مقالات

توپ استخری:توپ استخری:

توپ استخری:
امروزه زندگی های مدرن و آپارتمانی مانع از فعالیت‌های بدنی و جنب و جوش های کودکان شده است و این مسئله سلامت و قدرت بدنی کودکان را به خطر انداخته و کودکان به سمت بی تحرکی و یا به سمت بازی های کامپیوتری و از این گونه بازی ها کشیده شده اند و این مسئله موجب نگرانی بسیاری از والدین شده است و به دنبال راهکارهایی می باشند تا کودک خود را از این بی تحرکی برهانند که بهترین گزینه معمولاً برای آنان سپردن فرزندانشان به مهد کودک و خانه بازی ها می باشد. ما پیشنهاد جالب و جذاب برای سرگرم کردن کودک دلبندتان در خانه و یا هر مکان دیگری داریم.
توپ استخری پیشنهاد جالب ما به شما می باشد که با آن می توانید چندین تا بازی جالب و جذاب و پر جنب وجوش بیرون بکشید و ببینید که کودک چگونه ذوق زده می‌شود چرا که توپ یک اسباب بازی بسیار محبوب می باشد که کودکان را ساعت ها هم می تواند سرگرم کند و هزینه چندانی نداشته ولی تحرک و فعالیت فرد را بالا می برد.
توپ استخری از جنس پلاستیک نرم و داخل آن از باد پر شده است که خیلی هم سبک می باشد و کودک با بازی کردن داخل این توپ استخری ها آسیب نمی بیند.
شما می توانید یک نمونه کوچک از استخر توپ مثل استخر توپ خرسی، استخر توپ نرده ای یا استخر توپ 80 سانت گرد و 80 سانت مربع را تهیه کنید و درون آن را از توپ های رنگی شاد پر کنید و شاهد باشید که چگونه کودک دلبند شما ذوق زده می‌شود. نمونه‌های ۳۰۰۰ تایی توپ استخری ها را نیز برای مهد کودک و خانه بازی ها معمولاً استفاده می نمایند. شما برای استفاده بهتر توپ ها می توانید استخر توپ توری، یک استخر توپ نسبتاً بزرگ استفاده نمایید و درون آن را از این توپ های رنگی بادی پر کنید و یک بازی شاد برای کودکان ایجاد نمایید.
توپ استخری توری یک نمونه ی بسیار عالی و با دوام می باشد که شما می توانید به دلخواه خود از نمونه‌های سرسره مثل سرسره سنجاب و یا سرسره موزی و سرسره کارینا و سرسره سارینا استفاده نمایید و داخل این استخر توپ بگذارید تا کودک با بالا رفتن از آن و لیز خوردن درون توپ استخری‌ها لذتی دو چندان ببرد و با این وسیله بازی حسابی خوش بگذراند. البته کنار استخر توپ می توانید از دیگر بازی‌ها استفاده نمایید تا کودک گزینه های بیشتری برای فعالیت کردن داشته باشد و بتواند ساعت ها سرگرم بازی باشد مثلا گذاشتن خرس بزرگ اسباب بازی کنار دیگر وسایل کودک و تاب کجاوه زرافه و تاب سرسره طرح سنجاب و یا با فرش کردن کف محل با تاتامی در اصفهان هم زیبایی به مکان دهید و هم امنیت و استاندارد آن را بالا ببرید و از آسیب دیدن کودک به صورت ناگهانی و اتفاقی تا حد زیادی جلوگیری به عمل آورید همچنین گذاشتن یک راکر اسب و یا ماهی تعادلی می تواند جذابیت بازی کردن را دوچندان کند همچنین می توانید دست به خلاقیت بزنید و بازی های جدید و جذابی را خلق کنید.
خلاصه:
توپ استخری متشکل از توپ‌های بادی میباشد که از جنس پلاستیک مرغوب میباشد و رنگ بندی های شاد و متنوع نیز دارد که تاثیرات مثبت فراوانی بر روحیه لطیف کودکان دارد با خرید یک بسته از این توپ استخری ها شما می توانید شادی را به منزل خود و یا مکان خود بیاورید و با خلاقیت و ابتکار چندین بازی جدید و جذاب خلق کنید و یا با خرید یک استخر توپ و پر کردن آن از توپ استخری های زیاد ایجاد یک بازی هیجانی برای کودکان نمایید و یا می توانید از یک تشت بزرگ استفاده نمایید و درون آن را پر از توپ استخری نمایید و یا با قرار دادن چند تا از بازی‌هایی که نام برده شد جذابیت و بازی های بیشتر برای کودکان خلق کنید. تامین وسایل و اسباب بازی های نام برده را شما می توانید با بهترین کیفیت موجود از فروشگاه دُرنا توی سفارش دهید.

 

 

اگر می خواهید در مورد این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *