مقالات

سرسره دلفین:

سرسره دلفین:
اگر به دنبال یک هدیه جذاب و شاد هستید که کوچولوی شمارا حسابی سرگرم سازد و در منزل به بازی مشغول و سرگرم باشد سرسره دلفین می تواند یک هدیه مناسب و استاندارد باشد که به سادگی فرزند شما می تواند از آن استفاده کند. سرسره بازی از بازی های دوست داشتنی و شیرین است که بین کودکان یک بازی شناخته شده و پرطرفدار به حساب می آید.
سرسره دلفین یک نمونه از انواع و اقصام مدل های سرسره می باشد که خصوصیات جذابی داشته و از جمله محصول جدید بین دیگر مدل های سرسره است.
سرسره دلفین دارای 4 پله استاندارد می باشد که مقاوم و محکم ساخته شده اند. با دقت زیادی به تولید رسیده است و نسبت به دیگر مدل های سرسره از ظرافت بالایی برخوردار است.جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. به سادگی جابه جا می شود و حمل راحتی دارد. مدل تاب سرسره دلفین نیز موجود است که خود یک پکیج کامل و جذابی را تشکیل می دهند. به شکل یک دلفین طراحی شده است و طراحی جذاب آن هر کودکی را جذب خود می کند. دارای یک تاب، یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال بوده و تاب آن دارای پشتی و حفاظ جلو می باشد تا خیال شما از امنیت وسیله راحت باشد.
سرسره دلفین دارای لبه های گرد می باشد تا مانع آسیب دیدن کودکان حین استفاده شود. قابل شست و شو بوده و به راحتی هم خشک می شود.مورد استفاده در منازل، آپارتمان ها، باغها، ویلاها، تالارها، فروشگاه ها، مهدکودک ها و خانه بازی ها می باشد.
اگر دوست دارید به بازی های فرزندتان تنوع ببخشید می توانید از یک عدد ماسه بازی کودک استفاده کنید و به کوچولوی خود هدیه کنید. این ماسه بازی کودک فاقد مواد حساسیت زا بوده و مورد استفاده در مهدکودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، منازل، آپارتمانها و آکواریوم می باشد. کودکان با استفاده از آن قدرت تخیل و استعداد خود را شکوفا می سازند. به دلخواه خود می توانید از آجر خانه سازی سوپر استفاده کنید که در یک بسته بندی 20 تایی عرضه می شود 16 سایز بزرگ و 4 سایز کوچک. در رنگ های شاد و جذابی به تولید می رسد که می تواند تأثیر مثبتی بر روحیه فرزند شما بگذارد.
سرسره دلفین تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را دارد و مورد استفاده کودکان 1 تا 6 سال است. در کنار آن بهتر است از یک مدل میز و صندلی هم استفاده نمایید تا کودک بتواند بر روی آن به انجام تکالیف خود بپردازد.میز و صندلی چیکو از جمله مدل های جذاب با طراحی خاص و شیک است که در مهدکودک ها، خانه بازی ها، منازل و آپارتمان ها نیز می توانید از آن استفاده نمایید. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و نشیمن راحتی دارد. رنگ بندی شاد و متنوعی داشته و به راحتی می توانید آن را جابه جا کنید. تحمل وزن بالایی داشته و از عمر بالایی نیز برخوردار می باشد.از استاندارد خوبی برخوردار است و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود.
خلاصه:
اگر می خواهید یک هدیه جذاب، جالب و سرگرم کننده برای فرزند دلبندتان انتخاب کنید، سرسره دلفین از گزینه های محبوبی می باشد که وجودش در مکان شما و یا در اتاق کودکتان می تواند شور و هیجان را به خانه شما بیاورد.
سرسره دلفین طراحی شیک و رنگ بندی خاصی دارد که از جذابیت خاصی برخوردار است و برای اکثریت کوچولوها جالب می باشد. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و دارای لبه های گردی می باشد تا مانع آسیب فرزندان شما شود.قابل شست و شو بوده و به راحتی جابه جا می شود.
سرسره دلفین دارای تحمل وزنی 60 کیلو گرم بوده و مناسب کودکان 1 تا 6 سال است.مدل تاب سرسره دلفین آن نیز موجود است که شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد.جزء محصولات جدید بین دیگر مدل های سرسره می باشد و با دقت و ظرافت زیادی به تولید رسیده است. به میل خود می توانید جهت تنوع بخشیدن به بازی کوچولویتان از ماسه بازی کودک استفاده کنید. در بسته بندی 15 کیلویی عرضه می شود و فاقد مواد آلرژی زا می باشد.کودکان با بازی کردن با آن استعداد و تخیل خود را تقویت می کنند.در کنار سرسره دلفین میز و صندلی چیکو نیز استفاده کنید تا کودک بتواند به فعالیت های خود نیز بپردازد. این صندلی از استاندارد و مقاومت بالایی برخوردار است و رنگ بندی متنوع و شادی دارد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و به راحتی جابه جا می شود.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *