مقالات

سرسره abc:

سرسره abc:
بیشتر وقت کودکان به بازی کردن سپری می شود و می توان گفت برای آنان بازی و اسباب بازی یک اصل به حساب می آید. البته به همان اندازه که بازی کردن برای کودک مهم است اسباب بازی و جذب کردن آن نیز اهمیت بالایی دارد تا کودک از بازی خود لذت ببرد.
سرسره abc ساخته شده مخصوص کوچولوها در منزل و یا هرمکانی که با کودک سروکار دارد. بسیار زیبا و دوست داشتنی است و کودک با وجود آن بسیار لذت برده و حسابی سرگرم می شود.اگر می خواهید یک هدیه ایده آل و جذب کننده برای فرزندتان تهیه کنید یک هدیه جالب که کودک با وجود آن به تحرک و فعالیت واداشته شود سرسره abc گزینه جالبی می تواند برای شما باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد و شما با استفاده خوب از آن می توانید برای چندین سال هم از آن استفاده کنید.قابل شست و شو بوده و خیلی زود هم خوشک می شود. در رنگ بندی شاد و مختلفی به تولید می رسد و کودک با هر سلیقه ای که باشد سرسره abc مورد نظر خود را می تواند خریداری نماید.مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، مراکز خرید، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی، منازل و آپارتمان ها می باشد.
سرسره abc وزنی معادل 16کیلو و 150 گرم دارد. و شما به راحتی می توانید آن را حمل و جا به جا نمایید. یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن تعبیه شده است که با وجود آن کودک می تواند بیشتر به بازی مشغول شود. البته در کنار آن بهتر است چند نوع اسباب بازی دیگر هم بگنجانید تا سرسره abc برای کودک تکراری و خسته کننده نشود. برای مثال می توانید از اسباب بازی ماهی تعادلی استفاده کنید که از جمله بازی های پر فروش و پر مصرف بین اسباب بازی های کودکان است. به راحتی جا به جا می شود و مقاومت وزنی بالایی دارد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است و قابل شست و شو نیز می باشد. ماهی تعادلی را می توانید در دو مدل با سقف و بدون سقف خریداری کنید.کنار آن دوتا دسته قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن ها به راحتی از اسباب بازی خود استفاده کند. در کنار سرسره abc و یا هر اسباب بازی دیگری که استفاده می کنید، میز و صندلی مخصوص کودک را فراموش نکنید. چرا که کودکان نیاز دارند.برای انجام تکالیف خود و یا انجام کاردستی و نقاشی کشیدن ساعت ها بر روی میز و صندلی بنشینند نبود استاندارد و خصوصیات یک میز و صندلی ایده آل می تواند آسیب های زیادی به کودکان وارد کند. اما شما با خرید یک مدل میز و صندلی مخصوص به کودکان می توانید از این مهم جلو گیری کنید. میز و صندلی استار می تواند گزینه مناسبی باشد که از عمر و قابلیت بالایی برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و حمل و جا به جایی راحتی دارد. قابل شست و شو بوده و در رنگ بندی شاد و متنوعی به تولید می رسد. صندلی آن دارای پایه هایی به شکل ضربدری می باشد تا مانع لق خوردن آن شود و تحمل وزن تا 100 کیلو گرم را دارد و میز آن به راحتی 4 کودک را می تواند دور هم جمع کند.
خلاصه:
بیشتر وقت کودکان به بازی کردن سپری می شود و می توان گفت برای آنان بازی و اسباب بازی یک اصل به حساب می آید.
سرسره abc ساخته شده مخصوص کوچولوها ساخته شده است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد.قابل شست و شو بوده و در رنگ بندی شاد و مختلفی به تولید می رسد. مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، مراکز خرید، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی، منازل و آپارتمان ها می باشد.
سرسره abc وزنی معادل 16کیلو و 150 گرم دارد. و شما به راحتی می توانید آن را حمل و جا به جا نمایید. یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن تعبیه شده است. البته در کنار آن بهتر است چند نوع بازی دیگر هم استفاده کنید. برای مثال می توانید از اسباب بازی ماهی تعادلی استفاده کنید که از جمله بازی های پر فروش بین اسباب بازی های کودکان است. به راحتی جا به جا می شود و مقاومت وزنی بالایی دارد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است و قابل شست و شو نیز می باشد.در کنار سرسره abc و یا هر اسباب بازی دیگری که استفاده می کنید، میز و صندلی مخصوص کودک را فراموش نکنید. کودکان نیاز دارند برای انجام تکالیف خود ساعت ها بر روی میز و صندلی بنشینند. میز و صندلی استار می تواند گزینه مناسبی باشد که از عمر و قابلیت بالایی برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و حمل و جا به جایی راحتی دارد. قابل شست و شو بوده و در رنگ بندی شاد و متنوعی به تولید می رسد. صندلی آن دارای پایه هایی به شکل ضربدری می باشد تا مانع لق خوردن آن شود.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *