مقالات

توپ استخری

توپ استخری:
ایجاد بازی های متنوع و شاد که باعث تحرک و فعالیت کودکان شود، دغدغه ذهن هر پدر و مادری و حتی تمامی کسانی که با کودکان سر و کار دارند می باشد مثل مراکز، مهد کودک و خانه بازی ها.
توپ استخری از بازی‌های شیرین و خاص می باشد که شما با خرید یک بسته صدتایی و یا به دلخواه یک هزار تایی می توانید با ایده های مختلف و خلاقیت، بازی های زیادی را در منزل و یا مهد کودک و خانه بازی ها برای کودکان خلق کنید. بازی با توپ استخری نامحدود است و هر فردی می تواند یک ایده برای بازی با آن داشته باشد و به یک گونه خاص از آن استفاده نماید و به هر شکل می توانند با آن بازی خلق کند و کوچولو ها را حسابی سرگرم کند. یک بازی جذاب و سرگرم کننده و با قیمت بصرفه که در اتاق هر کودکی یافت می‌شود.
توپ استخری از جنس پلاستیک مرغوب می باشد و به دلیل بادی بودن آن هیچگونه آسیبی به فرزند شما نمی رساند. رنگ بندی متنوع و شادی دارد و کودک با بازی با آن شاد می‌شود. بسیار سبک بوده و به دلیل پلاستیکی بودن به راحتی شسته و خشک می‌شود.معمولاً توپ استخر را جهت پرکردن استخرهای توپ خریداری می نمایند که در بسته های 1000 تایی بیشتر جهت استفاده مهد کودک و خانه بازی ها می باشد و بسته 100 تایی آن مصرف خانگی دارد. میتوانید آنرا درون وان حمام کودک بریزید تا کودک حین حمام کردند به بازی بپردازد و به حمام کردن ترقیب شود و علاقه نشان دهد.
توپ استخری را می‌توانید در سبد بزرگ بریزید و کنار کودک تان بگذارید، دو یا چند سبد دیگر را دور از کودک بگذارید و از او بخواهید توپ های رنگی، هر رنگ را در سبد خاص خود بیندازد. میتوانید یک استخر توپ مدل بادی که مناسب منازل می باشد را خریداری نمایید و توپ های رنگی را درون آن بریزید و بگذارید کودکتان حسابی با آن سرگرم شود. کودکان علاقه دارند حین بازی کردن به بازی‌های دیگر هم بپردازند و مدام مشغول یک بازی نمی توانند باشند و اطرافشان باید چندین بازی باشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم کنار توپ استخر های رنگی از لگوفله ای هم استفاده کنید تا کودکان به بازی با آن مشغول شوند و حسابی لذت ببرند.لگو فله ای یک بازی فکری با طراحی خاص و جذب کننده می باشد که رنگ بندی شادی دارد و جنس آن از پلاستیک است و عمر خوبی هم دارد. استفاده از سرسره در منزل، اتاق کودک و یا هر مکانی که با کودک سر و کار دارد پیشنهاد می‌شود چرا که باعث تحرک و فعالیت بیشتر فرزند شما می شود و همچنین باعث می‌شود کودک حس خوبی پیدا کندی که از مدل های پرفروش و پر مصرف بین مصارف خانگی، مهدکودک‌ها و خانه بازی ها سر سره موزی می باشد، خصوصیات فراوانی دارد از جمله عمر طولانی و حمل آسان و کم جا بودن آن است که به همین دلیل در منازل بسیار از آن استفاده می‌شود. به دلیل طراحی زیبا بسیار مورد پسند کودکان واقع شده است. شیب ملایمی داشته و به راحتی شسته می‌شود. مدل تاب سرسره سنجاب نیز می‌تواند جذاب باشد و یک پکیج کامل به کودک شما می دهد. طراحی زیبا داشته و رنگ بندی خاص آن کودکان را مجذوب خود میکند. تاب سرسره سنجاب گزینه مناسبی برای سرگرم کردن فرزند شما در منزل می باشد که حسابی می تواند او را به تحرک وا دارد و هر زمان کودکتان دوست داشت سوار بر سرسره و یا تاب بشود. جنس آن از پلی اتیلن است که دارای عمر بالایی می باشد. میز و صندلی استار نیز می‌تواند لازمه اتاق فرزند شما باشد که نمونه های متنوع آن را از سایت دُرناتوی می توانید دیدن کنید و در هر رنگی که دوست داشتید سفارش دهید. کودکان دوست دارند لحظاتی به بازی فکری نقاشی و یا انجام کار دستی بپردازند بنابراین داشتن یک میز و صندلی مخصوص به آنان که از نشستن بر روی آن راحت باشند و آسیبی نبینند می‌تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.میز صندلی استار از جنس پلاستیک بوده و عمر خوبی دارند به راحتی جا به جا می شود و قابل شستشو نیز می‌باشد و نشیمنگاه آن تا زمین ۲۹ سانتیمتر است و نشیمن راحتی دارد. پایه‌های آن به صورت ضربدری طراحی شده است تا مانع از لق خوردن آن و افتادن کودک شود.
خلاصه:
توپ استخری از آن دسته بازی هایی است که بازی با آن بسیار لذت بخش برای کوچولوها می باشد و با ایده و طراحی های مختلف می توانید از آن چندین بازی متنوع خلق کنید. جنس آن از پلاستیک می باشد و از عمر بالایی برخوردار است بادی بودن آن باعث شده است تا کودک حین بازی کردن با آن هیچ گونه آسیبی نبیند.توپ استخری ها را می توانید در وان حمام کودک تان بریزید و اجازه دهید حین حمام کردن کودکتان بازی کند و لذت ببرد. در رنگ بندی های شاد و مطنوع به تولید می‌رسد که برای کودکان بسیار بااهمیت است. در کنار توپ استخری از دیگر بازی‌ها بهره ببرید تا کودک گزینه های بیشتری برای بازی کردن داشته باشد. مثل لگو فله ای که از بازی های محبوب کودکان می باشد. جنس آن از پلاستیک بوده و عمر طولانی دارد و همچنین قابل شست و شو نیز می‌باشد. سرسره موزی نیز از بازی های دوست داشتنی برای کودکان است و بازی با آن بسیار جذاب است این سرسره دارای شیب ملایم و دوتا دسته کنار وسیله است تا باعث راحتی حال کودکان شود. جنس آن از پلاستیک بوده و استقامت بالایی دارد.میز و صندلی استار  کودک نیز از وسیله های مورد نیاز کوچولو ها می باشد تا بر روی آن به فعالیت، بازی فکری و یا نقاشی بپردازند.جنس این میز صندلی از پلاستیک بوده و قابل شست و شو می باشند. پایه های ضربدری این صندلی مانع افتادن کودکان می شود.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *