مقالات

سرسره موزی

سرسره موزی از جمله اسباب بازی هایی است که در کنار انواع اسباب بازی های دیگر می توانید از آن استفاده کنید. همچنین می توانید در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک‌ها، باغ ها، ویلا ها، فروشگاه ها، منازل و آپارتمان ها از آن استفاده نمایید. خصوصیات جالبی دارد و این خصوصیات باعث می‌شود که بسیار جالب توجه باشد و مورد پسند کودکان قرار گیرد. از جمله خصوصیات جالب آن طراحی خاصی است که دارد و به شکل یک موز است و به اسم های دیگر نظیر سرسره بادمجانی و سرسره گلابی هم شناخته می‌شود. تحمل وزن بالایی دارد و طراحی رنگ آن هر کودکی را جذب میکند. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و از عمر بالایی برخوردار است. بازی با آن برای کودکان بسیار لذت بخش بوده و دارای شیب ملایمی است. کودک در منزل و حتی در اتاق خود می‌تواند فعالیت کند، حرکت نماید و به بازی کردن سرگرم شود و حوصله اش در خانه سر نرود. تحرک و فعالیت رشد طبیعی در کودکان را فراهم نموده و در این عمل کودک رشد میکند و قدرت بدنی و قدرت عضلانی خود را افزایش می‌دهد.
سرسره موزی دارای چهار پله استاندارد است و فاصله آن با یکدیگر به گونه‌ای است که به راحتی می‌توان از آن بالا رفت .دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودکان به راحتی تعادل خود را حفظ نمایند. تحمل وزن تا ۵۰ کیلوگرم را دارد و مناسب گروه سنی دو سال به بالا می باشد.
سرسره موزی جزو پر طرفدارترین مدل های سرسره می باشد و وجود آن در کنار چند بازی دیگر در اتاق و یا منزل جهت بازی کودکان می‌تواند بسیار کودک را سر شوق بیاورد. می توانید در کنار آن یک مدل میز دوکاره خرچنگ را خریداری کنید. یک میز منحصر به فرد و جذاب که 4 کودک هم زمان می‌توانند از آن استفاده کنند. دور آن بنشینند و به فعالیت و کاردستی و یا تکالیف شان بپردازند. همچنین این میز جذاب که با طراحی خرچنگ می باشد کارایی های دیگری هم دارد از جمله اینکه زمانی که کودکان آن را برعکس می‌کنند تبدیل به یک الاکلنگ جذاب می شود که کودکان می توانند از آن استفاده کنند و لذت ببرند. الاکلنگ آن دارای پشتی بوده تا مانع افتادن کودکان شود و در کل استاندارد خوبی دارد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و کارایی و عمر بالایی دارد. قابل شستشو و جا به جایی می باشد و رنگ بندی متنوع و جذابی دارد. کودکان با بازی کردن با این وسیله با یکدیگر به بازی مشغول می شوند و با هم همفکری کرده و وسیله را به حرکت در می آورند.لگو فله ای از جمله بازی های فکری و سرگرم کننده است که در کنار سرسره موزی و میز دوکاره خرچنگ و اسباب بازی های پرتحرک پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید تا کودکان به آرامی دور هم جمع شوند و به بازی بپردازند و با یکدیگر هم فکری کنند و اشکال مختلفی را با یکدیگر بسازند. برای کودکان سرگرم شدن و بازی در کنار هم سن و سال‌هایشان بسیار جذاب است و دوست دارند بیشتر وقتشان به این امر بگذرد. جنس آن از پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد. به راحتی در کنار هم قرار گرفته و اشکال مختلفی را تشکیل می‌دهند. رنگبندی های جذاب و متنوع دارد و به راحتی برای ساعت ها می تواند یک یا چند کودک را دور هم سرگرم سازد. قابل شستشو بوده و در ابعاد گوناگون به تولید می‌رسد.
خلاصه:
سرسره موزی از جمله بازی‌های سرگرم‌کننده و پرطرفدار و جذاب است که کودکان را دور هم جمع می‌کند و سرگرم بازی می سازد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و طراحی آن به شکل یک موز می باشد که برای کودکان بسیار جذاب است. به نام‌های سرسره بادمجانی و سرسره گلابی هم شناخته می‌شود. قابل شستشو بوده و به راحتی جابه جا می شود. دارای چهار پله بوده و کودک به کمک دوتا دسته که کنار آن قرار داده شده است به راحتی می‌تواند از آن استفاده کند.کنار آن از میز دوکاره خرچنگ استفاده کنید. این میز منحصر به فرد بوده و بسیار جذاب در دنیای کودکان می باشد. طراحی شیکی دارد و همزمان 4 کودک می‌توانند از آن استفاده کنند و زمانی که آن را برعکس می کنند تبدیل به یک الاکلنگ می‌شود که دارای پشتی نیز می‌باشد. به راحتی جابجا می شود. در کنار سرسره موزی و یا دیگر اسباب بازی های هیجانی و پرتحرک از یک مدل بازی فکری هم استفاده کنید مثل خرید یک لگو فله ای. این اسباب بازی کودکان را به سادگی دور هم جمع می‌کند . جنس آن از پلاستیک می باشد که از عمر بالایی برخوردار است. همزمان یک یا چند کودک را دور هم به بازی مشغول می سازد و دور هم اشکال مختلفی را می‌سازند. در ابعاد گوناگونی به تولید می‌رسد.

اگر می خواهید درباره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *