‌کند و همچنین قدرت تخیل و قدرت بصری کودک را تقویت می‌کند. کودک با بازی با این وسیله سرگرم‌کننده در کنار دیگر هم سن و سال هایش تعامل، همفکری و همکاری را با دیگران یاد می‌گیرد.همچنین باعث می‌شود کوچولوی شما اجتماعی شود و جامعه پذیر.
صفحه لگو دیواری را در مکان خود نصب می کنید و خصوصیات زیادی را به مکان خود می آورید از جمله زیبایی سازی و سرگرمی و یک دکور و نمای زیبا. با وجود رنگ بندی متنوع و شاد که دارای تأثیرات مثبت فراوانی هم بر روحیه و خلق و خوی کودک نیز به جا می گذارد و کودکانی که دوست دارند روی دیوار نقاشی بکشند عاشق بازی با آن می شوند.
صفحه لگو دیواری از جمله بازی هایی می باشد که عمر بالایی دارد و سال ها هم می توانید از آن استفاده کنید.
صفحه لگو دیواری را می‌توانید در کنار مکان خود بگذارید و کنار آن از میز و صندلی‌های مخصوص کودک نظیر: میز و صندلی استار، لبخند و وانیا بهره ببرید و یک فضای عالی برای فعالیت‌های فکری کودک و انجام کاردستی و نقاشی کشیدن آنان ایجاد نمایید.تمامی این مدل های میز و صندلی مخصوص کودکان ساخته شده‌اند و جنس آنها از پلی اتیلن است که می توانید از سایت دورناتوی انواع آن را در رنگبندی متنوع و شاد ببینید. وجود میز دوکاره خرچنگ و یا میز دو کاره پلی اتیلن هم می‌تواند زیبایی و جذابیت مکان را بالا ببرد چرا که قابلیت منحصر به فرد این میز هر کودکی را جذب خود می‌کند. این میز بسیار عالی برای مهد کودک و خانه بازی ها به حساب می‌آید چرا که هم زمان 4 کودک می‌توانند بر روی آن بنشینند و فعالیت کنند و زمانی هم که خسته شده‌اند می‌توانند میز را برعکس کنند تا تبدیل به یک الاکلنگ شود و حسابی از بازی با آن لذت ببرند. زمانی که آن را به الاکلنگ تبدیل می کنید صندلی‌های آن دارای پشتی هستند تا مانع افتادن کودک شود. اگر این وسایل را برای مهد کودک و یا خانه بازی ها می خواهید از تاتامی در اصفهان بهره ببرید. این تاتامی ها از ویژگی های زیادی برخوردار هستند از جمله: منعطف بوده و مانع از آسیب های جدی می‌شود، قابل شست و شو بوده و عمر بالایی هم دارند. در رنگ بندی های شاد و متنوع و همچنین در ضخامت و ابعاد مختلف به تولید می‌رسد.
خلاصه:
صفحه لگو دیواری یک وسیله بازی جذاب و دوست داشتنی است که در مهد کودک ها و خانه بازی ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و حسابی کودکان را به خود مشغول میسازد. در سایز 1 در 1 به تولید می‌رسد و شما می توانید آن را به دیوار نصب نموده و نگران افتادن آن هم نباشید. مناسب کودکانی که علاقه دارند بر روی دیوار نقاشی بکشند بوده و عمر بالایی هم دارد. کودکان با این وسیله می‌توانند بازی کنند و هر چیز که در تخیل شان است را بر روی این صفحه لگو دیواری پیاده کنند. همچنین اعداد و حروف هایی که تازه یاد گرفته اند را بکشند و این امر در یادگیری بهتر آنان تاثیرات زیاد دارد.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *