مقالات

سرسره 7 پله فرینا:

سرسره 7 پله فرینا:
این سرسره از جمله مدل های جذاب و پر فروش است که به دلیل داشتن پله های بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و باعث می شود کودک برای لیز خوردن و لذت بازی از این پله ها بالا برود و این باعث می شود تا کودک به فعالیت بیشتری واداشته شود.امروزه به دلیل بیماری های همه گیر و حساسیت های والدین برای بردن فرزند خود به مکان های عمومی توجه به اسباب بازی هایی که می توان برای کوچولو ها در منزل استفاده کرد و باعث سرگرمی آنان شد از اهمیت زیادی برخوردار شده اند.
سرسره هفت پله فرینا یکی از مدل های سرسره و اسباب بازی کودکان می باشد که شما می توانید از آن در منزل، آپارتمان، ویلاها، باغ ها، مهد کودک ها، خانه بازی ها، تالار ها و مراکز خرید نیز استفاده کنید. شامل 7 پله با فاصله استاندارد می باشد و به همین دلیل به سرسره 7 پله فرینا نام گذاری شده است. جنس آن پلی اتیلن می باشد و با مواد درجه یک به تولید رسیده و می توان گفت از کیفیت خوبی برخوردار است و عمر بالایی دارد. قابل شست و شو بوده و به آسانی حمل و جا به جا می شود.در رنگ بندی شاد و مختلفی به تولید می رسد.فاقد لبه های تیز و برنده می باشد و کودک حین استفاده از آن هیچگونه آسیبی نمیبیند.
سرسره 7 پله فرینا دارای دسته هایی کنار پله ها می باشد تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را بر قرار نماید و فاصله پله های آن تا زمین 140 سانتی متر می باشد.کودکان به بازی های توپی علاقه زیادی نشان می دهند به همین دلیل طراحان این سرسره یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده اند که به جذابیت سرسره 7 پله فرینا می افزاید. در کنار آن از میزو صندلی مخصوص کوچولوها استفاده کنید تا کودک به تکالیف و فعالیت های خود بپردازد و داشتن این وسایل در ابعاد کوچک و مخصوص به کودکان حس و حال خوبی به فرزند شما می دهد.میز و صندلی چیکو نمونه بسیار ایده آل برای انتخاب شما می تواند باشد.جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد. مقاومت وزنی آن بالا بوده و قابل شست و شو نیز می باشد. در رنگ بندی مختلف و شادی به تولید می رسد و دارای نشیمن راحتی است.میز آن به صورت گرد بوده و دارای پایه های جدا شونده ای است. در کنار این اسباب بازی کودک حتما از یک مدل لگو فله ای نیز استفاده کنید. این بازی فکری بی نظیر فواید بسیار زیادی دارد و بسیاری از کودکان عاشق بازی کردن با این اسباب بازی هستند. جنس آن از پلاستیک می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. در خرید آن به سن کودک توجه داشته باشید مثلا برای کودکان زیر یک سال بهتر است از لگو های محدود در ابعاد بزرگ استفاده کنید و به این ترتیب هر چه سن فرزند شما بالا می رود از لگو های بیشتر در ابعاد کوچک تر استفاده کنید. هر گز تکراری نمی شود و کودک هر بار می تواند اشکال مختلفی را با آن بسازد. رنگ بندی شاد و زنده ای دارد و بازی با آن باعث قدرت فکری، ذهنی و تخیلی در کودکان می شود.
خلاصه:
امروزه به دلیل بیماری های همه گیر و حساسیت های والدین برای بردن فرزند خود به مکان های عمومی توجه به اسباب بازی هایی که می توان برای کوچولو ها در منزل استفاده کرد از اهمیت زیادی برخوردار شده اند.
سرسره 7 پله فرینا یکی از مدل های سرسره و اسباب بازی کودکان می باشد که شما می توانید در هر مکانی که با کودک سرو کار دارد استفاده کنید.جنس آن پلی اتیلن می باشد و عمر بالایی دارد. قابل شست و شو بوده و به آسانی حمل و جا به جا می شود.در رنگ بندی شاد و مختلفی به تولید می رسد.فاقد لبه های تیز و برنده می باشد. در کنار آن از میزو صندلی مخصوص کوچولوها استفاده کنید تا کودک به تکالیف خود بپردازد.میز و صندلی چیکو نمونه بسیار ایده آل برای انتخاب شما می تواند باشد.جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد. مقاومت وزنی آن بالا بوده و قابل شست و شو نیز می باشد. در رنگ بندی مختلف و شادی به تولید می رسد و دارای نشیمن راحتی است. در کنار این اسباب بازی کودک حتما از یک مدل لگو فله ای نیز استفاده کنید. این بازی فکری بی نظیر فواید بسیار زیادی دارد و بسیاری از کودکان عاشق بازی کردن با آن هستند. جنس آن از پلاستیک می باشد و از عمر بالایی برخوردار است.هر گز تکراری نمی شود و کودک هر بار می تواند اشکال مختلفی را با آن بسازد.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *