مقالات

سرسره دلفین:

سرسره دلفین:
سرسره بازی از دیرباز یک بازی لذت بخش و پر هیجان و پر تحرک برای کوچولو ها بوده است که علاقه بسیار زیادی هم به آن نشان می دهند و دوست دارند ساعت ها به بازی کردن با این وسیله سر گرم شوند و بسیاری از آنان برای بازی کردن بهانه گیری می کنند تا والدین آنان را به پارک ها و یا مهد کودک ها بفرستند. اما امروزه مدل های سرسره بسیار زیادی در بازار موجود است که می توان خریداری کرد و در منزل و یا اتاق کودک قرار داد تا به بازی بپردازد و سرگرم شود.
سرسره دلفین یکی از انواع مدل های سرسره است که جزو جدید ترین مدل ها نیز می باشد که با ظرافت های بیشتری به تولید رسیده است. رنگ بندی خاص و متفاوتی دارد و مورد علاقه اکثریت کودکان می باشد.طراحی آن به شکل یک دلفین است که به جذابیت آن افزوده و همچنین باعث می شود کودکان به حیوانات دریایی علاقه نشان دهند و با انواع آن ها آشنا شوند.
سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن مرغوب ساخته شده است و از عمر بالایی بر خوردار است و شما می توانید برای چندین سال از آن استفاده کنید. قابل حمل و جابه جایی بوده و به راحتی می توانید آن را در هر مکانی که دوست داشتید بگذارید.قابل شست و شو نیز می باشد و به راحتی می توانید حتی با یک دستمال مرطوب هم آن را تمیز نمایید. سرسره دلفین تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را دارد و مناسب گروه سنی 2 تا 8 سال می باشد.دارای 4 پله با فاصله استاندارد است و لبه های گردی داشته و فاقد لبه های تیز و برنده است.
سرسره دلفین از استاندارد بالایی برخوردار است و دوتا دسته کنار پله های آن قرار داده شده است تا کودک به راحتی از آن بالابرود و تعادل خود را حفظ نماید. یک سبد جهت بازی بسکتبال نیز کنار آن قرار داده شده است و کودک به بازی بیشتری پرداخته و به فعالیت و تحرک واداشته می شود که این عمل در روند رشد جسمی، ذهنی،عضلانی، فکری آنان تأثیرات زیادی دارد. مدل تاب سرسره آن نیز موجود است که با داشتن تاب از جذابیت بیشتری برخوردار است و باعث می شود کودک تنوع و انتخاب بیشتری برای بازی کردن داشته باشد و دلزده نشود.تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد و از استاندارد روز اروپا بربخوردار است. در کنار اسباب بازی های کودکان میز و صندلی را هم فراموش نکنید. کودکان برای انجام فعالیت های خود نیاز به یک میز و صندلی مناسب دارند. میز و صندلی چیکو از جمله پرفروش ها و پر مصرف ترین مدل میز و صندلی است که کودکان جذب آن می شوند. طراحی زیبایی دارد و از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل حمل و جابه جایی است.به راحتی شسته می شود و خیلی زود هم خوشک می شود. نشیمن راحتی داشته و میز آن به حالت گرد است.
سرسره دلفین را می توانید در مهدکودک ها، خانه بازی ها، حیاط منازل، پارک ها، باغ ها، تالار ها، ویلاها، منازل و آپارتمان ها استفاده کنید.
خلاصه:
سرسره بازی از دیرباز یک بازی لذت بخش و پر هیجان و پر تحرک برای کوچولو ها بوده است.
سرسره دلفین یکی از انواع مدل های سرسره است که جزو جدید ترین مدل ها نیز می باشد که با ظرافت های بیشتری به تولید رسیده است. رنگ بندی متفاوتی دارد. از جنس پلی اتیلن مرغوب ساخته شده است و از عمر بالایی بر خوردار است. قابل حمل و جابه جایی می باشد. سرسره دلفین تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را دارد و مناسب گروه سنی 2 تا 8 سال می باشد.از استاندارد بالایی برخوردار است و دوتا دسته کنار پله های آن قرار داده شده است تا کودک به راحتی از آن بالابرود و تعادل خود را حفظ نماید. یک سبد جهت بازی بسکتبال نیز کنار آن قرار داده شده است. مدل تاب سرسره آن نیز موجود است که با داشتن تاب از جذابیت بیشتری برخوردار است. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد و از استاندارد روز اروپا بربخوردار است. در کنار اسباب بازی های کودکان میز و صندلی را هم فراموش نکنید. میز و صندلی چیکو از جمله پرفروش ها و پر مصرف ترین مدل میز و صندلی است. طراحی زیبایی دارد و از مقاومت و عمر بالایی برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل حمل و جابه جایی است.نشیمن راحتی داشته و میز آن به حالت گرد است

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *