مقالات

سرسره 7 پله فرینا:

سرسره 7 پله فرینا:
داشتن یک اسباب بازی که کودکان را به خوبی سرگرم کند و بتواند آنان را به تحرک و فعالیت وا دارد و مانع از سر رفتن حوصله آنان شود معمولاً یکی از مسائل مهم برای والدین و حتی خود کودکان است. یک وسیله ای که کودک با آن سرگرم شود، بازی کند و لذت ببرد. انواع سرسره ها معمولاً از آن گونه بازی هایی هستند که برای کودکان هیجانی و لذت بخش می باشند. مدل های بسیار زیاد و متنوعی از سرسره در بازار موجود است که بسته به کاربرد و سلیقه و میل تان میتوانید انتخاب کنید اما در این مطلب ما سرسره 7 پله فرینا را به شما معرفی میکنیم.یک سرسره شیک و زیبا که بسیار خوب و خیلی زود شما را جلب می‌کند. سرسره 7 پله فرینا از جنس پلی اتیلن بوده و استحکام و ماندگاری بسیار خوبی دارد به دلیل اینکه برای ساخت آن تولید کننده ایمنی و استاندارد های لازم را مورد توجه قرار داده و روانه بازار کرده است و از بهترین مواد برای تولید سرسره 7 پله استفاده نموده اند.دو تا دسته کنار آن قرار دارد تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نموده و به راحتی از آن بالا رفته و از آن استفاده نماید همچنین لبه های آن گرد می باشد تا کودک با گرفتن آن ناگهانی دستش آسیبی نبیند و مانع از هرگونه آسیب در کودکان شود. تولید کنندگان لبه های آن را فاقد لبه های نوک تیز ساخته اند.
سرسره 7 پله فرینا بزرگترین سرسره پلاستیکی در ایران می باشد که به سادگی شسته شده و مثل اولش می‌شود این سرسره عالی را شما می توانید در مهدکودک‌ها خانه بازی ها مراکزی که با کودک سر و کار دارند و در آپارتمان ها، باغ ها، ویلاها، حیاط خانه ها استفاده نمایید. ارتفاع پله های سرسره فریناز ۱۴۰ سانتیمتر می باشد. سرسره 7 پله فرینا به صورت موجی شکل طراحی شده است که این مسئله جذابیت آن را دو چندان میکند و وسط آن یک پایه نصب شده است تا استحکام آن را بیشتر کند همچنین کنار آن یک حلقه بسکتبال می باشد تا کودکان حین بازی با این سرسره بتوانند به یک بازی جذاب دیگر هم بپردازند. وسط این سرسره دو تکه می باشد تا حمل آن راحت تر شود.
کنار سرسره 7 پله فرینا می‌توان از نمونه‌های دیگر بازی های جذاب هم بهره برد و بازی های بیشتری برای کودکان ایجاد کرد. بازی هایی مثل تاب کودک آویز که جذابیت آن برای کودکان بر کسی پوشیده نیست و تاب سرسره سنجاب و طرح کشتی و طرح abc . همچنین می توانید با خرید یک کجاوه تک نفره و یا دو نفره جذابیت را به مکان خود بیاورید و مکان را زیبا و شیک کنید و هم ایجاد یک بازی دوست داشتنی و سرگرم کننده برای کودکان نمایید. استفاده از میز دوکاره خرچنگ و میز دوکاره پلی اتیلن نیز می‌تواند بسیار انتخاب راضی کننده ای برای شما به شمار آید این میز حالت خرچنگ داشته که همزمان می‌‌توانند ۴ کودک بر روی آن بنشینند و فعالیت نمایند و زمانی که آن را برعکس کنید تبدیل به یک راکر می‌شود. استفاده از انواع میز و صندلی برای اتاق کودک و مهد کودک، خانه بازی ها، یا حیاط منزل، باغ و ویلای شما می تواند کاربردی باشد مثل خرید یک میز صندلی استار و یا لبخند، وانیا و چیکو.
خلاصه:
سرسره 7 پله فرینا یکی از بزرگترین سرسره های پلاستیکی در ایران بوده و عمر بسیار خوبی نیز دارد چرا که از بهترین مواد در ساخت آن استفاده شده است.

سرسره ۷ پله فرینا به صورت موجی شکل طراحی شده است تا استفاده از آن برای کودکان از جذابیت بیشتری هم برخوردار شود. وسط آن به صورت دو تکه می شود تا حمل آن را آسان‌تر کند و همچنین از یک پایه در وسط برخوردار بوده تا استحکام آن بیشتر هم شود. به راحتی شسته می شود و کناره های آن دارای دو تا دسته است تا کودکان حین استفاده تعادل خود را حفظ کنند و همچنین یک حلقه بسکتبال کنار آن تعبیه شده است تا کودک را به جنب و جوش وادارد.

 

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *