مقالات

توپ استخری

کودکان خیلی زود جذب بازی می شوند و همیشه دوست دارند دوران آنان پر از اسباب بازی های رنگی باشد. بازی های توپی از جذابیت زیادی بین کودکان برخوردار است چرا که آنان را به تکاپو و فعالیت وا می دارد در این مقاله به معرفی توپ استخری می پردازیم که از باز کردن با آن کودک شما خسته نمی شود.

شیوه های بازی با توپ استخری

یکی از بازی هایی است که کودک با بازی کردن با آن دلزده نمی شود چرا که می تواند هر زمان که دوست داشت دست به بازی جدید بزند البته این موضوع به ابتکار شما نیز بستگی دارد که با توپ استخری ها بتوانید برای فرزندتان بازیهای جدید ایجاد کنید که به چند نمونه آن خواهیم پرداخت:
می‌توانید توپ استخری ها را درون وان حمام فرزندتان بریزید و کودک را تشویق نمایید به حمام کردن و هنگام حمام به بازی کردن بپردازد.
چند سبد تهیه کنید و از فرزندتان بخواهید هر یک از توپ ها را با رنگ خاص در سبد خاص خود بیندازد
یک فضای بسته را در نظر بگیرید و توپ استخر های رنگی را درون آن بریزید و یک فضای بازی در منزل خودتان برای کودک ایجاد نمایید. البته بهترین روش برای استفاده از این بازی و شیوه رایج آن استفاده از استخر توپ می باشد که بازی با آن از لذت زیادی برای کودکان برخوردار است.
انواع مختلف و متفاوت آن موجود است که نمونه استخر توپ توری، استخر توپ نرده ای و استخر توپ خرسی بسیار با دوام و ماندگار می باشند و در فضاهای بزرگ از آن استفاده می‌شود. ولی استخر توپ بادی ۸۰ سانت گرد و مربع آن بیشتر در منازل و آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

خصوصیات توپ استخری

رنگ بندی شاد، متنوع و جذب کننده ای دارد که بازی با آن می تواند تأثیر مثبت بر خلق و خوی کوچولوها داشته باشد. جنس آن از پلاستیک بوده و قابل شست و شو است. عمر بالایی دارد و با استفاده خوب از آن می توانید برای چندین سال هم از آن استفاده کنید.

توپ استخری بادی بوده و هیچ گونه آسیبی کودک شما حین بازی با آن نخواهد دید. برای جذاب کردن بازی ها سرسره کودک را فراموش نکنید و سعی کنید حتما از آن برای فرزندتان استفاده کنید. سرسره موزی یکی از انواع این سرسره ها می باشد که کیفیت آن مثال زدنی می باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و بسیار مقاوم و ماندگار است. قابل شست و شو بوده و باعث تحرک و فعالیت زیادی در کودک شما می شود. دوتا دسته کنار آن قرار دارد که کودک با گرفتن آن به راحتی می تواند از وسیله بازی خود بالا برود و بازی کند.

توپ استخری هر چقدر هم که بازی هیجانی و لذت بخشی باشد اما استفاده مداوم از یک بازی برای کودک خسته کننده خواهد شد. بنا بر این بازی های فکری هم در اختیار کودک قرار دهید تا حسابی سر گرم شود. می توانید از لگو فله ای استفاده کنید که بازی لذت بخش و سرگرمی شیرینی است. جنس آن از پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد. کودکان به صورت انفرادی و یا گروهی می توانند به بازی کردن با آن مشغول شوند. هرگز حالت تکراری پیدا نمی کند چرا که هر بار کودک می تواند با آن اشکال مختلفی را درست کند.
خلاصه:

بازی های توپی از جذابیت زیادی بین کودکان برخوردار است چرا که آنان را به تکاپو و فعالیت وا می دارد.

توپ استخری یکی از بازی هایی است که کودک با بازی کردن با آن دلزده نمی شود چرا که می تواند هر زمان که دوست داشت دست به بازی جدید بزند البته این موضوع به ابتکار شما نیز بستگی دارد.
توپ استخری رنگ بندی شاد، متنوع و جذب کننده ای دارد که بازی با آن می تواند تأثیر مثبت بر خلق و خوی کوچولوها داشته باشد. جنس آن از پلاستیک بوده و قابل شست و شو است. سرسره موزی را در کنار بازی های کودکتان بگنجانید تا به فعالیت بیشتری بپردازد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و بسیار مقاوم و ماندگار است. قابل شست و شو بوده و باعث تحرک و فعالیت زیادی در کودک شما می شود. استفاده مداوم از یک بازی برای کودک خسته کننده خواهد شد. بنا بر این بازی های فکری هم در اختیار کودک قرار دهید تا حسابی سر گرم شود. می توانید از لگو فله ای استفاده کنید که بازی لذت بخش و سرگرمی شیرینی است.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *