اخبار, مقالات

توپ استخری

 توپ استخری، توپ هایی با قطر، رنگ و سایز متفاوت است که جهت استفاده بازی های کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

 توپ استخری، در بسته های متفاوتی عرضه می گردد مانند بسته های 100 تایی و 1000 تایی همراه با توری و یا کیسه مخصوص نگه داری که البته بسته به کاربرد آن مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال از بسته‌های ۱۰۰ تایی برای استفاده‌های خانگی مثل پر کردن وان حمام کودک استفاده می‌شود و بسته یک هزار تایی برای پر کردن استخر توپ.

 توپ استخری کاربردهای فراوانی برای کودکان دارد و با رنگ های متنوع و شاد و گوناگون بچه ها را به وجد می آورد.

 توپ استخری را می‌توان خریداری کرد و در فضاهایی مثل شهربازی و مهد کودک و یا در منزل استفاده کرد. فضای بسیار زیادی برای استفاده از این توپ استخری نیاز نیست و کافی است که یک فضای بسته را متناسب فضایی که در اختیار دارید پر از توپ استخری  کنید و یک بازی مهیج و پر هیجان را برای کودکان به وجود آورید و یا کار خود را آسان تر کرده و با خرید یک استخر بادی کوچک و پر کردن آن از توپ استخری لذت آن را دو و چند برابر هم بکنید.

توپ استخری  را همچنان می‌تواند در استخر کودک ریخت و کودک هین شنا کردن و آبتنی با توپ های شناور و رنگی در آب به بازی هم مشغول شود و این باعث می شود که روحیه بهتری نیز به دست آورد.و یا یک سرسره موزی تهیه کرد و آن را بالای استخر توپ کودک قرار داد و هنگامی که کودک از سرسره به پایین سر میخورد داخل توپ های استخری قرار بگیرد و لذت ببرد.

 توپ استخری، از جنس پلاستیک و سایز های مختلف ۶ و۷ و ۹ می باشد.

توپ استخری ارزان بسیار پرطرفدار می باشد و بازی لذت بخشی به حساب می آید بسیار ارزان بوده و ما می‌توانیم با هزینه ای اندک آن را تهیه کرده و به کودک خود هدیه دهیم و آن را شاد کنیم توپ استخر ارزان کیفیت  خوبی هم داشته و قابل قبول نیز است و بدلیل وزن بسیار کم آن برای کودکان امن می باشد.

توپ استخری اینتکس نیز در بسته های 100 تایی تولیدشده . پی وی سی با کیفیت در آن به کار رفته و ضد حساسیت می باشد و برای کودکان با سن پایین نیز مناسب است.

همچنین استفاده از توپ استخری اینتکس در کنار استخر بادی اینتکس توصیه می شود.

قطر هر یک از این توپ ها 6.5 سانتیمتر بوده و وزن کل بسته آن نیم کیلو است.

توپ استخری را می توان با کمی خلاقیت و ابتکار در اختیار کودکان قرار داد و از آنها خواست بازی های متنوع و گوناگون با آن داشته باشند مثل اینکه دو سبد بزرگ را یکی کنار کودک گذاشته و دیگری را با فاصله‌ای ۲ تا ۳ متر و از آن بخواهیم توپ های استخری را در سبد توپ پرتاب کند هرچند استفاده از استخر توپ و بازی در آن برای کودک بسیار لذت بخش تر بوده.و یا با تهیه کردن وسایل دیگر بازی کودکان همانند ماهی تعادل و تاب و سرسره، و لگو ، بازی های متنوع را برای آن ها فراهم کنیم. مثلا لگو هارا داخل 1000 تا توپ قرار دهیم و از کودک بخواهیم که آنهارا پیدا کند، که این عمر باعث سر گرمی و مشغول شدن بیشتر آن به بازی می شود و همچنین قدرت بصری آن نیز افزایش می یابد.

همچنین می‌توان  استخر توپ را با توپ های استخری برای کودک خود انتخاب کرده و با فضای شاد و رنگی که به وجود می‌آوریم یک مکان بسیار زیبا و امن را برای کودک به وجود آوریم مثلا می‌توان دورتادور استخر توپ را برای ایمنی بیشتر و یا حتی زیبایی تاتامی رنگی بیاندازیم .

خلاصه: توپ استخری با رنگهای گوناگون و بسیار شاد و سایزهای متفاوت 6و7و9 و حجم بسیار کم، همچنین قیمت بسیار پایین و مناسب آن یک وسیله مهیج و جذاب خوبی برای کودکان می‌باشد که می‌توانیم با هدیه دادن به آنها بازی های متنوعی را برای کودک به وجود آوریم و آنها را خوشحال کنیم توپ استخری استفاده‌های گوناگون در شهر بازی ها مهدکودک‌ها و حتی در منازل می‌تواند داشته باشد. می‌توان آن را در استخر کودک ریخت و یا در استخر توپ بادی و یا در وان حمام کودک و یا هر بازی دیگری که می توان خلق کرد.

اگر میخواهید درباره مشخصات و خرید توپ استخری بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

اگر میخواهید درباره مشخصات و خرید استخر توپ بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

اگر میخواهید درباره استخر توپ بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *