مقالات

توپ استخری

توپ استخری:
بهترین دورانی که معمولاً همگی ما با لبخند و لذتی خاص از آن یاد می‌کنیم دوران کودکی است که در آن بی هیچ‌گونه تفکری و دغدغه‌ای مشغول به بازی های متفاوت می شویم.
اما زندگی های کنونی و ساختمان های بلند زندگی در آپارتمان ها این لذت و شادی را برای کودکان محدود کرده است و بسیاری از والدین به فکر ایجاد بازی های متفاوت هستند تا کودک خود را از کسالت و یکنواختی بیرون بکشند البته مهدکودک‌ها و خانه بازی ها کمک شایانی به والدین در این امر کرده اند و والدین ساعت‌ها با خیال آسوده کودکان خود را به این مراکز می سپارند که انواع و اقسام بازی‌ها را با وسایل رنگی، شاد و هیجانی برای کودکان فراهم کرده اند. ما در این نوشته قصد داریم یکی از وسایل بازی و هیجان کودکان را که هرگز تکراری برای آنان نمی شود را معرفی کنیم.
(توپ استخری) وسیله بازی ارزان قیمت و سبک که به سادگی هم در دسترس قرار می‌گیرد.برای بیشتر کودکان لذت بخش و بازی هیجانی است که شما می توانید با خرید یک بسته توپ استخری بازی های متعدد و گوناگون را ایجاد کنید و فرزند خود را مشغول بازی کنید و از شادی و بازی کردن آن و کودکی کردنش لذت ببرید


توپ استخری عمده کاربردش با وسیله بازی به نام استخر توپ است که پیشنهاد می‌شود در کنار خرید توپ استخری حتما یک استخر توپ مناسب با کار کردی که از آن می خواهید هم تهیه کنید. شما می‌توانید یک استخر توپ کوچک متناسب با فضایی که در اختیار دارید و یا متناسب با سن کودک خود تهیه کنید و درون آن را پر از توپ استخری کنید که این کار شما باعث خوشحالی بسیار زیاد کودک تان می شود. توپ استخری ها رنگ های گوناگون و روشن دارند که این خصوصیت در روحیه لطیف کودکان بسیار تاثیر مثبت دارد و باعث می‌شود کودک شما روحیه ای شاد و بشاش داشته باشد و از افسرده شدن و کسالت در بیاید. همچنین می توانید ایده های خود را داشته باشید مثلا یک تشت بزرگ را پر از توپ استخری کنید و یک فضای کوچک و بسته را از توپ‌های استخری پر کنید کودک خود را درون این توپ های بادی قرار دهید. همچنین یک فضای رنگارنگ برای گرفتن عکس های متفاوت و زیبا از کودک خود در خانه خلق کنید. کودکان علاقه زیادی به پرتاب کردن توپ ها به این طرف و آن طرف دارند شما با در نظر گرفتن این موضوع و سن کودکان می توانید دست به خلاقیت زده و یک بازی جدید برای آنان ایجاد کنید مثلاً یک سبد را با فاصله مناسب از کودک قرار دهید و از او بخواهید توپ ها را درون سبد بیاندازد و هر چند تا از آنها را که درست درون سبد بیاندازد یک جایزه برای آن در نظر بگیرید و هیجان و شوق کودک را برای ادامه دادن به بازی بالا ببرید و یا اگر کودک شما بزرگ است چند سبد تهیه کنید و از آن بخواهید هر توپ را در سبد مخصوص بیندازد مثلا توپ زرد را در سبد زرد و توپ سبز را درون سبد سبز بیاندازد.
توپ استخری بسیار قیمت مناسب و به صرفه برای شما دارد که در بسته های صدتایی و هزارتایی تولید می شوند. شما می توانید بسته به میل و نیاز خود آنها را خریداری کرده و به کودک خود هدیه دهید.
توپ استخری قابلیت ساخت بالایی دارد و دارای پلاستیک اضافه نمی باشد. عمر طولانی داشته و شما با استفاده خوب از آن می‌توانید چند سال هم از آنها استفاده کنید. جنس آن از پلاستیک می باشد و تمیز کردن آن کاری بسیار راحت است توجه داشته باشید که پلاستیک اگر در معرض گرد و غبار قرار گیرد و تمیز نشود به مرور پوسیده شده و از بین می‌رود. توصیه می‌شود توپ استخر های خود را پس از مدتی تمیز کنید و آنها را از گرد و غبار محفوظ بدارید.
توپ استخری در سایز های ۶، ۷، ۹ می باشد. شما برای بازی های بیشتر و جذابیت محیط کودک خود می توانید وسایل بازی دیگر مثل ماهی تعادلی و یا الاکلنگ تاب و سرسره موزی تهیه کرده و یک مهدکودک کوچک و دنج برای کودک خود در خانه و یا اتاق کودک فراهم کنید.
خلاصه اگر به فکر این هستید که چگونه و با چه وسایل کودک خود را در خانه سرگرم بازی و شیطنت کنید و روحیه لطیف و حساس کودکتان برایتان بسیار حساس شده پیشنهاد می کنیم حتما یک بسته توپ استخری رنگی را برای فرزند خود تهیه کنید و با خلق بازی های جالب مثل ایجاد یک استخر توپ و دیگر بازی‌های که ذکر شد، کودک خود را به شادی و بازی کودکانه دعوت کنید. همچنین شما با خرید و هدیه دادن یک سرسره موزی و یا یک ماهی تعادلی می توانید بازی های بیشتری را برای کودک ایجاد کنید و یک فضای جالب و کودکانه برای فرزند خود ایجاد کنید و فرزندتان را از افسردگی و لطمه های روحی دور نگه دارید.

اگر می خواهید در باره این محصول و خرید ان بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *