مقالات

سطح شیب دار:

سطح شیب دار:
زندگی های کنونی خانه های آپارتمانی فرصت بازی را از کودکان سلب نموده است و این مسئله دغدغه های فراوانی را برای اکثریت والدین به وجود آورده است. بازی یک امر جدایی نشدنی از کودکان می باشد و باعث رشد و نمو متعادل در کودکان می گردد. کودکان نیاز دارند تا بازی کنند شیطنت کنند و با هم سن و سال های خود وقت بگذرانند.از کودک خود محدودیت های سختگیرانه و محدودکننده را دور کنید و بابت شیطنت های شان آنان را مواخذه ننمایید. برای کودک خود ایجاد بازی های مختلف نمایید تا فعالیت به جنب و جوش بیفتند و به تکاپو واداشته شوند.ما یک وسیله را به شما معرفی میکنیم که تاثیرات مثبتی در رشد کودک و حرکات تعادلی آنان داشته و باعث می شود تا کودک به تکاپو افتاده و فعالیت نماید که تاثیرات مثبتی بر قدرت بدنی آنان دارد.
سطح شیب دار یک وسیله بازی مناسب جهت هماهنگی تعادل کودک نوپا و پیش‌دبستانی می باشد یک وسیله جذاب جهت کودکان بالای دوسال که استفاده از آن در حیاط خانه، مهدکودک، خانه بازی و ویلاها برای کودکان عالی می باشد. جنس آن از پلی اتیلن پلاستیک فشرده می باشد که قابل شست و شو بوده و عمر خوبی نیز دارد و شما می توانید به راحتی آن را جابجا کنید.
سطح شیب دار شیب ملایم دارد تا استفاده کودکان از آن راحت شود. شیبی با درجه 75 به 35 و طول 310 سانتی متر طراحی شده و کودکان ماشین خود را می‌توانند در مسیری که برای آنان تنظیم شده است به حرکت در آورند. گروه سنی این وسیله دو تا پنج سال می باشد.
سطح شیبدار تحمل وزن تا ۲۲.۷ را داراست و پیشنهاد می‌کنیم در کنار آن از دیگر وسایل بازی نظیر تونل هزارپا که یک بازی هیجان و جالب برای کودکان کنجکاو می باشد استفاده نمایید. تونل هزارپا از جنس پلی اتیلن می باشد و عمر خوبی داشته و مقاومت خیلی خوبی هم دارد و کودکان می توانند بر روی آن نشسته و یا به داخل آن روند و از آن گذر کنند. این وسیله باعث می‌شود تا ترس کودکان از تاریکی بریزد. صندلی نیز برای اتاق و یا محل شما مثل مهد کودک خانه بازی و باغها نیاز بوده تا کودکان به راحتی و خیال راحت و امنیت زیاد بتوانند بر روی آن نشسته و فعالیت‌های خود را انجام دهند. صندلی استار از استاندارد خوبی برخوردار می باشد و کودکان از نشستن بر روی آن خسته نمی شوند قابل شست و شو بوده و عمر خوبی نیز دارد نمونه های دیگر صندلی و میز مثل چیکو، لبخند و وانیا می باشد. راکر ماهی نیز یک وسیله عالی جهت استفاده کودک می باشد که استفاده از آن در کنار سطح شیب دار می‌تواند بسیار انتخاب مناسبی باشد و کودک با نظر شخصی خود یک انتخاب عالی می تواند داشته باشد و آن را در هر رنگی که علاقه دارد انتخاب نماید. عروسک خرس نیز می تواند کودکان را به وجد بیاورد. وجود یک خرس بزرگ رنگی در کنار دیگر وسایل از جمله سطح شیب دار جالب می‌شود. تاب و سرسره سنجاب نیز بازی جذاب و جالبی می باشد و کودکان را خیلی راحت سرگرم کرده و ساعت ها مشغول میسازد. جنس آن از پلاستیک فشرده می باشد و قابل شستشو است. تاب سرسره از جمله بازی های جذاب و پرهیجان برای اکثریت کودکان می باشد. تاب و سرسره معمولاً پایه ثابت همه مهدکودک‌ها خانه بازی ها می باشد و استفاده از آن در منزل در کنار دیگر وسایل بازی و سطح شیب‌دار توصیه می‌شود.
خلاصه:

سطح شیب‌دار یک بازی عالی جهت استفاده کودکان نوپا و پیش‌دبستانی می‌باشد که ماشین خود را بر روی آن گذاشته و در مسیر از پیش تعیین شده حرکت می‌کنند. یک وسیله استاندارد که عمر خوبی داشته و به سادگی حمل می‌شود و شما می‌توانید آن را جابجا کنید. رنگ بندی شاد و متنوع داشته و دارای شیب ۷۵ به ۳۵ و طول 310 سانتیمتر می‌باشد. تحمل وزن تا ۲۲.۷ کیلوگرم دارد. در کنار سطح شیب دار می توانید از دیگر وسایل بازی نظیر تاب سرسره سنجاب، تونل هزار پا و ماهی تعادلی نیز بهره ببرید تمامی این وسایل را با بهترین کیفیت از فروشگاه دُرناتوی میتوانید تهیه نمایید.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *