مقالات

سرسره ی سنجاب:

سرسره ی سنجاب:
این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا والدین نگران سلامتی فرزندان خود هستند و به همین دلیل حتی الامکان آن ها را از خانه بیرون نمیبرند. اما کودکان نیاز شدید به بازی کردن و فعالیت و تحرک دارند. هم برای روحیه شان و هم برای قدرت بدنی و سلامتی آنها.
سرسره ی سنجاب یکی از سرسره های بسیار پرطرفدار می باشد، این سرسره ی کودک مانند سرسره خرس دارای 3 پله می باشد. در کناره های این سرسره دو دسته گذاشته شده که به عنوان دسته کمکی عمل می کنند و کودک میتواند با گرفتن آن ها تعادل خود را حفظ کند و از سرسره بالا برود. تحمل وزن تا 50 کیلو را دارد و برای کودکان 1 تا 6 سال مناسب می باشد. در آپارتمان ها ، مهد کودک و خانه بازی ها نیز میتوانید از سرسره ی سنجاب استفاده کنید. طول سر خور این سرسره 145 سانتی متر می باشد و دارای موج است تا از سرعت گرفتن کودک جلوگیری کند و همچنین لذت بازی را دو چندان میکند.
رنگ بندی بسیار شاد و زیبایی دارد و متناسب با سلیقه ی کودک هر رنگی که دوست داشته باشید را خریداری میکنید.
ابعاد سرسره سنجاب 125*72*90 است.
جنس سرسره سنجاب از پلاستیک مرغوب یا همان پلی اتیلن است و به خاطر پلی اتیلن مرغوبی که در تولید آن به کار رفته قابلیت شست و شو با مواد شوینده را دارد و از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد. دارای ایمنی بسیار بالایی می باشد و سنگینی وزن خود سرسره مانع از چپ شدن یا افتادن آن می شود. در بسته بندی این محصول یک عدد توپ و یک حلقه بسکتبال وجود دارد که کودک شما را بیشتر به فعالیت تشویق می کند.
شما میتوانید این محصول را به صورت متصل به هم یعنی مجموعه تاب و سرسره سنجاب مورد استفاده قرار دهید یا اینکه به صورت جدا، یک سرسره سنجاب و یک تاب بازی خانگی ( تاب سنجاب ) تهیه نمایید.
بعضی از افراد به دنبال یک سرسره که علاوه بر داشتن جنس پلی اتیلن دارای سرسره ای صاف و بدون موج ، با طول سر خور بیشتر هستند اگر شما هم به دنبال چنین وسیله ای هستید سرسره دلفین را پیشنهاد میکنیم که درای طول سر خور 165 سانتی متر است با طراحی شیک و جذابی که دارد کودکان را جذب خود میکند و لذت بازی را برای آنها دو چندان میکند. از استاندارد بالایی برخوردار است و لبه های آن به هیچ عنوان تیز و برنده نیست و هیچ آسیبی به کودک نمیرساند،  فاصله پله‌ها و تعداد آن‌ها کاملا استاندارد و کارشناسی شده است و با تهیه ی این محصول خیالتان از استاندارد بازی کودک راحت است.
همچنان اگر به دنبال سرسره ای بلند از لحاظ ارتفاع و مقاوم تر هستید که طول بیشتری داشته باشد ما به شما سرسره ی موزی را معرفی میکنیم که بهترین نوع سرسره در حال حاظر می باشد و با طول 2 متر و ارتفاع 140 بلندترین نوع سرسره است. از جنس پلی اتیلن و دارای رنگ بندی شاد و متنوع است. قابل شست و شو بوده و از استاندارد بالایی برخوردار است.
همچنین برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک میتوانید از لگو فله ای استفاده کنید و در اختیار کودک قرار بدهید. جنس آن از پلاستیک مرغوب یا همان پلی اتیلن است که قابل شست و شو بوده و عمر بالایی دارد.
لگو فله ای یک بازی ذهنی و جالب توجه برای همه ی کودکان است و میتوانند ساعت ها مشغول بازی با آن شوند و طرح ها و ایده های ذهنی خود را پیاده کنند.
خلاصه:
سرسره ی سنجاب دارای 3 پله می باشد. در کناره های این سرسره دو دسته گذاشته شده که به عنوان دسته کمکی عمل می کنند و کودک میتواند با گرفتن آن ها تعادل خود را حفظ کند. تحمل وزن تا 50 کیلو را دارد و برای کودکان 1 تا 6 سال مناسب است. در آپارتمان ها، مهد کودک و خانه بازی ها نیز میتوانید از سرسره ی سنجاب استفاده کنید. طول سر خور این سرسره 145 سانتی متر می باشد و دارای موج است تا از سرعت گرفتن کودک جلوگیری کند. رنگ بندی بسیار شاد و زیبایی دارد.
ابعاد سرسره سنجاب 125*72*90 است.
جنس آن پلی اتیلن است و قابلیت شست و شو با مواد شوینده را دارد و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار می باشد. دارای ایمنی بسیار بالایی است و سنگینی وزن خود سرسره مانع از چپ شدن یا افتادن آن می شود. در بسته بندی این محصول یک عدد توپ و یک حلقه بسکتبال وجود دارد.
شما میتوانید این محصول را به صورت متصل به هم یعنی مجموعه تاب و سرسره سنجاب مورد استفاده قرار دهید یا اینکه به صورت جدا، تهیه نمایید.
بعضی از افراد به دنبال یک سرسره ی صاف و بدون موج، با طول سر خور بیشتر هستند پیشنهاد ما سرسره دلفین است که دارای طول سر خور 165 سانتی متر است و طراحی شیک و جذابی دارد. از استاندارد بالایی برخوردار است و لبه های آن به هیچ عنوان تیز و برنده نیست و هیچ آسیبی به کودک نمیرساند،  فاصله پله‌ها و تعداد آن‌ها کاملا استاندارد و کارشناسی شده است.
همچنین اگر به دنبال سرسره ای بلند از لحاظ ارتفاع و مقاوم تر هستید که طول بیشتری داشته باشد، سرسره موزی بهترین نوع سرسره در حال حاظر می باشد که با طول 2 متر و ارتفاع 140 بلندترین نوع سرسره است. از جنس پلی اتیلن و دارای رنگ بندی شاد و متنوع است. قابل شست و شو بوده و از استاندارد بالایی برخوردار است.
همچنین برای تنوع بخشیدن به فضای بازی کودک میتوانید از لگو فله ای استفاده کنید و در اختیار کودک قرار بدهید. جنس آن از پلاستیک مرغوب یا همان پلی اتیلن است که قابل شست و شو بوده و عمر بالایی دارد.
لگو فله ای یک بازی ذهنی و جالب توجه برای همه ی کودکان است و میتوانند ساعت ها مشغول بازی با آن شوند و طرح ها و ایده های ذهنی خود را پیاده کنند.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *