مقالات

سرسره دلفین:

سرسره دلفین:
این اسباب بازی جزء پر فروش ترین و پر مصرف ترین مدل های سرسره به شمار می آید و نسبت به دیگر مدل ها جدید تر می باشد. ظرافت و دقت زیادی در ساخت آن به کار گرفته شده است همچنین استفاده از مواد درجه یک بر محبوبیت آن افزوده است.
سرسره دلفین بسیار استاندارد ساخته شده است و دارای لبه های گردی است تا مانع آسیب دیدن کودکان شود و فاقد لبه های تیز و برنده است. پله های آن استاندارد و با فاصله مناسب می باشد تا کودک به راحتی از آن استفاده کند. همچنین کنار پله های آن دوتا دسته قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن بتواند به راحتی از اسباب بازی خود استفاده کند.طراحی آن به شکل دلفین است و این مسئله کمک می کند تا فرزند شما با حیوانات دریایی آشنا شود و همچنین با اسباب بازی خود خیلی زود ارتباط بگیرد.
سرسره دلفین طراحی رنگ خاص و کودک پسندی دارد که معمولا کودکان عاشق آن می شوند. جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت وزنی تا 60 کیلو گرم را دارد.از عمر بالایی بر خوردار است و قابل شست و شو می باشد. سرسره دلفین را به راحتی می توانید جا به جا کنید و مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، منازل، آپارتمان ها، باغ ها، ویلاها، تالار ها، مراکز خرید، حیاط منازل می باشد.
سرسره دلفین مناشب گروه سنی 1 تا 6 سال بوده و یک سبد کنار آن قرار داده شده است جهت بازی بسکتبال. مدل تاب سرسره دلفین نیز در بازار موجود است که مشتریان خاص پسندی دارد. از کیفیت و استاندارد بالایی بر خوردار است و شامل 4 پله می باشد. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو است و شما خیالتان از استاندارد وسیله راحت خواهد بود. در کنار آن پیشنهاد می کنیم از بازی لگو فله ای هم استفاده کنید تا کودک علاوه بر بازی های هیجانی و پر تحرک به یک بازی فکری نیز بپردازد.جنس این بازی از پلاستیک می باشد و از طرفداران زیادی برخوردار است. می توان یک یا چند کودک را همزمان مشغول بازی با آن کرد و کودکان دور هم بار ها و بار ها اشکال مختلفی را طرح بریزند. بازی با لگو فله ای باعث تقویت حافظه، قدرت تخیل، و قدرت ذهنی کودکان می شود. رنگ بندی شاد و مختلفی دارد و قابل شست و شو نیز می باشد.شما از هر مدل بازی که استفاده می کنید باید توجه داشته باشید که یک میزو صندلی استاندارد نیز در اختیار کودک قرار دهید تا بر روی آن آسوده و راحت بتواند به انجام تکالیف و دیگر امورات خود بپردازد. مدل میز و صندلی چیکو گزینه مناسبی می باشد و طراحی شیک و زیبای آن کودکان را حذب خود می کند. نشیمن راحتی داشته و دارای تحمل وزنی بالایی است. دارای تنوع رنگ بوده و جنس آن از پلی اتیلن است که از عمر بالایی بر خوردار می باشد. میز آن به صورت گرد می باشد و دارای پایه هایی جدا شونده می باشد. البته نمونه های بسیار مختلف و متفاوتی در بازار موجود است که شما به میل و سلیقه خود می توانید خریداری کنید و یا از سایت درناتوی دیدن کرده و سفارش خود را با نمونه مورد نظر با بهترین کیفیت و مطمئن خریداری نمایید.
خلاصه:
سرسره دلفین بسیار استاندارد ساخته شده است و دارای لبه های گردی است. پله های آن استاندارد و با فاصله مناسب می باشد. همچنین کنار پله های آن دوتا دسته قرار دارد.سرسره دلفین طراحی رنگ خاص و کودک پسندی دارد و جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت وزنی تا 60 کیلو گرم را دارد.
مدل تاب سرسره دلفین نیز در بازار موجود است که مشتریان خاص پسندی دارد. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد. در کنار آن پیشنهاد می کنیم از بازی لگو فله ای هم استفاده کنید تا کودک علاوه بر بازی های هیجانی و پر تحرک به یک بازی فکری نیز بپردازد.جنس این بازی از پلاستیک می باشد و می توان یک یا چند کودک را همزمان مشغول بازی با آن کرد و کودکان دور هم بار ها و بار ها اشکال مختلفی را طرح بریزند.
شما از هر مدل بازی که استفاده می کنید باید توجه داشته باشید که یک میزو صندلی استاندارد نیز در اختیار کودک قرار دهید تا بر روی آن آسوده و راحت بتواند به انجام تکالیف و دیگر امورات خود بپردازد. مدل میز و صندلی چیکو گزینه مناسبی می باشد و طراحی شیک و زیبای آن کودکان را حذب خود می کند. نشیمن راحتی داشته و دارای تحمل وزنی بالایی است. میز آن به صورت گرد می باشد و دارای پایه هایی جدا شونده می باشد. البته نمونه های بسیار مختلف و متفاوتی در بازار موجود است که شما به میل و سلیقه خود می توانید خریداری کنید و یا از سایت درناتوی دیدن کرده و سفارش خود را با نمونه مورد نظر با بهترین کیفیت و مطمئن خریداری نمایید.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *