مقالات

سرسره موج دار 6 پله:

سرسره موج دار 6 پله:
وجود اسباب بازی های پر تحرک در منزل برای شاد کردن کودک و سرگرمی آنان این روزه به یک مسئله مهم برای اکثریت والدین به حساب می آید که دوست دارند فرزندشان در منزل به تحرک و فعالیت واداشته شود و به بازی و شیطنت مشغول باشد. بخصوص به دلیل بیماری هایی که این روز ها با آن درگیر هستیم و حساسیت والدین نسبت به سپردن فرزندانشان به مکان های عمومی اهمیت این مسئله را دوچندان کرده است.
سرسره موج دار 6 پله از جمله سرسره هایی می باشد که شما می توانید در منزل و آپا تمان از آن برای سرگرمی و مشغول ساختن فرزندتان استفاده ببرید.این اسباب بازی مقاوم و باکیفیت به تولید رسیده است و از نمونه های پر فروش و پر مصرف بین دیگر مدل های سرسره به حساب می آید.جنس سرسره موج دار 6 پله از پلی اتیلن می باشد و از استاندار بالایی برخوردار است. دارای لبه های گردی است تا مانع آسیب کودکان حین استفاده شود. دارای عمری بالا و حمل و جابه جایی آسانی است و شما به راحتی می توانید آن را جابه جا کنید.دارای 6 پله استاندارد بوده و دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک به راحتی از اسباب بازی خود استفاده کند و لذت ببرد.
سرسره موج دار 6 پله قابل شست و شو می باشد و تحمل وزن تا 35 کیلو گرم را دارد و قسمت سر آن موج داشته که باعث لذت بیشتر کودک از بازی با این اسباب بازی می شود. مورد استفاده در منازل، آپارتمان ها، خانه بازی ها، باغ ها، تالار ها، مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد.دارای طول:110 عرض 78 و ارتفاع 130 می باشد.البته کودکان حین بازی هایشان به اسباب بازی های دیگر هم توجه نشان می دهند و دوست دارند که به باز یهای متنوع و مختلفی بپردازند. بنا بر این بهتر است از چند اسباب بازی دیگر در کنار سرسره موج دار 6 پله استفاده کنید تا کودک از بازی خود دلزده نشود. می توانید از ماهی تعادلی استفاده کنید که از بازی های لذت بخش برای کودکان است و علاقه زیادی به آن نشان می دهند چرا که تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت بسیار بالایی دارد. دارای تنوع رنگ بوده و حمل و جابه‌جایی آسانی دارد. دارای شیب ملایم و سیقلی است که کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد.دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید. لگوفله ای نیز بازی جذاب و شیرین برای کودکان است که بازی با آن فواید زیادی برای کودکان دارد از جمله تقویت قدرت تخیل، قدرت ذهنی و فکری. در آن از رنگ های شاد و گرمی استفاده شده است و به راحتی می تواند یک یا چند کودک را به خود سرگرم سازد.کودکان می توانند دور هم جمع شده و با هم فکری یکدیگر اشکال مختلفی را بسازند.جنس آن از پلاستیک بوده و قابل شست و شو است و عمر بالایی دارد.
خلاصه:
وجود اسباب بازی های پر تحرک در منزل برای شاد کردن کودک و سرگرمی آنان این روزه به یک مسئله مهم برای اکثریت والدین به حساب می آید.
سرسره موج دار 6 پله از جمله سرسره هایی می باشد که شما می توانید در منزل و آپا تمان از آن برای سرگرمی فرزندتان استفاده ببرید.جنس سرسره موج دار 6 پله از پلی اتیلن می باشد و از استاندار بالایی برخوردار است. دارای عمری بالا و حمل و جابه جایی آسانی است.دارای 6 پله استاندارد بوده و دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است.
سرسره موج دار 6 پله قابل شست و شو می باشد و تحمل وزن تا 35 کیلو گرم را دارد.
ابعاد آن: طول 110 عرض 78 و ارتفاع 130 می باشد. بهتر است از چند اسباب بازی دیگر در کنار سرسره موج دار 6 پله استفاده کنید تا کودک از بازی خود دلزده نشود. می توانید از ماهی تعادلی استفاده کنید که تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت بسیار بالایی دارد. دارای تنوع رنگ بوده و حمل و جابه‌جایی آسانی دارد. لگوفله ای نیز بازی جذاب و شیرین برای کودکان است که بازی با آن فواید زیادی برای کودکان دارد از جمله تقویت قدرت تخیل، قدرت ذهنی و فکری. در آن از رنگ های شاد و گرمی استفاده شده است و به راحتی می تواند یک یا چند کودک را به خود سرگرم سازد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *