مقالات

تجهیزات خانه بازی

تجهیزات خانه بازی: خانه بازی ها و مهدکودک ها جزء مکان های شاد و دوست داشتنی برای کودکان می باشند که از وقت گذراندن در آن کودکان شما خسته و دلزده نمی‌شوند. مکانی شاد و پر از اسباب بازی های رنگا رنگ که کوچولوی شما به هر بازی و فعالیتی خواست می‌تواند بپردازد و از این رو خیلی سریع جذب این مکان می شوند. برای راه‌اندازی یک مهد کودک و یا خانه بازی که نیازهای کودکان را به خوبی برآورده سازد نیاز به انتخاب تجهیزات خانه بازی با کیفیت دارید که کودکان نیز به آن علاقه داشته باشند. در این مقاله به معرفی وسایلی که شما به آن نیاز خواهید داشت می پردازیم.

استخر توپ: این گزینه را حتماً در مکان خود بگنجانید و از وجود آن غافل نباشید چرا که از محبوب ترین بازی ها بین کودکان می‌باشد و علاقه زیادی به بازی کردن با آن نشان می دهند. با وجود آن به راحتی کودک را به مکان خود جذب خواهید کرد. مدل های مختلفی وجود دارد که می توانید در مهد کودک و یا خانه بازی از آن استفاده کنید مثل مدل استخر توپ توری، استخر توپ خرسی و استخر توپ نرده ای. تمامی این مدل ها از مقاومت خوبی برخوردار هستند و ابعاد آن ها به گونه ای می باشد که شما در فضای عمومی می توانید از آن استفاده کنید و همزمان چند کودک به بازی با آن مشغول شوند این استخر توپ ها قابلیت این را دارند که شما یک مدل سرسره نیز در آن بگذارید و لذت بازی را چند برابر کنید. برای مثال: سرسره موزی خریداری کنید و درون استخر قراردهید. کودکان از پله ها بالا رفته و لیز می‌خورند و درون توپ استخری های رنگی قرار می گیرند. سرسره موزی از جنس پلی اتیلن می باشد و نسبت به دیگر مدل ها مقاومت بالایی دارد. طرح آن به شکل یک موز است و رنگ زیبایی دارد.

تاتامی در اصفهان: برای فرش کردن مکان حتماً به تاتامی نیاز پیدا می کنید. این کفپوش جزء پرفروش ترین و مرغوب ترین مدل های کفپوش می باشد که بین مهد کودک و خانه بازی ها بسیار پرطرفدار می باشد. منعطف بوده و مانع آسیب جدی در کودکان حین زمین خوردن می شود. به راحتی نصب می شود و رنگبندی مختلفی دارد.

چمن مصنوعی: اگر مکان شما یک فضای باز دارد که می توانید از آن استفاده کنید با فرش کردن آن با چمن مصنوعی و چیدن اسباب‌بازی‌ها بر روی آن مکان خود را دوست داشتنی تر کنید. چمن مصنوعی ساخته شده برای مکان های باز است و مقاوم در برابر عوامل طبیعی مثل برف باران باد و نور خورشید می باشد.
قفسه: کودکان ممکن است وسایل شخصی داشته باشند که دوست دارند از آن محافظت کنند و یا آن را گوشه‌ای نگه داری کنند. بنابراین با داشتن قفسه مخصوص، خیال کوچولوها راحت خواهد بود همچنین وسایل مهد کودک را درون قفسه ها می‌توانید مرتب بچینید.
تاب سرسره سنجاب: دیگر بر کسی پوشیده نیست که تاب سرسره از بازی های محبوب و بسیار پرطرفدار در بین کودکان است و حتماً شاهد بوده اید که در پارک‌ها کودکان صف می کشند تا بتوانند با سرسره و تاب بازی کنند. تاب سرسره سنجاب یک پکیج جذاب است که شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب و با کیفیت می باشد که از عمر بالایی برخوردار است. قابل شست و شو می باشد. طرح آن به شکل سنجاب است و رنگ آن بسیار جذب کننده.

الاکلنگ مانلی: الاکلنگ یک بازی دونفره می باشد و یک بازی شیرین که حتماً از آن در تجهیزات خانه بازی استفاده کنید. تحمل وزن 70 کیلوگرم را دارد. یعنی در هر طرف 35 کیلوگرم. بسیار مقاوم، قابل حمل و جابجایی بوده و رنگ زیبایی دارد.

میز و صندلی استار: برای انجام تکالیف، یا انجام کار دستی و یا خوردن عصرانه و صبحانه شما حتماً به یک میز و صندلی مخصوص کودک نیاز دارید که کودک با نشستن بر روی آن راحت باشد. میز و صندلی استار از جمله مدل های پرفروش و بسیار پر مصرف می باشد که بین اکثریت مهد کودک و خانه بازی ها محبوب می باشد. تحمل وزن بالایی دارد و به سادگی خراب نمی شود. میزان آن به راحتی چهار کودک را دور هم جمع می‌کند و در رنگ بندی های شاد و جذاب به تولید می‌رسد. پایه‌های آن به صورت ضبدری می باشند تا مانع لق خوردن آن شود.

دیوارپوش: از آن برای پوشاندن دیواره ها و ستون ها استفاده می شود تا مکان را ایمن سازند. رنگ بندی متفاوت و طرحهای مختلفی دارد.

لگو فله ای: برای بازی هایی که کمتر سر و صدا به پا کنند و در آرامش کودکان را به دور هم جمع کنند لگو فله ای را پیشنهاد می کنیم که بازی بسیار جذابی می باشد.دارای رنگ‌های شاد و گرمی است و یک یا چند کودک را به سادکی دور هم در زمان واحد می‌تواند جمع کند بازی با آن باعث تقویت قدرت ذهنی در کودکان می شود و هر بار میتوانند اشکال مختلفی را با آن خلق کنند.
خلاصه:

خانه بازی ها و مهدکودک ها جزء مکان های شاد و دوست داشتنی برای کودکان می باشند که از وقت گذراندن در آن کودکان شما خسته و دلزده نمی‌شوند. مکانی شاد و پر از اسباب بازی های رنگا رنگ که کوچولوی شما به هر بازی و فعالیتی خواست می‌تواند بپردازد و از این رو خیلی سریع جذب این مکان می شوند. برای راه‌اندازی یک مهد کودک و یا خانه بازی که نیازهای کودکان را به خوبی برآورده سازد نیاز به انتخاب تجهیزات خانه بازی با کیفیت دارید که کودکان نیز به آن علاقه داشته باشند وسایلی چون: استخر توپ که مدل های مختلف آن وجود دارد از جمله استخر توپ توری، استخر توپ خرسی و استخر توپ نرده ای. تمامی این ها قابلیت این را دارند که یک سرسره را در آن قرار دهید مثل سرسره موزی. برای فرش کردن مکان حتماً به تاتامی در اصفهان نیاز دارید و برای پوشاندن دیواره ها و ستون ها به دیوار پوش. و دیگر وسایل چون چمن مصنوعی، تاب سرسره سنجاب، میز و صندلی استار، الاکلنگ مانلی و لگو فله ای.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *