مقالات

سرسره دلفین

سرسره دلفین: بازی سرسره همیشه بازی جذاب و پرطرفدار برای کوچولوها بوده که به سادگی از آن نمی‌گذرند و با دیدن این اسباب بازی ذوق زده شده و حتی اگر هم شده دوست دارند یک بار از پله های آن بالا بروند لیز بخورند و از بازی خود لذت ببرند. در این مقاله ما به معرفی سرسره دلفین می پردازیم که از جمله با کیفیت ترین و زیباترین مدل سرسره بین همنوعان خود است.
سرسره دلفین از کیفیت بالایی برخوردار است و طراحی جدیدی دارد که با ظرافت های بیشتر و دقت بالا به تولید رسیده است دارای 4 پله استاندارد می باشد که فاصله هریک از آنها با یکدیگر مناسب می باشد تا کوچولوها به سادگی و خیال راحت بتوانند از آن بالا بروند. فاقد لبه های تیز و برنده می باشد تا کوچولوی شما حین استفاده کردن از آن هیچگونه آسیبی نبیند.
سرسره دلفین را می توان در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، تالار ها، منازل، آپارتمان ها، مجتمع های مسکونی، فروشگاه ها و حیاط منازل مورد استفاده قرار داد. از طراحی خاص به شکل دلفین برخوردار است که حذابیت آن را برای کودکان چند برابر می کند و موجبات این را فراهم می کند که هنگام بازی، کودک فکر کند با یک حیوان دریایی به بازی مشغول است. رنگ خاص آن متفاوت از همه سرسره ها می باشد.
سرسره دلفین تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را دارد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل شست و شو می باشد.
در کنار این سرسره حلقه ی کوچکی است جهت بازی بسکتبال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *