مقالات

سرسره دلفین:

سرسره دلفین:
ایجاد یک فضایی شاد و جذاب جهت بازی کوچولوها یک ایده عالی به حساب می آید و باعث حس استقلال و خوبی در کودکان می‌شود. ایجاد بازی های شاد متنوع تا کودک به بازی کردن ترغیب شود، تحرک کند و فعالیت نماید.
سرسره دلفین از جمله بازی های دوست داشتنی است که باعث فعالیت در کودکان میشود. ظرافت در ساخت آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و تولیدکنندگان این سرسره به تمامی موارد استانداردی آن توجه لازم را داشته اند و با استانداردهای روز دنیا تولید شده است و کودک حین استفاده از این اسباب بازی هیچ گونه آسیبی نمی‌بیند.
دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن به راحتی از پله ها بالا برود و تعادل خود را حفظ نماید.
سرسره دلفین دارای چهار پله بوده و فاصله آنان از یکدیگر استاندار است و کودک به راحتی از آن بالا می‌رود. مناسب گروه سنی ۱ تا ۶ سال می باشد.تاب سرسره دلفین نیز موجود است و این مدل نیز بسیار جذاب و پر فروش است و جزء اسباب بازی های جدید بین دیگر مدل های تاب و سرسره می باشد. و طراحی بسیار زیبایی دارد و دارای یک تاب، یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد و ایجاد بازی‌های بیشتری برای کوچولوها می نماید. و حسابی کودک را مشغول خود می‌سازد. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و مقاوم در برابر عوامل طبیعی، آب و باران و نور خورشید بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و یک پکیچ کامل است که فضای شما را به کلی عوض می‌کند. مورد استفاده در مهدکودک‌ها، منازل، آپارتمانها، باغ ها و ویلا ها می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. مقاومت بالایی دارد و قابل شستشو نیز می‌باشد. رنگ بندی جذاب آن هر کودکی را جذب خود می‌کند و طراحی آن که به شکل دلفین است باعث می شود تا کودک با حیوانات دریایی آشنا شود و حس خوبی داشته باشد. تحمل وزن تا ۶۰ کیلو را دارد. سرسره دلفین محبوب ما دارای ابعاد 190*120*89 می باشد و سرسره آن فاقد موج است تا کودک با سرعت بیشتری لیز بخورد و لذت ببرد.
سرسره دلفین را در اتاق کودک و یا هر مکانی که دوست دارید بگذارید. البته در کنار آن از اسباب بازی های دیگر استفاده کنید و کنار آن بچینید. چرا که کودکان عاشق تنوع هستند و یک بازی خیلی زود آنان را خسته می‌کند و دوست دارند بین بازی هایشان به سمت و سوی یک بازی دیگر بروند. شما می توانید میز دوکاره پلی اتیلن را خریداری نمایید و کنار سرسره بگذارید و یک بازی جذاب و محبوب برای کودکان ایجاد نمایید. این میز دوکاره پلی اتیلن بسیار کاربردی می باشد و استفاده های کاربردی زیادی می توانید از آن بکنید. همزمان 4 کودک می‌توانند از آن استفاده کنند و به فعالیت و یا خوردن صبحانه یا عصرانه بپردازند و زمانی که خسته شدن آن را می‌توانند برعکس کنند تا تبدیل به یک الاکلنگ شود که دارای پشتی نیز می‌باشد. مقاومت بالایی دارد و در رنگ بندی متنوع و شادی به تولید می‌رسد. لگو فله ای هم جزو بازی های سرگرم کننده و فکری می باشد. کودک می‌تواند به صورت تکی و یا گروهی از آن استفاده نماید. لگو فله ای هیچ گاه حالت تکراری پیدا نمی کند و به راحتی هم خراب نمی شود. جنس آن از پلاستیک بوده و قابل شستشو نیز می باشد. رنگ بندی متنوع و شاد آن بسیار تاثیرگذار بر روی کوچولو ها می باشد.
خلاصه:
سرسره دلفین از اسباب بازی های محبوب و پرفروش در دنیای کودکان می باشد و طراحی شیکی داشته که کودکان را مجذوب خود می‌کند. بسیار مقاوم است و جنس آن از پلی اتیلن و قابل شستشو می باشد. ابعاد آن ۸۹* ۱۲۰* ۱۹۰ است که تحمل وزن تا ۶۰ کیلوگرم را دارد.دارای ترکیب رنگ زیبایی است و فاقد موج بوده تا کودک با سرعت بیشتری لیز بخورد. نمونه تاب سرسره آن بسیار زیبا و جذاب است که شامل یک سرسره، یک تاب و یک سبد بسکتبال می باشد و کودکان را حسابی جذب خود می‌کند. شامل ۴ پله بوده و فاصله آنها استاندارد می باشد. جهت تنوع بخشیدن به بازی های کودک تان از وسایل بازی دیگر هم بهره ببرید. می توانید یک میز دوکاره پلی اتیلن که گزینه جذابی است را خریداری نمایید که چهار کودک می‌توانند بر روی آن بنشینند و به فعالیت مشغول شوند. زمانی که آن را برعکس می کنند تبدیل به یک الاکلنگ می شود. استفاده از لگو فله ای نیز بسیار کاربردی می باشد چرا که همزمان می تواند چندین کودک را دور خود جمع کند و هیچگاه حالت تکراری پیدا نمی کند چرا که کودک می تواند چندین بار آن را خراب کند و دوباره از نو بسازد. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *