مقالات

سرسره دلفین:

سرسره دلفین:
دوران کودکی برای کوچولوها بسیار دوران حساس و با ارزشی است و یک دوره با خاطرات ماندگار و شیرین برای اکثریت می‌باشد. بزرگترین فعالیت‌ها و کارها برای کودکان بازی کردن می باشد. حتی بسیاری از آموزش‌ها را در قالب بازی کردن به کودکان آموزش می‌دهند. بنابراین باید اهمیت زیادی برای بازی های کودکان قائل شد. البته با شرایط موجود پیشنهاد می‌کنیم در منزل و اتاق کودک سعی بر ایجاد بازی های مختلف نمایید مثل خرید یک سرسره دلفین که از نسل جدید سرسره ها به حساب می‌آید و یک بازی هیجانی و پر از شور و هیجان برای کودکان می باشد و از بازی با آن لذت فراوانی می برند. این سرسره از استقامت و ظرافت زیادی برخوردار است و طراحی و رنگ بندی جالب آن هر کودکی را جذب خود می‌کند.

سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن می باشد که دارای عمر بالایی است و با استفاده خوب از آن می توانید چندین سال هم از آن استفاده نمایید. قابل شستشو بوده و با یک دستمال مرطوب نیز می‌توانید آن را تمیز نمایید و مثل اولش کنید. دارای استاندارد بالایی است که به دلیل جنس آن و طراحی خاصی که دارد و توجه زیادی که به استاندارد آن شده است همچنین لبه های گرد که فاقد تیزی می باشند و باعث شده است که حین استفاده به کوچولوی شما هیچگونه آسیبی وارد نشود بسیار مورد نظر خریداران واقع شده است.همچنین دارای تعداد پله ها و فاصله استاندارد های روز دنیا بوده و کارشناسان توجه لازم را به آن داشته اند.

سرسره دلفین بسیار مقاوم در برابر شرایط جوی مثل آب و باران، نور مستقیم خورشید، سرما و گرما بوده و می توان در فضاهای باز نیز از آن استفاده کرد. مورد استفاده در منازل، آپارتمانها، پارک ها، باغ ها، ویلاها و مهدکودک ها و مراکز خرید بزرگ می باشد. نیاز به هیچگونه ابزار جهت نصب ندارد و به راحتی هم جا به جا می‌شود. بدنه سرسره به شکل دلفین می باشد و طراحی شیکی دارد. سرسره طرح دلفین دارای یک سبد بسکتبال کنار وسیله است تا کوچولوها علاوه بر سرسره بازی به بازی بسکتبال نیز بپردازند. طول سرسره ۱۷۰ سانتیمتر بوده و فاقد موج می باشد تا با سرعت بیشتری کودک سر بخورد و از بازی لذت بیشتری ببرد.
سرسره دلفین دارای چهار پله استاندارد است و مناسب گروه سنی ۱ تا ۶ سال می‌باشد. البته جهت سرگرمی بیشتر کودکان و ایجاد تنوع در بازی های آنان حتما از دیگر بازی‌ها هم بهره ببرید. برای مثال خرید تاب و تاب سرسره طرح دلفین هم می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد که یک پکیج کامل به حساب می‌آید و برای کوچولوها بسیار هیجانی است. شامل یک تاب و یک سرسره و یک سبد بسکتبال می باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد همچنین قابل شستشو می باشد. مقاومت بالایی داشته و به راحتی نصب می‌شود. اسباب بازی لگو فله ای نیز یکی از بازی های پرمصرف بین کوچولو ها می باشد که همزمان چندین کودک می‌توانند از آن استفاده نمایند و حسابی سرگرم شوند. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و به راحتی هم خراب نمی شود. و قابل شستشو می باشد. شما می توانید آن را در وان حمام کودک نیز بریزید و اجازه دهید حین حمام کردن به بازی کردن نیز بپردازد. هرگز حالت تکراری پیدا نمی‌کند و کودک می‌تواند بارها و بارها آن را خراب کند و دوباره از نو بسازد.
خلاصه:

سرسره دلفین از بازی های نسل جدید می باشد که طراحی بسیار جالب و زیبایی دارد و طراحی رنگ آن برای کودکان جذابیت خاصی دارد. از استاندارد بالایی برخوردار است و جنس آن از پلی اتیلن بوده که باعث عمر طولانی آن و مقاومت بالا شده است. قابل شست و شو بوده و به راحتی تمیز می شود. مورد استفاده کودکان ۱ تا ۶ سال بوده و فاقد موج می باشد تا کودک با سرعت بیشتری لیز بخورد و لذت ببرد. دارای ۴ تا پله که فاصله استاندارد با یکدیگر دارند و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. مدل تاب سرسره دلفین نیز می‌تواند یک پکیج عالی باشد که کودک را حسابی سر شوق می آورد و دارای یک سرسره و یک تاب و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. دارای طراحی رنگ زیبا وجذاب است. جنس آن از پلی اتیلن می باشد. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو بوده و از استاندارد بالایی برخوردار است. لگو فله ای نیز از بازی‌های پر هیجان و مورد استفاده تمامی کوچولوها می باشد و بازی با آن برای آنان بسیار هیجان آور است به طوری که هیچگاه از بازی با آن خسته نمی شوند چرا که می توانند بارها و بارها آن را خراب کرده و دوباره از نو بسازند. جنس آن از پلاستیک می باشد وقابل شست و شو است.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *