مقالات

سرسره کارینا:

سرسره کارینا:
امروزه به دلیل بیماری های خطرناک و آلودگی های هوا خانواده ها مجبور میشوند که فرزندان خود را حدالامکان در خانه نگهدارند و نتوانند کودک دلبند خود را به پارک ها و فضای باز ببرند و کودکان از استفاده از وسایل بازی درون پارک محروم می شوند و در خانه میمانند و هیچ تفریح و جنب و جوشی ندارند و این باعث میشود که کودک همیشه غمگین و افسرده باشد و همچنین باعث به خطر افتادن سلامتی کودکان میشود و این امر باعث نگرانی والدین برای کودک دلبندشان شده است.
در کنار بازی های فکری و مطالعه و درس و مشق کودکان نیاز به بازی های پر تحرک دارند تا قدرت بدنی آنها افزایش یابد و همیشه شاد و سرزنده باشند.
ما به شما کمک میکنیم که با استفاده از وسایل بازی در منزل یا خانه بازی ها این مشکل را حل نموده و کودک خود را شاداب و خوشحال ببینید.
سرسره کارینا یکی از بهترین وسایل بازی برای کودکان است که دارای چهار پله است و انتخاب خوبی برای بازی کودکان به شمار می آید، کودکان عاشق سرخوردن روی سطوح هستند و سرسره بهترین بازی برای کودکان به حساب می آید.
سرسره کارینا از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم میباشد و از استحکام بالا و قیمت مناسبی برخوردار است. این سرسره دارای موج میباشد که مانع از سرعت گرفتن کودک و آسیب دیدن او میشود.
در کنار این سرسره یک سبد بسکتبال قرار داده ایم تا به بازی کودک هیجان بیشتری بدهیم و با بالا رفتن از سرسره و تمرکز کردن روی پرتاب توپ داخل سبد قدرت ذهنی و تمرکز او بالا برود. مناسب برای کودکان رده سنی ۲ تا ۵ سال بوده و از استاندارد بالایی برخوردار است. لبه های آن صاف و صیقلی است تا کودک حتی با برخورد به آنها زخمی نشود یا آسیب نبیند ، در رنگ بندی های متفاوت تولید و عرضه میشود و شما میتوانید متناسب با سلیقه یا دکور اتاق کودک هر رنگی که مایل باشید را انتخاب کنید.
این وسیله را برای کودکان پیشنهاد میکنیم زیرا امروزه سرسره یکی از پر طرفدار ترین اسباب بازی ها در پارک ها و خانه بازی ها به شمار می آید و نکته ی قابل توجه این است که کودک از آن خسته نمی شود و نسبت به وسیله ی بازی خود حس مالکیت دارد.
بازی های پر تحرک و هوازی باعث میشود وزن کودک شما متعادل شود و از استقامت بالایی برخوردار شوند.
بالا رفتن از سرسره و سر خوردن و مکرر تکرار این عمل باعث سرزندگی کودک میشود و او از وقت گذراندن با اسباب بازی خود راضی و خوشحال است. همزمان چند کودک میتوانند از آن استفاده کنند و به صورت نوبتی از آن بالا رفته و پشت سر هم سر بخورند و لذت ببرند.
سرسره ۴ پله کارینا به وزن ۴۰۰۰گرم به ابعاد 172*65*91 سانتی متر، داخل بسته بندی جعبه ای می‌باشد که هم برای محیط های آپارتمانی و هم محیط های بیرونی ( حیاط، پشت بام ، باغ و ویلا ) میتوان از آن استفاده کرد.
ویژگی جالب این محصول زیبا داشتن دستگیره پلاستیکی پله ها می‌باشد که کودک با گرفتن آنها به راحتی بتواند از پله‌ها بالا برود.
با خرید یک سرسره کارینا شادابی و هیجان را به کودکتان هدیه کنید و لبخند بر لبان او بنشانید.
خلاصه:
امروزه به دلیل بیماری های خطرناک و آلودگی های هوا خانواده ها نمیتوانند فرزندان خود را به پارک ببرند و کودکان از استفاده از وسایل بازی محروم می شوند و در خانه هیچ تفریح و جنب و جوشی ندارند و این باعث میشود که کودک غمگین و افسرده شود و سلامتی او به خطر بیفتد. این امر باعث نگرانی والدین شده است. در کنار بازی های فکری کودکان نیاز به بازی های پر تحرک دارند تا قدرت بدنی آنها افزایش یابد و شاد و سرزنده باشند.
سرسره کارینا یکی از بهترین وسایل بازی برای کودکان است که دارای چهار پله است، از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم میباشد و از استحکام بالا و قیمت مناسبی برخوردار است. این سرسره دارای موج میباشد که مانع از سرعت گرفتن کودک و آسیب دیدن او میشود.
در کنار این سرسره یک سبد بسکتبال قرار داده ایم تا به بازی کودک هیجان بیشتری بدهیم و قدرت ذهنی و تمرکز او را بالا ببریم. مناسب برای رده سنی ۲ تا ۵ سال بوده و از استاندارد بالایی برخوردار است. لبه های آن صاف و صیقلی است تا کودک حتی با برخورد به آنها آسیب نبیند، در رنگ بندی های متفاوت تولید و عرضه میشود و شما میتوانید متناسب با سلیقه یا دکور اتاق کودک هر رنگی که مایل باشید را انتخاب کنید.
امروزه سرسره یکی از پر طرفدار ترین اسباب بازی ها در پارک ها و خانه بازی ها به شمار می آید و نکته ی قابل توجه این است که کودک از آن خسته نمی شود و نسبت به وسیله ی بازی خود حس مالکیت دارد.
بازی های پر تحرک و هوازی باعث میشود وزن کودک شما متعادل شود و از استقامت بالایی برخوردار شوند.
بالا رفتن از سرسره و سر خوردن و تکرار این عمل باعث سرزندگی کودک میشود. همزمان چند کودک میتوانند از آن استفاده کنند و به صورت نوبتی از آن بالا رفته و پشت سر هم سر بخورند و لذت ببرند.
سرسره ۴ پله کارینا به وزن ۴۰۰۰گرم به ابعاد 172*65*91 سانتی متر، داخل بسته بندی جعبه ای می‌باشد که هم برای محیط های آپارتمانی و هم محیط های بیرونی ( حیاط، پشت بام ، باغ و ویلا ) میتوان از آن استفاده کرد.
ویژگی جالب این محصول زیبا داشتن دستگیره پلاستیکی پله ها می‌باشد که کودک با گرفتن آنها به راحتی بتواند از پله‌ها بالا برود.
با خرید یک سرسره کارینا شادابی و هیجان را به کودکتان هدیه کنید.

 

 

اگر می خواهخید درباره این محصول بیشتر بدانید اینجاکلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *