مقالات

سرسره abc

سرسره abc
بازی‌ها بین کودکان با اهمیت بوده و بسیار تاثیر گذار در زندگی آینده آن ها میباشد و در خیلی از موارد هدفمند می باشند و کودک هنگام این بازی‌ها استعدادهای خود را نشان می‌دهند و شخصیت و علایق آنان طی این بازی‌ها مشخص می‌شود. به وجود آوردن یک فضای دنج جهت بازی کودکان می تواند فرزند شما را خوشحال سازد به خصوص در شرایط کنونی که فضاهای بازی و مکان های بازی برای کودکان بسیار محدود شده‌اند و شاغل بودن اکثریت والدین به آن دامن می‌زند. اما وجود چند تا اسباب بازی میتواند به فرزند شما کمک کند تا دنیای بچگانه خود را با بازی‌ها و شادی و سرگرمی پر کند که برای آنان بسیار مهم است.

سرسره abc می‌تواند یک انتخاب خوب برای استفاده در منازل، مهدکودک‌ها، خانه بازی‌ها، باغ ها، ویلا ها، پارک‌ها، مراکز خرید می باشد که به راحتی جابه جا می شود و از مقاومت بالایی برخوردار است و ابعاد آن 103*81*161 سانتی متر می باشد که از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است. همچنین یک سبد بسکتبال کنار آن قرار داده شده است تا کودکان به بازی بیشتری بپردازند و فعالیت بیشتری داشته باشند. به خصوص یک بازی توپی که برای کودکان بسیار لذت بخش می باشد.

سرسره abc قابل شستشو بوده و خیلی زود هم خشک می شود و تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم را دارد و مناسب جهت استفاده کودکان یک تا پنج سال می باشد. سر خور آن 137 سانتیمتر می باشد. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و سرهم بندی آن بسیار راحت بوده و نیاز به هیچگونه ابزاری ندارد. اما سرسره موزی هم یک مدل جذاب و زیبا می باشد که برای کودکان بسیار خاص و زیبا می باشد. به نام های دیگر مثل سرسره گلابی و سرسره بادمجان‌ شناخته می شود و دارای شیب ملایمی است که کودک از بازی با آن لذت زیادی میبرد. پله های آن استاندارد بوده و دوتا دسته در کنار آن قرار داده شده است تا کودک تعادل خود را حفظ نماید و به راحتی از آن بالا برود. رنگ بندی شاد آن کودکان را خیلی راحت جذب خود می‌کند. استفاده از این سرسره در منازل، آپارتمانها، خانه بازی ها، پارک ها و باغ ها می تواند جذاب و جالب باشد. شما مدل سرسره خود را می توانید در سایت درناتوی انتخاب نمایید.
سرسره abc را به تنهایی می توانید در اختیار فرزند خود بگذارید ولی برای اینکه این بازی خیلی زود تکراری نشود و یا حالت تکراری برای آنان پیدا نکند استفاده از ماهی تعادلی در کنار سرسره می‌تواند ایجاد بازی سرگرم کننده برای کوچولوها کند که از خصوصیات خوبی هم برخوردار است. از جمله حمل آسان آن است که به سادگی می توانید آن را جابجا نمایید و به راحتی حمل می شود. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و در دو مدل با سقف و بدون سقف به تولید می‌رسد و استفاده از آن بسیار آسان می باشد و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد و به جلو و عقب سر میخورد. وجود آن در کنار سرسره abc یک فضای جالبی را می تواند بسازد. البته از یک مدل بازی فکری هم استفاده کنید تا کوچولوها به بازی فکری بپردازند و از بازی‌های متنوع خود لذت ببرند. می‌توانید از لگو فله ای استفاده نمایید. این بازی از جنس پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد و به راحتی چند تا کودک را می تواند دور خود جمع کند و مشغول بازی نماید. لگو فله ای باعث تقویت قدرت تخیل، قدرت ذهنی و فکری در کودکان می‌شود. سرسره abc یک سرسره استاندارد می باشد که لبه‌های گردی داشته و مانع آسیب کودکان حین استفاده می‌شود. کنار این اسباب بازی ها از یک میز و صندلی هم استفاده کنید. خرید یک مدل میز و صندلی در کنار این اسباب بازی ها مکان شما را کامل و زیبا می‌کند و نیاز کودکان را تکمیل می‌نماید. میز صندلی استار جزء پرفروش ها و پر مصرف ترین مدل های میز و صندلی می باشد که می‌تواند نیاز کودکان را به یک میز و صندلی عالی برطرف نماید. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و در رنگ بندی های شاد و متنوع به تولید می‌رسد. از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی جابه جا می شود.
خلاصه:
بازی ها برای کودکان بسیار با اهمیت بوده و در بسیاری از مواقع هدفمند می باشند. کودک در بین این بازی‌ها استعدادهای خود را نشان می‌دهد. بنابراین با خرید چند تا اسباب بازی می توانید کودکان را سرگرم بازی نمایید.
سرسره abc گزینه مناسبی جهت استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، و ویلاها، منازل میباشد و به راحتی جابه جا می شود. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب می باشد و قابل شستشو نیز می‌باشد. دارای لبه های گرد بوده و مانع آسیب دیدگی کودکان حین استفاده می‌شود. تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم را دارد و مورد استفاده کودکان یک تا پنج سال می باشد. سرسره موزی هم یک نمونه سرسره جذاب است که نمونه های مختلف این سرسره ها را در سایت درناتوی می توانید دیدن نمایید.از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است و پله‌های استانداردی دارد و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک به راحتی از آن استفاده کند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. به نام های سرسره گلابی و سرسره بادمجانی نیز شناخته می شود. کنار این مدل سرسره ها یک اسباب بازی ماهی تعادلی هم خریداری نمایید. این اسباب بازی به راحتی جابه جا می شود و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد. از مقاومت بالایی برخوردار است و رنگ بندی های شاد و متنوعی دارد در کنار این اسباب‌بازی‌ها از بازی فکری مثل لگو فله ای هم استفاده کنید. این اسباب بازی از جنس پلاستیک بوده و به راحتی یک یا چند کودک را می تواند دور هم جمع کند. باعث قدرت فکری ، ذهنی، عقلی و تخیل در کودکان می‌شود. با خرید یک میز و صندلی استار هم نیاز کودک را تکمیل نمایید. این مدل میز و صندلی از جنس پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارند. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و پایه های آن به صورت ضربدری طراحی شده است تا مانع لق خوردن آن شود. نشیمن راحتی دارد و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود.

اگر می خواهید درباره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *