مقالات

سرسره سنجاب:

سرسره سنجاب:
اگر به دنبال یک وسیله بازی جهت استفاده ی کودک دلبند خود هستید، یک وسیله بازی که باعث شود کودک به تکاپو بیفتد و مشغول بازی شود و به فعالیت پرداخته و از خستگی ماندن در خانه، بیرون آمده و روحیه شاد داشته باشد، سرسره سنجاب می‌تواند کمک خوبی برای شما باشد.
سرسره سنجاب یک بازی ایده آل و جذاب برای اکثریت کودکان بوده و از بازی با آن لذت فراوانی می برند یک بازی که کودک شما را به فعالیت وا داشته و باعث می شود تاثیرات مثبت بر روحیه و بدن آنان داشته باشد.فعالیت هایی که نیروی عضلانی آنان را تقویت می نماید و قدرت بدنیشان را افزایش می دهد.کودک با بالا رفتن از این سرسره و سر خوردن به پایین و تلاش مجدد برای تکرار این حرکت و همچنین دعوت دوستان به این بازی و سرگرم شدن با سرسره سنجاب لذت زیادی می برد. اگر تمایل داشته باشید به دلخواه می توانید از نمونه‌های دیگر سرسره سنجاب استفاده نمایید و ایجاد بازی های بیشتر برای کوچولوی خود نمایید و باعث شوید بیشتر لذت ببرند و فعالیت نمایند.همچنین شما مجبور نیستید که برای سرگرم کردن کودک و بازی کردن آن حتماً به پارک ها یا خانه بازی ها مراجعه نمایید و وقت خود را به کارهایی که دوست دارید انجام دهید و با فرزندان لذت ببرید را انجام دهید. تاب سرسره سنجاب یک پکیج کامل برای مصرف شما می تواند باشد.
سرسره سنجاب از ویژگی های فراوانی برخوردار می باشد از جمله اینکه شما می توانید این وسیله را در خانه‌ها، آپارتمان ها، مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، باغ ها و ویلاها مصرف کنید و ایجاد یک فضای سرگرم کننده برای کودکان نمایید.
سرسره سنجاب دارای موج بوده که باعث جذابیت بیشتر آن و همچنین گرفتن سرعت کودکان حین استفاده می‌شود.
سرسره سنجاب رنگ بندی شاد و جذابی دارد و وجود پله های کم از مزیت این سرسره بوده تا کودکان به راحتی از آن استفاده نمایند و مانع از خستگی آنها شود.
سرسره سنجاب از پلی اتیلن (پلاستیک فشرده) بوده و استحکام و ماندگاری بالایی نیز دارد. خیلی راحت شسته می‌شود و خیلی سریع هم خشک می‌شود. همچنین برای تمیز کردن آن شما نیازی نیست خود را به زحمت بیندازید چرا که با یک دستمال مرطوب و کمی مواد شوینده به جز سفید کننده ها می توانید آن را مثل اول تمیز نمایید. شما به دلخواه می توانید از وسایل بازی دیگر که جذابیت فراوانی برای کودکان دارند خریداری کنید و ایجاد بازی‌های بیشتری برای کودکان نمایید و بازی کودک را از یکنواختی بیرون آورید. ماهی تعادلی یکی از بازی های کم جا و زیبا می باشد که می توانید از وجود آن استفاده نمایید و کوچولوی خود را خوشحال نمایید. این وسیله استانداردهای لازم را داشته و خیلی خوب کودک را می‌تواند جذب کند. این اسباب بازی تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ برای کودکان می باشد. دو تا دسته بزرگ کنار آن قرار گرفته است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند و دوتا جاپایی تا کودک با قرار دادن پاهایش بر روی آن از آویزان شدن پاها کنار این وسیله جلوگیری کند. رنگ بندی شادی داشته و عمر خوبی هم می کند. سرسره موزی یکی دیگر از مدل‌های سرسره می باشد که از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار است. پایه ی ثابت تمامی مهدکودک‌ها و خانه بازی ها می باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم حتماً از عروسک خرس بزرگ برای انگیزه دادن بیشتر به کودک استفاده نمایید. معمولاً کودکان علاقه زیادی به این عروسک های خرسی نشان می‌دهند. صندلی و میز استار جهت فعالیت کودکتان و نوشتن و نقاشی کردن و بازی های فکری و هرگونه فعالیت دیگر حتما به آن نیاز پیدا می کنید. یک میز و صندلی مخصوص کودک که معمولاً نمونه های زیادی در بازار وجود دارد که همگی از استانداردهای خوبی هم برخوردار می‌باشند. نظیر چیکو، استار و میز صندلی وانیا.میز دوکاره خرچنگ منحصر به فرد می باشد و جذابیت فراوانی برای کودکان دارد که کودکان زمان زیادی می‌توانند از آن استفاده نمایند و زمانی که برعکسش می‌کنید تبدیل به یک راکر می‌شود که دارای پشتی بوده تا مانع از افتادن کودکان شود.
خلاصه:

سرسره سنجاب یک بازی جذاب با شکل زیبا می باشد که کودکان را به سادگی مجذوب خود می‌کند و آن را به فعالیت‌های بدنی وا می دارد که تاثیرات مثبتی بر روی روحیه و قدرت بدنی و عضلانی آنان دارد. پله های کم آن از خصوصیات منحصر به فرد آن بوده تا مانع از خستگی کودکان شود.جنس آن پلی اتیلن می باشد که از استحکام و ماندگاری خوبی هم برخوردار است. شما می توانید آن را با یک دستمال مرطوب و کمی مواد شوینده تمیز نمایید و همچنین در کنار این وسیله می توانید برای جذابیت بیشتر از وسایل دیگر نظیر تاب سرسره طرح سنجاب، ماهی تعادلی، صندلی استار، چیکو، وانیا، میز دوکاره خرچنگ و دیگر وسایل مورد علاقه کودکان بهره ببرید.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *