مقالات

سرسره موزی:

سرسره موزی:
مهمترین مسئله برای کودکان بازی کردن است. بیشتر وقت کودکان به بازی کردن سپری می‌شود و دوست دارند مدام در حال شیطنت، بازی کردن، خندیدن و خوش گذراندن باشند. در زندگی کودکان مسائل و مشکلات و دغدغه‌های بزرگ‌ترها جایی ندارد و فقط به دنیای مهم خود که راحت بازی کردن و با بهترین عروسک ها و اسباب بازی ها سرگرم باشند است. از آنجا که بیشتر شخصیت ما در دوران کودکی شکل می گیرد و خیلی از مسائل بزرگسالی ما برمی‌گردد به گوشه‌ای از کودکی هایمان برای همین باید توجه به سزایی به آن داشته باشیم. برای کودکان باید فضایی ایجاد کرد تا بدون دغدغه بازی کنند و با هم سن و سال هایشان وقت بگذرانند.
سرسره موزی یکی از این اسباب بازی ها می باشد که به توضیح پیرامون آن می پردازیم.
سرسره موزی یا سرسره گلابی یک سرسره ایده‌آل و بسیار پرطرفدار بین کودکان بوده و علاقه خاصی به آن نشان می‌دهند. رنگ زیبا و جذاب این سرسره موزی برای کودکان بسیار دوست داشتنی می باشد که علاقه دارند با آن سرگرم بازی شوند و این موضوع باعث می شود بسیار پرفروش باشد و یک وسیله بازی عالی برای مصارف خانه ها، مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، باغ ها، ویلاها و پارک ها می باشد که باعث فعالیت و جنب و جوش در کودکان می‌شود. فعالیت و جنب‌وجوش که معمولاً با شرایط زندگی های کنونی کماکان بین کودکان کمرنگ شده است این مسئله خطراتی را برای کودکان در پی دارد. اما با واداشتن کودک به فعالیت کردن باعث می‌شویم تا سیستم بدنی کودک تقویت شود و قدرت بدنی آنان افزایش یابد.
سرسره موزی، کودک را سر شوق آورده و با بالا رفتن از آن و سر خوردن کودک به تحرک وا داشته می‌شود و از بازی لذت می‌برد. به دلیل ارتفاع آن که می‌توان گفت از سرسره سنجاب و مدل خرس بالاتر است کودکان بالای سه سال می‌توانند از آن استفاده نمایند.
سرسره موزی بسیار جمع و جور بوده و به راحتی هم جابجا می‌شود و معمولاً نمونه آن را در اکثریت خانه بازی ها و مهدکودک ها می توان دید و تحمل وزن آن از نمونه‌های دیگر بهتر می باشد. جنس سرسره موزی از پلاستیک فشرده بوده که عمر خوبی نیز دارد و قابل شستشو نیز می باشد. برای تحرک بیشتر کودک و واداشتن آن به بازی کردن و همچنین انگیزه بیشتر می توانید از وسایل بازی دیگر در کنار سرسره موزی استفاده نمایید تا کودک سرشوق آمده و از بازی کردن لذت بیشتری ببرد.بازیهایی نظیر الاکلنگ و یا تاب کودک آویز که در شکل های متفاوت به مصرف می‌رسد و یک بازی بسیار جذاب و دوست داشتنی برای کودکان می باشد و یا به دلخواه از نمونه‌های تاب سرسره مدل کشتی و تاب سرسره مدل سنجاب یا مدل abc بهره ببرید. و یا با خرید یک کجاوه تک نفره و یا دو نفره زرافه فضای موجود را به کل عوض کنید و یک حال و هوای شاد و زیبا به مکان خود ببخشید و ببینید که چقدر کودکان جذب آن می شوند همچنین خرید توپ استخری می‌تواند کودک را خیلی خوب به تحرک وادارد. توپ استخری با وجود توپ های رنگی فراوان یک بازی شاد و عالی می باشد که بسته به سلیقه و محل، می‌توانید از نمونه های مختلف آن بهره ببرید مانند استخر توپ بادی گرد 80 سانت و مربع 80 سانت و یا استخر توپ خرسی شکل، استخر توپ نرده ای و استخر توپ توری. همچنین صندلی استار برای فعالیت‌های کودکان و یا مدل های دیگر میز صندلی از جمله: لبخند،چیکو و وانیا.
خلاصه:
سرسره موزی یک سرسره پرطرفدار و پرفروش بین دیگر مدل‌های سرسره می باشد که کودکان از بازی با آن لذت فراوانی می برند و علاقه زیادی نیز به آن نشان می دهند. شما با خرید یک سرسره موزی شادی را به مکان خود می آورید یک سرسره که کودک را می‌تواند ساعت‌ها به فعالیت و بازی وا دارد و باعث تحرک آنان شود که این مساله تاثیر مثبتی بر روی قدرت بدنی و عضلانی کودکان دارد. جنس سرسره موزی از پلاستیک فشرده بوده و عمر بسیار خوبی نیز دارد همچنین قابل شستشو نیز می‌باشد. کنار این سرسره زیبا می توانید از دیگر وسایل بازی مثل میز و صندلی استار و لبخند و چیکو و یا تاب سرسره مدل کشتی، abc و سنجاب بهره ببرید.
تمامی این وسایل و نمونه های دیگر اسباب بازی را بابهترین کیفیت از فروشگاه درناتوی تهیه نمایید

 

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *