مقالات

سرسره موزی:

سرسره موزی:
سرسره از جمله بازی های پر جنب و جوش و هیجانی برای اکثریت کودکان می باشد که معمولاً علاقه زیادی به این بازی نشان می‌دهند و اکثریت ما شاهد صحنه ی صف کشیدن کودکان پشت سرسره ها برای بازی کردن بوده‌ایم. بازی کردن و شیطنت جزء یکی از کارهای روزمره و مهم برای کودکان است که طی همین بازی ها و شیطنت ها کودک یاد می گیرد، رشد می کند،می‌فهمد و بزرگ می‌شود. بنابراین اکثر والدین توجه زیادی به بازی کردن کودک خود دارند.
سرسره موزی یکی از مدل‌های سرسره است که به شکل موز طراحی شده است و برای کودکان جالب و جذاب به حساب می‌آید که دوست دارند با این وسیله حسابی سرگرم شوند و وقت بگذرانند.سرسره موزی یک وسیله بازی سبک با طراحی زیبا می باشد که در منازل، آپارتمانها، مهدکودک ها، باغ ها، ویلاها و خانه بازی ها می توانید آن را استفاده کنید و مکان خود را جذاب و شاد سازید. ترکیب رنگ زیبای سرسره موزی یک مسئله مهم در انتخاب کودکان به حساب می‌آید. رنگها در دنیای کودکان بسیار پرمعنا می‌باشند و تاثیرات فراوانی در روحیه لطیف و شکننده آنان دارد. رنگ های شاد و زنده معمولاً بسیار مورد توجه کودکان می باشد و با این رنگ ها مثل: قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، و سبز روحیه آنان به کل عوض شده و ارتباط خوبی با این رنگ ها برقرار میکنند.و شاد و سرحال می شوند.
سرسره موزی از آن دسته بازی هایی می باشد که خیلی راحت کودک را به تحرک و فعالیت های بدنی و فیزیکی وا می دارد.البته باید توجه داشته باشید همان قدر که فعالیت کودک و تحرکشان مهم می باشد به همان اندازه وسیله مورد استفاده و استاندارد بودن و همچنین علاقه کودک به وسیله و واداشتنش به فعالیت نیز مهم است.
سرسره موزی یک وسیله مناسب و استاندارد می باشد که با وجود لبه های گرد و تحمل وزن که نسبت به دیگر سرسره ها بالا می باشد و تحمل وزن تا ۶۰ کیلو را دارد و همچنین دسته‌های کنار وسیله تا به کودک کمک کند به راحتی از پله ها بالا برود و از وسیله استفاده کند انتخاب خوبی برای شما می باشد.
سرسره موزی از دیگر مدل های سرسره نظیر خرس و سنجاب ارتفاع بیشتری دارد و از این رو مناسب جهت استفاده کودکان بالای سه سال می باشد. همچنین جنس سرسره موزی از پلاستیک فشرده می باشد و از عمر بالایی هم برخوردار است. قابل شست و شو بوده و شما می توانید با یک دستمال مرطوب آن را تمیز نمایید. به دلیل وزن سبک آن به راحتی می توانید جابجایش کنید و هر کجا که خواستید آن را بگذارید.
سرسره موزی از آن دسته بازی هایی می باشد که به تنهایی و یا با دیگر وسایل بازی می توانید از آن استفاده کنید اما به دلیل تحرک بیشتر کودکان و به فعالیت درآوردن آنان از یکنواختی فعالیت‌هایشان بهتر است از نمونه‌های تاب کودک آویز هم استفاده کنید و یا به دلخواه از پکیج کامل تاب سرسره استفاده کنید نظیر: تاب سرسره کشتی، تاب سرسره سنجاب، تاب سرسره abc که از نمونه های پر فروش و پرطرفدار به شمار می آیند و یا با گذاشتن میز دو کاره خرچنگ لذت بازی را برای کودکان چند برابر کنید و حتی فضایی ایجاد کنید تا کودک بر روی آن نشسته و به فعالیت‌های فکری و یا نقاشی کشیدن و خوردن عصرانه و یا صبحانه بپردازد و یا هر زمان که دوست داشت با برگرداندن وسیله آن را به یک الاکلنگ زیبا تبدیل کند که همزمان چهار کودک می توانند از آن استفاده کنند.وجود یک عروسک خرس اسباب بازی بزرگ در مکانتان می‌تواند زیبایی خاصی به فضای شما ببخشد.
خلاصه:
سرسره موزی از آن دسته بازی هایی است که به راحتی می تواند کودکان را ساعت ها مشغول بازی کردن و سرگرم شدن کند. سرسره از بازی های بسیار دوست داشتنی برای کودکان می باشد که میتوانید در منازل، آپارتمانها، خانه بازی ها، مهدکودک‌ها، باغ ها و ویلا ها هم استفاده نمایید و به دلیل وزن سبک آن به راحتی می توانید آن را جابجا کنید.
سرسره موزی مناسب جهت استفاده کودکان بالای سه سال می باشد و تحمل وزن تا ۶۰ کیلو را دارد. جنس آن از پلاستیک فشرده بوده و از عمر بالایی برخوردار است همچنین قابل شست و شو نیز می باشد.

 

اگر می خواهید در باره این مجصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *