مقالات

سرسره دلفین:

سرسره دلفین:
اسباب بازی ها برای سرگرم سازی کودکان در منزل و یا مهد کودک و خانه بازی ها بسیار با اهمیت هستند و شرایط زندگی کنونی و وجود آپارتمان نشینی باعث شده است تا والدین، بسیاری از اسباب‌بازی‌ها را خریداری نموده و در منزل در اختیار کودک قرار دهند تا از بازی و فعالیت و کودکی کردن عقب نمانند و بتوانند حین بازی های خود و فعالیت هایشان رشد کنند و یاد بگیرند و پرورش یابند
سرسره دلفین از اسباب بازی های محبوب است که جزء محصولات جدید بین اسباب بازی های دیگر و مدل‌های مشابه می باشد که با دقت زیادی به تولید رسیده است. بسیار با کیفیت و با دوام بوده و جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است که از عمر بالایی برخوردار است و قابل حمل و جابجایی می باشد. شما می توانید به سادگی آن را جابجا نموده و در هر مکانی که دوست داشتید بچینید.
سرسره دلفین دارای چهار پله استاندارد و مناسب می باشد که فاصله آنها با یکدیگر به گونه‌ای است که کودک به راحتی می‌تواند از آن بالا برود و وجود دو تا دسته کنار پله ها باعث سهولت در استفاده کودکان میشود. رنگ بندی شاد و زیبایی دارد که برای کودکان بسیار جذاب بوده و به سادگی آن ها را دور هم جمع می‌کند. فاقد موجب بوده تا کودک با سرعت بیشتری سر بخورد.
سرسره دلفین را می‌توانید در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک‌ها، باغ ها، ویلا ها، پارک ها، منازل، آپارتمان ها و مراکز فروش استفاده کنید. مناسب برای سنین 1 تا 6 سال بوده و تحمل وزن تا 50 کیلوگرم را دارد. می توانید آن را در یک استخر توپ قرار دهید و جذابیت آن را چندین برابر کنید چرا که بازی های توپی برای کوچولوها بسیار دوست داشتنی و جذاب میباشند. مدل اسنخر توپ توری یکی از نمونه های بسیار جذاب و دوست داشتنی است که بسیار زیبا و مقاوم طراحی شده است و توری بودن آن مانع پرتاب شدن توپ ها به اطراف می شود. از استاندارد بالایی برخوردار است قابل شستشو بوده و یک سبد هم کنار آن قرار داده شده است تا کودک به بازی بسکتبال نیز بپردازد.در کنار این اسباب‌بازی‌ها یک میز و صندلی کودک هم قرار دهید تا کودک به راحتی بتواند از آن استفاده کند و مخصوص برای کوچولوها طراحی شده باشد و به سادگی بتوانند از آن استفاده کنند.مدل میز و صندلی چیکو می‌تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد که از مقاومت بالایی برخوردار است و نشیمن راحتی داشته تا کودک با استفاده از آن خسته و یا آسیبی نبیند رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و جنس آن از پلی اتیلن بوده و عمر بالایی دارد. میز آن به صورت گرد است و پایه‌های جدا شونده دارد. به سادگی جابه‌جا می‌شود و حمل راحتی دارد. می‌توانید از یک مدل بازی فکری هم استفاده کنید تا کوچولوها بعد از فعالیت و تحرک زیاد با سرسره دلفین خود بتوانند دور هم جمع شوند و به بازی های فکری و آرام بپردازند.لگو فله ای می‌تواند انتخاب خوبی باشد که به راحتی یک یا چند کودک را می‌تواند دور هم جمع کند. جنس آن از پلاستیک مرغوب بوده و عمر بالایی دارد و به راحتی کنار هم قرار گرفته و اشکال مختلفی را می سازند. رنگ بندی های مختلفی دارند و در ابعاد مختلفی هم به تولید می‌رسند که بسته به سن کودک خریداری می نمایید.قابل شستشو بوده و رنگ بندی های شادی دارد.
خلاصه:
اسباب بازیها برای سرگرم سازی کودکان در منزل و مهد کودک و خانه بازی ها بسیار با اهمیت هستند زندگی کنونی و آپارتمان نشینی باعث محدودیت در بازیهای کودکان شده است. اما والدین با خرید چندین تا اسباب بازی در خانه باعث می شوند که کودک رشد طبیعی داشته باشد.مدل سرسره دلفین یکی از اسباب بازی های جذابی است که بسیار پرفروش و پر مصرف و یک محصول جدید می باشد که با دقت زیادی به تولید رسیده است. جنس آن از پلی اتیلن می باشد که از عمر بالایی برخوردار است و مقاومت خوبی هم دارد قابل شستشو بوده و خیلی سریع خشک میشود.رنگ بندی خاص آن هر کودکی را به سادگی جذب می‌کند و طراحی شیکی دارد. قابل حمل بوده و به سادگی جابه‌جا می‌شود. مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها و مراکز فروش میباشد. دارای چهار پله بوده و فاصله هریک از آنها استاندارد هستند و کودک به سادگی و به کمک دوتا دسته که کنار آن قرار داده شده است می تواند از آن استفاده کند. یک سبد کنار آن قرار داده شده است جهت بازی بسکتبال.می توانید سرسره دلفین را درون یک استخر توپ توری قرار دهید و جذابیت بازی را چندین برابر کنید. این استخر توپ از مقاومت خوبی برخوردار است و رنگ‌بندی جذابی دارد. توری بودن آن مانع از پرتاب توپ ها به اطراف می شود . بازی های توپی برای کودکان از اهمیت و جذابیت بالایی برخوردار هستند. در کنار این اسباب بازی ها حتماً از یک مدل میز و صندلی هم استفاده کنید تا کودک به سادگی بتواند از آن استفاده کند و به کارها و کاردستی و فعالیت های خود بپردازد مثلا قرار دادن یک مدل میز و صندلی چیکو می تواند گزینه مناسبی باشد. نشیمن راحتی داشته و از مقاومت و استاندارد بالایی برخوردار است. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و میز آن به صورت گرد بوده و پایه‌های جدا شونده ای دارد. جنس آن نیز از پلی اتیلن است. کنار آن از یک مدل بازی فکری هم استفاده کنید تا کودکان بعد از فعالیت و تحرک بتوانند به یک بازی فکری و آرام بپردازند. خرید یک لگو فله ای می تواند کمک شایانی به شما بکند. در ابعاد مختلفی به تولید می رسند و رنگبندی شادی دارند. جنس آن از پلاستیک بوده و به سادگی کنار هم قرار می گیرند و اشکال مختلفی را می سازند.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *