مقالات

سرسره فیل:

سرسره فیل:
امروزه که بازی های کودکان بسیار محدود شده است و وجود بیماری های همه گیر باعث شده اند تا کودکان وقت بیشتری را در خانه بمانند و والدین کمتر فرزندشان را به مکان‌های عمومی مثل پارک‌ها بسپارند چرا که چنین ابزار های بازی هرگز ضد عفونی نمی‌شوند و امکان انتقال بیماری در آن بسیار بالا است، نبود فعالیت بازی و شاغل بودن والدین به این مسائل بیشتر و بیشتر دامن زده است و کودکان رو به بی‌تحرکی نهاده و هر روز بیشتر به بازی‌های کامپیوتری علاقه مند می شوند که این مسئله باعث بی تحرکی و خطرات جدی به سلامت کودکان است. اما اکثریت والدین دست به کار شده اند و یک خانه بازی کوچک برای کودک خود در منزل دست و پا کرده‌اند. برای مثال خرید یک سرسره فیل می‌تواند حسابی کودک شما را سر ذوق آورد و به تحرک و فعالیت وا دارد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد که دارای عمر طولانی مقاومت بالا و قابل شستشو می باشد. شما به راحتی و با یک دستمال مرطوب می توانید آن را تمیز نمایید. دارای استاندارد بالایی بوده و دارای سه پله می باشد. کم بودن پله ها باعث می شود که کوچولو به راحتی از آن بالا رفته و از بازی خود لذت ببرد. همچنین فاقد لبه های تیز و برنده می باشد.
سرسره فیل دارای رنگ بندی متنوع و شاد است که به میل و دلخواه می توانید خریداری نمایید. دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودکان با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید. کنار سرسره فیل یک سبد بسکتبال قرار داده شده است تا کودک به توپ بازی که از بازی های مورد علاقه آنان است نیز بپردازد. مناسب گروه سنی ۱ تا ۴ سال می‌باشد و تحمل وزن تا ۲۵ کیلو را دارد. حمل آسان و راحتی داشته و به راحتی می توانید آن را جابجا کنید. قابل استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، باغ ها، ویلاها، منازل و آپارتمان ها می باشد. البته در کنار سرسره فیل حتماً از دیگر بازی‌های کودکان نیز استفاده نمایید. مثل خرید لوگو فله ای که بسیار بازی هیجانی است و هرگز حالت تکراری برای کودکان پیدا نمی کند. جنس آن از پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد و به سادگی خراب نمی‌شود. لگو فله ای یک بازی فکری با رنگ بندی شاد و متنوع است که در بین بازی های کودکان نقش پررنگی دارد. استفاده از ماهی تعادلی در کنار سرسره فیل ترکیب جالبی به حساب می آید.این بازی تک نفره منحصر به فرد، در رنگ بندی مختلف و در دو مدل با سقف و بدون سقف عرضه می‌شود و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد و همچنین دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است تا با گرفتن آن کودک بتواند تعادل خود را حفظ نماید. تاب کودک آویز هم گزینه بسیار مناسبی است که حتماً از آن استفاده نمایید چراکه بازی شیرین و به یاد ماندنی برای کودکان می باشد که اگر دوست داشته باشید مدل های تاب سرسره فراوانی وجود دارد که به دلخواه می توانید انواع آن را خریداری نمایید و یک پکیج کامل را به منزل و آپارتمان و اتاق کودک خود بیاورید. مثل تاب سرسره سنجاب که بازی بسیار شیرین و یک پکیج بسیار عالی است و گزینه انتخاب بیشتری پیش روی کودک شما جهت بازی کردن می‌گذارد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد و همچنین قابل شستشو می‌باشد. تاب سرسره مدل دلفین نیز از دسته بازی های جدید با طراحی شیک در بین دیگر مدل‌های اسباب بازی است که بسیار مورد پسند قرار گرفته است. ترکیب رنگ آن کودک را جذب خود می‌کند. می‌توانید آن را به صورت جدا و یا همه را با هم یکجا استفاده نمایید. تاب سرسره دلفین شامل یک سرسره، یک تاب و یک سبد بسکتبال می باشد و با ظرافت بیشتری نسبت به دیگر مدل ها به تولید رسیده است.
خلاصه:
امروزه به دلیل شاغل بودن والدین و همچنین وجود بیماری های همه گیر کودکان کمتر و کمتر تحرک کرده و به سمت بازی های کامپیوتری رو نهاده اند. اما با خرید یک اسباب‌بازی شیک می توان کودک را به تحرک و شیطنت ترغیب کرد.برای مثال خرید یک سرسره فیل یک گزینه مناسب جهت فعالیت کودک شما به حساب می‌آید. می‌توانید آن را در مهد کودک، خانه بازی ها، باغ ها، ویلا ها، پارک ها و منازل استفاده نمایید. دارای عمر بالا و تحمل وزن 25 کیلوگرم است. مناسب برای سنین 1 تا 4 سال می باشد. سرسره فیل دارای رنگ بندی متنوع و شاد است و قابل شستشو می باشد. در کنار آن از دیگر بازی ها نظیر لگو فله ای که یک بازی فکری منحصر به فرد است بهره ببرید.جنس آن از پلاستیک است و عمر طولانی دارد. ماهی تعادلی نیز از بازی های تک نفره جذاب است که کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد. دارای رنگ بندی شاد و متنوع می باشد. می‌توانید از یک پکیج کامل بهره ببرید و کوچولوی تان را حسابی سرگرم بازی سازید. مثلا خرید یک تاب سرسره طرح سنجاب که طراحی بسیار شیکی داشته و کودک را حسابی می تواند جذب خود کند. شامل یک تاب، یک سرسره و یک سبد بسکتبال می باشد. جنس آن پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است تاب سرسره دلفین نیز از جدیدترین مدل های تاب سرسره بین دیگر مدل ها می باشد که دارای طراحی خاص و رنگ بندی جذاب است. با ظرافت بیشتری نسبت به دیگر مدل های تاب سرسره ساخته شده است. یک پکیج کامل که شامل تاب، سرسره و یک سبد بسکتبال می باشد و از استاندارد بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *