مقالات

سرسره موزی

سرسره موزی: شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که دوست داشته باشید یک هدیه منحصر به فرد، جذاب و دوست داشتنی برای کودکتان خریداری کنید و آن را به او هدیه دهید و شاهد ذوق‌زدگی زیادی در او شوید.یک بازی که فرزند شما را به فعالیت، تکاپو، شیطنت و تحرک وا دارد و از اینکه کنار شما به بازی مشغول می‌شود لذت ببرید.

سرسره موزی پیشنهاد ما به شما است که تمامی انتظارات شما را به‌خوبی می‌تواند بر آورده سازد سرسره موزی از جنس پلی اتیلن مرغوب و باکیفیت ساخته شده است که مقاومت و استحکام بالایی دارد و از عمر زیادی هم برخوردار است از این رو مورد توجه بسیاری از مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد.

سرسره موزی طراحی رنگ بسیار جالبی دارد که کودک را خیلی راحت جذب می‌کند با نام های سرسره بادمجانی و سرسره گلابی نیز شناخته می‌شود و از محبوبیت زیادی برخوردار است. حمل و جابجایی راحتی دارد و به سادگی می توانید آن را جابجا نمایید و در هر گوشه که خواستید بگذارید. سرسره موزی از جنس پلی اتیلن مرغوب و با کیفیت ساخته شده است. ابعاد آن 60*135*150 سانتیمتر می باشد و کودک از بازی با آن لذت زیادی خواهد برد. مناسب گروه سنی ۱ تا ۱۲ سال بوده و قابل شست و شو می باشد و به راحتی می توانید آن را تمیز نمایید. سرسره موزی دارای بدنه و پهنای مناسبی می باشد و لبه دار بوده و فاقد لبه های تیز و برنده می باشد و کودک حین بازی با آن هیچ گونه آسیبی نمی‌بیند. کنار پله های آن دو تا دسته قرار داده شده است جهت برقراری تعادل کودک. پله های آن استاندارد می باشد و کودک به راحتی می‌تواند از آن بالا برود و لیز بخورد. سرسره موزی از بازی های جذاب و هیجانی به حساب می آید اما اگر دوست دارید جذابیت آن را چندین برابر کنید و لذت بازی را حسابی برای کودک بالا ببرید پیشنهاد می کنیم از یک مدل استخر توپ در کنار آن استفاده کنید برای مثال: سرسره را در درون استخر قرار دهید و توپ استخری های رنگی فراوانی را درون آن بریزید با این کار فرزند شما به تکاپو و فعالیت بیشتری وا داشته می شود، از پله ها بالا می رود لیز می خورد و درون انبوهی توپ استخری قرار می‌گیرد و لذت می‌برد و برای تکرار این بازی جذاب سعی می کند دوباره و بلکه چند بار دیگر این عمل را تکرار کند. می‌توانید از استخر توپ خرسی استفاده کنید که بسیار مقاوم و با دوام می باشد. جنس آن از پلاستیک بوده و رنگبندی جذاب و دوست داشتنی دارد به راحتی کودک را جذب می کند و بازی با آن تحرک و فعالیت بالایی را در کودک به دنبال خواهد داشت. البته بیشتر مورد استفاده در مهد کودک و خانه بازی ها می باشد که دارای فضای بزرگ تر می باشند.

سرسره موزی را ترجيحاً در کنار بازی‌های دیگری بگنجانید و تنوع به بازی‌های کودکتان ببخشید تا کودک خسته نشود برای مثال: در کنار دیگر اسباب بازی های حرکتی از یک بازی فکری نیز استفاده کنید تا کودک به بازی فکری نیز بپردازد و سرگرم شود و پس از یک بازی خسته کننده در آرامش به بازی کردن بپردازد. لگو فله ای یکی از این بازی های فکری می باشد که گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب ساخته شده است و از عمر بالایی برخوردار است. دارای تنوع رنگی می باشد و بازی با آن بر روحیه کودکان تأثیر مثبت خواهد داشت. هرگز تکراری نمی شود و کودک می تواند هر بار اشکال جدیدی را با آن خلق کند. این بازی باعث تقویت قدرت ذهن، قدرت فکری و قدرت تخیل در کودکان می‌شود.

سرسره موزی مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، تالار ها، فروشگاه ها، خانه بازی ها و آپارتمان ها می باشد.
خلاصه:

سرسره موزی از جنس پلی اتیلن مرغوب و باکیفیت ساخته شده است که مقاومت و استحکام بالایی دارد و از عمر زیادی هم برخوردار است از این رو مورد توجه بسیاری از مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد.

سرسره موزی طراحی رنگ بسیار جالبی دارد که کودک را خیلی راحت جذب می‌کند با نام های سرسره بادمجانی و سرسره گلابی نیز شناخته می‌شود. از محبوبیت زیادی برخوردار است. حمل و جابجایی راحتی دارد.
ابعاد آن 60*135*150 سانتیمتر می باشد و کودک از بازی با آن لذت زیادی خواهد برد. مناسب گروه سنی ۱ تا ۱۲ سال بوده و قابل شست و شو می باشد و به راحتی می توانید آن را تمیز نمایید. پیشنهاد می کنیم از یک مدل استخر توپ در کنار آن استفاده کنید. می‌توانید از استخر توپ خرسی استفاده کنید که بسیار مقاوم و با دوام می باشد.جنس آن از پلاستیک بوده و رنگبندی جذاب و دوست داشتنی دارد به راحتی کودک را جذب می کند و بازی با آن تحرک و فعالیت بالایی را در کودک به دنبال خواهد داشت. لگو فله ای یکی از این بازی های فکری می باشد که گزینه مناسبی برای سرگرم سازی کودکان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *