مقالات

توپ استخری

توپ استخری یکی از انواع بازی های لذت بخش می باشد که کودک از بازی کردن با آن خسته و یا دلزده نمی شود چرا که بسته به سلیقه و ابتکاری که می توانید داشته باشید می توان بازی های مختلف و متنوعی با آن خلق کرد و کودک را به راحتی سرگرم و مشغول بازی ساخت.
توپ استخری از جنس پلاستیک و فاقد مواد اضافه می باشد و بادی بودن آن مانع آسیب کودکان هنگام بازی می شود. رنگ بندی متنوع، شاد و گرمی دارد که به همین دلیل کودکان خیلی زود جذب آن می شوند و برایشان بسیار بازی لذت بخشی است.
توپ استخری قابل شست و شو می باشد و شما می توانید آن را در وان حمام کوچولویتان بریزید تا حین حمام کردن به بازی نیز مشغول شود.در بسته بندی های 100 تایی و 1000 تایی عرضه می گردد که بسته به نیاز و مصرف خود می توانید آن را خریداری کنید.برای جذابیت بیشتر این بازی می توانید یک استخر توپ بادی تهیه کنید و توپ استخری های رنگی را درون آن بریزید و یک سرگرمی جذاب و عالی در منزل برای کودکتان خلق کنید. می توانید بازی کودک را لذت بخش تر کنید و به آن آب و تاب بدهید مثلا یک توپ را بردارید علامتی بر روی آن بگذارید و میان دیگر توپ ها قرار دهید و از کودکتان بخواهید آن را پیدا کند و برای این کار یک جایزه نیز برای آن در نظر بگیرید. کودکان از این بازی لذت زیادی می برند. می توانید حتی حالت آموزشی به آن ببخشید مثلا حروف اعداد انگلیسی و یا فارسی را بر روی آن حک کنید و سپس از کودک بخواهید بعد از پیدا کردن آن را تلفظ نمایید.
توپ استخری را بسته به نیازی که دارید خریداری کنید برای مثال بسته 1000 تایی آن را معمولا برای مصارفی مثل مهد کودک ها و خانه بازی ها خریداری می نمایند و درون استخر های توپ با ظرفیت های بالاتر استفاده می کنند مثل استخر توپ خرسی که قابلیت این را نیز دارد که یک سرسره و یا تونل هزار پا را درون آن جای دهید.جنس این استخر توپ از پلی اتیلن مرغوب بوده و مقاومت بالایی دارد.طراحی آن به شکل یک خرس بوده و رنگ بندی متنوعی داشته و قابل شست و شو نیز می باشد.می توان درون استخر توپ خرسی را با توپ استخری پر کنید و یک مدل سرسره موزی را درون آن قرار دهید.این سرسره بسیار با دوام است و طراحی رنگ شیکی دارد. قابل شست و شو و حمل و جا به جایی است.دوتا دسته کنار آن قرار داده شده است و دارای پله هایی استاندارد است. در کنار این اسباب بازی ها از یک مدل میزو صندلی نیز استفاده کنید تا هنگامی که کودک از شیطنت و بازی خسته شد بتواند بر روی آن بنشیند و به انجام تکالیف خود و یا خوردن عصرانه و یا صبحانه بپردازد و یا به انجام بازی فکری مشغول گردد.صندلی رامو می تواند انتخاب خوبی باشد که تحمل وزنی تا 120 کیلو گرم را داشته و مناسب گروه سنی پیش دبستان تا 7 سالگی می باشد.در رنگ بندی شاد و متنوع به تولید می رسد و قابلیت این را دارد که در هم جمع شوند تا فضای کمتری را اشغال کند.جنس آن از پلی اتیلن است و قابل شست و شو می باشد.
خلاصه:
توپ استخری یکی از انواع بازی های لذت بخش می باشد که کودک از بازی کردن با آن خسته و یا دلزده نمی شود چرا که بسته به سلیقه و ابتکاری که می توانید داشته باشید می توان بازی های مختلف و متنوعی با آن خلق کرد.
توپ استخری از جنس پلاستیک و فاقد مواد اضافه می باشد و بادی بودن آن مانع آسیب کودکان هنگام بازی می شود. رنگ بندی متنوع، شاد و گرمی دارد. قابل شست و شو می باشد و شما می توانید آن را در وان حمام کوچولویتان بریزید تا حین حمام کردن به بازی نیز مشغول شود.در بسته بندی های 100 تایی و 1000 تایی عرضه می گردد.
می توان استخر توپ خرسی را تهیه نمایید و جذابیت بازی کودک را بالا ببرید. این استخر توپ قابلیت این را دارد که یک سرسره و یا تونل هزار پا را درون آن جای دهید.جنس این استخر توپ از پلی اتیلن مرغوب بوده و مقاومت بالایی دارد.می توان درون آن سرسره موزی را قرار دهید.این سرسره بسیار با دوام است و طراحی رنگ شیکی دارد. قابل شست و شو و حمل و جا به جایی است. در کنار این اسباب بازی ها از یک مدل میزو صندلی نیز استفاده کنید تا هنگامی که کودک از شیطنت و بازی خسته شد بتواند بر روی آن بنشیند و به انجام تکالیف خود بپردازد و یا به انجام بازی فکری مشغول گردد.صندلی رامو می تواند انتخاب خوبی باشد که تحمل وزنی تا 120 کیلو گرم را داشته و مناسب گروه سنی پیش دبستان تا 7 سالگی می باشد.در رنگ بندی شاد و متنوع به تولید می رسد و قابلیت این را دارد که در هم جمع شوند تا فضای کمتری را اشغال کند.

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *