مقالات

سرسره سنجاب:

سرسره سنجاب:
سرسره بازی همیشه برای کودکان بازی جذاب و دوست داشتنی بوده است و بسیاری از کودکان دوست دارند برای مدتی به این بازی مشغول باشند و بسیار علاقه مند هستند تا یکی از این وسایل بازی را نزدیک به خانه خود داشته باشند و چه بهتر که آن را در منزل خود داشته باشند و به بازی مشغول شوند.
سرسره سنجاب یکی از نمونه های سرسره جذاب و دوست داشتنی است که شما برای استفاده در منزل برای کوچولویتان می توانید آن را خریداری کنید.طراحی زیبای آن بسیار برای کودکان جالب است و طراحی رنگ آن باعث جذب کودکان به سمت این اسباب بازی جالب می شود.جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخور دار است.قابل حمل و جابه جایی بوده و شما می توانید سرسره سنحاب خود را به راحتی در هر مکان که دوست دارید بگذارید.قابل شست و شو بوده و به راحتی می توانید حتی با یک دستمال مرطوب هم آن را تمیز نمایید.یک سبد جهت بازی بسکتبال نیز کنار آن قرار داده شده است تا کودکان به بازی توپی نیز بپردازند که از دوست داشتنی ترین بازی ها برای آنان به حساب می آید.
سرسره سنجاب باعث می شود که کوچولوها به تحرک و فعالیت بیشتری واداشته شوند و انجام این فعالیت های فیزیکی تأثیرات مثبت زیادی بر قدرت یادگیری، قدرت عضلانی و قدرت بدنی در آنان می شود.نمونه تاب سرسره سنجاب نیز موجود است که یک پکیج کامل به شمار می آید و اگر دوست دارید کودکتان به بازی بیشتری بپردازد و از یکنواختی بازی بیرون بیاید می توانید از این مدل استفاده کنید و لذت بازی را برای فرزندتان چند برابر کنید. از استاندارد بالایی برخوردار است و دارای لبه های گردی است تا مانع آسیب کودک حین استفاده از آن شود.
سرسره سنجاب را شما می توانید در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها،منازل، و آپارتمان ها، استفاده کنید.در کنار آن از بازی های دیگر بهره ببرید و اجازه دهید کودک به بازی های متنوع بپردازد چرا که کوچولو ها عاشق خلاقیت هستند و دوست دارند به بازی های متنوعی بپردازند.مثلا می توانید لگوفله ای را خریداری کنید و کودک را سرگرم کنید. این بازی بسیار دوست داشتنی است و می تواند یک یا چند کودک را دور هم برای ساعت ها سرگرم سازد. هرگز حالت تکراری برای کودکان پیدا نمی کند چرا که می توانند بار ها و بار ها آن را خراب کنند و دوباره از نو بسازند. بازی با آن باعث قدرت ذهنی، فکری، عقلی و قدرت تخیل در کودکان می شود.رنگ بندی شاد و مختلفی دارد که برای کودکان جالب است.جنس آن از پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد. همچنین قابل شست و شو نیز می باشد.در کنا این بازی ها پیشنهاد می کنیم ماهی تعادلی را نیز جای دهید. این بازی بسیار کم جا بوده و بازی با آن خیلی راحت است و کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد. دوتا دسته کنار ماهی تعادلی قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را برقرار کند.رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و قابل شست و شو می باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت وزنی بالایی دارد.
خلاصه:
سرسره سنجاب یکی از نمونه های سرسره جذاب و دوست داشتنی است که شما برای استفاده در منزل برای کوچولویتان می توانید آن را خریداری کنید.جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخور دار است.قابل شست و شو بوده و یک سبد جهت بازی بسکتبال نیز کنار آن قرار داده شده است. نمونه تاب سرسره سنجاب نیز موجود است که یک پکیج کامل به شمار می آید از استاندارد بالایی برخوردار است و دارای لبه های گردی است تا مانع آسیب کودک حین استفاده از آن شود.در کنار آن از بازی های دیگر بهره ببرید و اجازه دهید کودک به بازی بیشتری بپردازد. مثلا می توانید لگوفله ای را خریداری کنید. این بازی بسیار دوست داشتنی است و می تواند یک یا چند کودک را دور هم برای ساعت ها سرگرم سازد. هرگز حالت تکراری برای کودکان پیدا نمی کند چرا که می توانند بار ها و بار ها آن را خراب کنند و دوباره از نو بسازند. بازی با آن باعث قدرت ذهنی، فکری، عقلی و قدرت تخیل در کودکان می شود.در کنا این بازی ها پیشنهاد می کنیم ماهی تعادلی را نیز جای دهید. این بازی بسیار کم جا بوده و بازی با آن خیلی راحت است و کودک سوار بر آن به جلو و عقب سر می خورد. دوتا دسته کنار ماهی تعادلی قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را برقرار کند.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *