مقالات

سرسره فرینا:

سرسره فرینا:
کودکان همیشه عاشق بازی با وسایل پارک بازی ها مثل سرسره و تاب و الاکلنگ و… بوده و هستند اما به دلایلی از قبیل شیوع ویروس کرونا یا آلودگی هوا و یا حتی ایمن نبودن وسایل بازی در پارک ها والدین علاقه ای به بردن فرزند خود به این فضا نیستند.
در این مقاله ما به شما راهکار هایی را جهت حل این مشکل ارائه می دهیم. همیشه اینطور بوده که کودکان علاقه ی خاصی به سرسره بازی داشته و حتی گاهی شاهد این بوده ایم که کودک از سطحی به عنوان سرسره استفاده کرده و روی آن سر بخورد، و این علاقه ی کودک به سرسره را نشان می دهد.
سرسره ی فرینا گزینه ی بسیار خوب و مناسبی است برای استفاده در منزل، مهد کودک ها، خانه بازی ها و باغ و ویلا. رنگ بندی شاد و متنوع و جالب توجهی دارد.
سرسره ی فرینا ۷ پله دارد و بزرگ ترین سرسره ی پلاستیکی در ایران میباشد، جنس آن از پلی اتیلن یا همان پلاستیک مرغوب است و لبه های آن گرد و کاملا ایمن است و فاقد لبه های تیز و برنده است و هیچ گونه آسیبی به کودک نمیرساند.
سرسره ی فرینا به صورت موج دار طراحی شده و این امر باعث هیجان بیشتر برای کودک میشود.
البته میتوانید از مدل های دیگر سرسره در سایت درناتوی دیدن بفرمایید، مثلا سرسره ی موزی که جزو سرسره‌های پرطرف‌دار و جذاب در بین کودکان است. ارتفاع آن از سرسره‌های مدل خرس و سنجاب بیشتر است و به دلیل ارتفاع بیشتر، برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب‌تر است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و رنگ بندی شادی دارد. از مقاومت بالایی برخوردار است و تحمل وزن تا ۶۰ کیلو گرم را دارد. البته پیشنهاد میکنیم برای تنوع بخشیدن به بازی کودک میتوانید یک استخر توپ تهیه کنید و بازی کودک را چندین برابر هیجان انگیز و جذاب کنید، به این صورت که یک استخر توپ تهیه کرده و داخل آن را از توپ های استخری پر کنید و سرسره ی کودک را درون استخر توپ قرار دهید وقتی که کودک درون توپ ها قرار میگیرد چندین برابر لذت بخش میشود. چند کودک با هم میتوانند داخل استخر توپ بازی کنند و سرگرم شوند. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و از ستاندارد بالایی برخوردار است. از استخر توپ به عنوان پارک حفاظ کودک نیز میتوان استفاده کرد و برای محصور کردن اطراف کودک وسیله‌ای بسیار کاربردی است.
سرسره ی فرینا دارای یک دسته ی پلاستیکی در کناره های پله ها می باشد تا کودک با گرفتن آنها تعادل خود را حفظ کند، همچنین یک حلقه ی بسکتبال در کنار آن تعبیه شده برای تنوع بخشیدن به بازی کودک تا با پرتاب کردن توپ داخل حلقه ی بسکتبال کودک فعالیت بیشتری انجام دهد و از بازی خود لذت ببرد.
ارتفاع پله های سرسره فرینا 140 سانتی متر می‌باشد.
در کنار بازی های تحرکی میتوانید از وسایل بازی فکری و ذهنی هم استفاده کنید تا کودک از یکنواختی بازی در بیاید و خسته نشود، مثلا لگو فله ای میتواند گزینه ی خوبی برای اوقات فراغت کودک باشد. جنس آن پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد و قابل شست و شو است و به راحتی میتوانید آن را با مواد شوینده بشویید.
اندازه ی لگو فله ای استاندارد بوده و توسط کودک بلعیده نمیشود البته متناسب با سن کودک شما میتوانید از لگو های کوچک تر هم استفاده کنید.
خلاصه:
سرسره ی فرینا ۷ پله دارد و بزرگ ترین سرسره ی پلاستیکی در ایران میباشد، جنس آن از پلی اتیلن یا همان پلاستیک مرغوب است و لبه های آن گرد و کاملا ایمن است و فاقد لبه های تیز و برنده است و هیچ گونه آسیبی به کودک نمیرساند. سرسره ی فرینا رنگ بندی شاد و متنوع و جالب توجهی دارد. مورد استفاده در منزل، مهد کودک ها، خانه بازی ها و باغ و ویلا.
سرسره ی فرینا به صورت موج دار طراحی شده و این امر باعث هیجان بیشتر برای کودک میشود. البته میتوانید از مدل های دیگر سرسره در سایت درناتوی دیدن بفرمایید، مثلا سرسره ی موزی که جزو سرسره‌های پرطرف‌دار و جذاب در بین کودکان است. ارتفاع آن از سرسره‌های مدل خرس و سنجاب بیشتر است و به دلیل ارتفاع بیشتر، برای کودکان ۳ سال به بالا مناسب‌تر است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و رنگ بندی شادی دارد. از مقاومت بالایی برخوردار است و تحمل وزن تا ۶۰ کیلو گرم را دارد. البته پیشنهاد میکنیم برای تنوع بخشیدن به بازی کودک میتوانید یک استخر توپ تهیه کنید و بازی کودک را چندین برابر هیجان انگیز و جذاب کنید، چند کودک با هم میتوانند داخل استخر توپ بازی کنند و سرگرم شوند. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و از ستاندارد بالایی برخوردار است. از استخر توپ به عنوان پارک حفاظ کودک نیز میتوان استفاده کرد و برای محصور کردن اطراف کودک وسیله‌ای بسیار کاربردی است.
سرسره ی فرینا دارای یک دسته ی پلاستیکی در کناره های پله ها می باشد تا کودک با گرفتن آنها تعادل خود را حفظ کند، همچنین یک حلقه ی بسکتبال در کنار آن تعبیه شده. ارتفاع پله های سرسره فرینا 140 سانتی متر می‌باشد.
در کنار بازی های تحرکی میتوانید از وسایل بازی فکری و ذهنی هم استفاده کنید مثلا لگو فله ای میتواند گزینه ی خوبی باشد. جنس آن پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد و قابل شست و شو است و به راحتی میتوانید آن را با مواد شوینده بشویید.

 

 

اگر میخواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *