مقالات

سرسره abc:

سرسره abc:
تحقیقات بسیار زیادی پیرامون تأثیرات بازی در زندگی، آینده، رشد و پرورش کودکان شکل گرفته است و تأکید زیادی به وجود اسباب بازی های مختلف و بازی های پر هیجان، تحرکی و متنوع در زندگی روزمره کودکان می کنند.کودکان عاشق بازی هستند و از انجام آن هیچگاه خسته نمی شوند.
سرسره abc یک وسیله بازی جذاب برای کوچولوها می باشد که از خرید آن و استفاده در منزل و اتاق کودک لذت زیادی خواهید برد.جزءمدل های قدیمی بین دیگر مدل های سرسره می باشد که طرفداران زیادی دارد.این وسیله به سادگی می تواند چندین ساعت کودک شمارا سرگرم سازد و حسابی به تحرک و فعالیت وا دارد.کودکان هنگام بازی کردن با سرسره abc جنب و جوش نموده و این عمل باعث رشد جسمانی و قدرت عضلانی در آنان می شود.جنس آن از پلی اتیلن می باشد که از عمر بالایی برخوردار است و با استفاده خوب از آن می توانید برای چندین سال هم از آن استفاده کنید.با خرید این اسباب بازی و گذاشتنش در اتاق و یا محل بازی کودک شور و شوق را به فرزند خود هدیه می دهید و شاهد خواهید بود که چگونه ذوق کرده و جذب آن می شود.
سرسره abc قابل شستشو بوده و خیلی سریع خوشک می شود. می توانید با کمی مواد شوینده خانگی بجز سفید کننده ها آن را مثل اولش تمیز کنید.مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمان ها، باغ ها، ویلاها، پارک ها،مراکز فروش می باشد.دارای رنگ بندی های شاد، جذاب و متنوع می باشد و کوچولوی شما با هر سلیقه ای که باشد می تواند تاب سرسره abc خود را داشته باشد.به راحتی جا به جا می شود و حمل آسانی دارد. تحمل وزن تا 50 کیلو گرم را داشته و مناسب کودکان 1 تا 6 سال است. سر آن دارای طول 160 و ارتفاع آن 110 سانتی متر است.سر آن فاقد موج می باشد تا کودک با سرعت بیشتر لیز بخورد و هیجان بازی برای آنان بیشتر شود.
سرسره abc دارای 4 پله و لبه های گرد می باشد که از استاندارد بالایی هم بر خوردار است.در کنار این اسباب بازی پیشنهاد می شود چند بازی دیگر هم بگنجانید و تنوع به بازی کودکان ببخشید مثل خرید یک ماهی تعادلی که از جمله بازی های پر فروش و پر مصرف نیز می باشد.جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از مقاوت بالایی برخوردار است. در دو مدل با سقف و بدون سقف به مصرف می رسد.رنگ بندی شاد و جذابی دارد و شیوه بازی با آن بسیار آسان است.در کنار این بازی ها از یک مدل میز و صندلی هم استفاده کنید تا کودک بتواند بعد از بازی های تحرکی خود به خوردن عصرانه بپردازد و یا مشغول فعالیت و نقاشی کشیدن و یا انجام بازی های فکری شود.مدل میز و صندلی استار گزینه مناسب و پر فروشی می باشد که از مقاوت خوبی برخوردار بوده بطوری که یک فرد بزرگسال نیز می تواند بر روی آن بنشیند.رنگ بندی جذاب و متوعی داشته و از استاندارد بالایی برخوردار است.پایه های آن به صورت ضبدری می باشد و مانع لق خوردن صندلی می شود.
خلاصه:
امروزه تحقیقات بسیار زیادی پیرامون تأثیرات بازی ها بر زندگی،آینده، رشد و پرورش کودکان شده است و تأکید زیادی به وجود بازی های هیجانی و پر تحرک در زندگی کودکان کرده اند.
سرسره abc یکی از مدل های سرسره جذاب پر فروش و پر طرفدار است که کودکان علاقه زیادی به بازی با آن نشان می دهند.جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است. مناسب کودکان 1 تا 6 سال می باشد و تحمل وزن تا 50 کیلو گرم را دارد.سر آن دارای طول 160 و ارتفاع آن 110 سانتی متر است.
سرسره abc دارای 4 پله استاندارد بوده و قابل حمل و جابه جایی می باشد.مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، فروشگاه ها، منازل و آپارتمان ها می باشد.قابل شستشو بوده و رنگ بندی جذابی دارد.به راحتی شسته می شود و خیلی زود هم خشک می شود.
پیشنهاد می کنیم در کنار آن از مدل بازی های دیگر هم استفاده کنید مثل خرید یک اسباب بازی ماهی تعادلی که از بازی های پر فروش و بسیار پرطرفدار بین کودکان می باشد استفاده کنید. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و مقاومت بالایی دارد. رنگ بندی مختلفی داشته و کودک به سادگی می تواند از آن استفاده کند و به جلو و عقب سر بخورد.در کنار این اسباب بازی ها استفاده از یک میز و صندلی پیشنهاد می شود. مدل میز و صندلی استار گزینه مناسبی به حساب می آید که از مقاومت و استانداردی بالایی برخوردار است رنگ بندی متنوعی داشته و پایه های آن به صورت ضبدری است تا مانع لق خوردن صندلی شود.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *