مقالات

سرسره طرح سنجاب:

سرسره طرح سنجاب:
سرگرم سازی کودکان به بازی و فعالیت در شرایط زندگی کنونی کار سختی بوده و یک مسئله مهم برای اکثریت والدین می باشد. اما وجود اسباب بازی های مختلف و طراحی به روز و رنگ بندی شادی که در آنها وجود دارد باعث جذب کودکان شده و به سادگی می‌تواند کوچولو ها را دور هم به بازی کردن مشغول سازد.
سرسره طرح سنجاب یکی از این اسباب بازی های پر هیجان و دوست داشتنی است که کودکان از بازی با آن لذت زیادی میبرند. طراحی شیک و جالب توجهی دارد که به شکل یک سنجاب است و باعث می‌شود کوچولوها علاقه بیشتری به آن نشان دهند. کودکان هنگام بازی با این وسیله تصور می کنند با یک سنجاب به بازی مشغول شده اند و این عمل باعث می شود که به حیوانات جنگلی نیز علاقه مند شوند و با اسامی آنان آشنا شوند.
سرسره سنجاب از جنس پلی اتیلن می باشد و بازی با آن از جمله بازی هایی است که کودکان بسیار به آن علاقه نشان می دهند و مورد استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها و مراکز فروش می باشد. وجود آن در منزل شما باعث می‌شود که کودکتان در منزل به بازی بپردازد و سرگرم شود و شما مجبور نباشید هر بار آن را به پارک ببرید و همچنین در شرایط بد آب و هوایی نیز کودک حوصله اش در خانه سر نمی رود و می تواند به بازی‌های جذاب خود مشغول شود. سرسره سنجاب قابل شست و شو بوده و حمل راحتی دارد و به سادگی می توانید آن را جابجا کنید به سادگی سر هم می شود و نیاز به هیچگونه ابزاری جهت سرهم بندی آن ندارید. از عمر بالایی برخوردار است و با استفاده خوب از آن می توانید چندین سال هم از آن استفاده کنید. از استانداردهای بالایی برخوردار است و دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن به راحتی از پله بالا برود، سر بخورد و لذت ببرد. دارای لبه های گرد بوده و مانع آسیب دیدگی کودکان می‌شود.
سرسره سنجاب دارای یک سبد جهت بازی بسکتبال است. این سبد باعث می‌شود کودک به بازی های توپی نیز بپردازد و فعالیت و تحرک بیشتری نماید. در کنار این اسباب بازی حتما از بازی‌های دیگر استفاده کنید و به کودک اجازه بازی های متنوع را دهید تا از یکنواختی بازی فاصله بگیرد. می توانید از یک میز و صندلی مدل استار استفاده کنید و کودکان را به مطالعه و یادگیری ترغیب نمایید. و یک فرصت ایجاد نمایید تا کودک بتواند به بازی های فکری و نقاشی کشیدن و انجام کار دستی بپردازد. این مدل میز و صندلی بسیار مقاوم بوده و جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و از عمر بالایی برخوردار است. در رنگ بندی متنوع و شاد به تولید می‌رسد و مورد استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، منازل و آپارتمان ها میباشد، ماهی تعادلی هم از جمله بازی هایی است که نسبت به کارکرد هایی که دارد از قیمت خوبی هم برخوردار است. تحمل وزن بالایی دارد و در دو مدل با سقف و بدون سقف به تولید می‌رسد. می توانید به سادگی آن را جابجا کنید. رنگ بندی شادی دارد و دو تا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک به راحتی به جلو و عقب سر بخورد.
خلاصه:
سرگرم سازی کودکان به بازی و فعالیت در شرایط زندگی کنونی کار سختی بوده و یک مسئله مهم برای اکثریت والدین می باشد اما وجود اسباب بازی ها می تواند کمک بسیار بزرگی برای والدین باشد تا کودک را در خانه سرگرم سازند مدل سرسره سنجاب از جمله این اسباب بازی ها می باشد که به سادگی می‌تواند کودک را سرگرم کند و مورد استفاده در مهدکودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها و مراکز فروش می باشد و استفاده از آن در منزل باعث می‌شود که نیازی نباشد شما هر روز کودک را به پارک برای بازی ببرید.این سرسره دارای لبه های گرد بوده و از استاندارد بالایی برخوردار است و مانع آسیب دیدن کودکان می شود. رنگ بندی های جذاب و طراحی شیک آن هر کودکی را به سادگی جذب میکند. جهت سرهم بندی آن نیاز به هیچگونه ابزاری ندارید و به سادگی جابه‌جا می‌شود. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و حمل راحتی دارد. دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودکان به سادگی از آن استفاده کنند و یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده شده است. در کنار آن حتماً از یک مدل میز و صندلی استفاده کنید تا کودک را به مطالعه و فعالیت و بازی های فکری، نقاشی کشیدن و کاردستی ترغیب نمایید. مدل میز و صندلی استار گزینه جالبی است که مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، منازل و آپارتمان ها می باشد. از استاندارد بالایی برخوردار است و قابل حمل و جابجایی آسانی است. قابل شست و شو بوده و تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را هم دارد. پیشنهاد می کنیم از یک مدل بازی ماهی تعادلی هم استفاده کنید. این وسیله بازی بسیار جذاب بوده و نسبت به کارایی هایی که دارد از قیمت خوبی هم برخوردار است. تحمل وزن بالایی داشته و کودک به سادگی با کمک دو تا دسته که کنار آن قرار داده شده است به جلو و عقب سر میخورد. رنگ بندی شادی دارد و در دو مدل باسقف و بدون سقف به تولید می‌رسد.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *