مقالات

تجهیزات کاربردی مهدکودک ها

شیوه های زندگی مدرن این روزها موقعیت های بازی و شیطنت کردن در محدوده های بیرون از خانه و فضاهای باز را برای کودکان بسیار محدود ساخته است به گونه‌ای که کودکان به سمت بی تحرکی و یا به سمت بازی های کامپیوتری و بخصوص سرگرم شدن با گوشی ها کشیده شده‌اند که این مسئله بر روحیه آنان، خلق و خو، تیپ بدنی و زندگی آنها تأثیرات منفی بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

از این رو والدین جهت به حداقل رساندن این امر فرزند خود را به خانه بازی ها و مهدکودک ها می سپارند تا فرزندشان بتواند با هم سنو سال های خود در تعامل بوده و به بازی و آموزش بپردازد. با این حساب فردی که می‌خواهد یک مهدکودک ایده‌آل و قابل قبولی را راه‌اندازی کند باید تجهیزات کاربردی مهدکودک ها را خوب بشناسد و از آنها استفاده ببرد که ما در این مقاله به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

 

سرسره در تجهیزات کاربردی مهدکودک ها:

سرسره موزی یکی از مستحکم ترین مدل های سرسره می باشد که در بازار موجود است و تحمل وزن تا 100 کیلو گرم را دارد. رنگ جذاب و طراحی منحصر به فرد آن چشم هر کودکی را به سمت خود می کشاند.
مدل های دیگر سرسره از جمله سرسره دلفین هم گزینه جالبی می باشد که از استاندارد بالایی برخوردار است. با ظرافت های بالایی به تولید رسیده است و یک سبد جهت بازی بسکتبال نیز کنار آن قرار داده شده است.

 

استخر توپ در تجهیزات کاربردی مهدکودک ها:

استخر توپ در مدل های مختلی وجود دارد که از جمله با کیفیت و عمر بالای آن می توان به استخر توپ نرده ای و استخر توپ خرسی اشاره کرد که جنس آن از پلی اتیلن می باشد. مقاومت بالایی دارد و قابل شست و شو نیز می باشد. مدل استخر توپ توری نیز از جمله استخر های مورد استفاده در خانه بازی ها و مهد کودک ها می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. شما می توانید حتی درون آن یک مدل سرسره نظیر سرسره سنجاب هم قرار دهید و لذت بازی را بالا ببرید.

 

لگو فله ای:

لگوفله ای یک بازی فکری دوست داشتنی می باشد که بازی با آن فواید زیادی را برای کودکان به دنبال دارد. رنگ بندی شادی داشته و همزمان چند کودک را می تواند دور هم به باز مشغول سازد.

 

میز و صندلی در تجهیزات کاربردی مهدکودک ها:

میز و صندلی جهت انجام تکالیف و فعالیت های دیگر کودکان در مهد کودک ها لازم و ضروری می باشد.
مدل پیشنهادی ما صندلی رامو می باشد که تحمل وزن تا 120 کیلو گرم را دارد و از صندلی های استاندارد و بسیار با کیفیت موجود در بازار می باشد. دارای تنوع رنگ بوده و قابل حمل و شستشو می باشد. مدل صندلی استار نیز گزینه مناسبی می باشد که از نمونه کار های قوی به حساب می آید.

 

کفپوش تاتامی در اصفهان:

این کفپوش از نمونه های بسیار پر مصرف بین مکان هایی است که با کودک سروکار دارند. به دلیل منعطف بودن مانع آسیب دیدگی جدی در کودکان می شود و در سایز، ابعاد و رنگ های مختلفی می توانید آن را خریداری کنید.

 

فوم دیوار پوش:

این دیوار پوش ها در طرح های مختلی در بازار موجود می باشند و جهت پوشاندن دیوار ها و ستون ها استفاده می شود. جهت استاندارد ساختن مکان خود حتما باید آن را در لیست خود قرار دهید.

 

الاکلنگ مانلی:

این مدل الاکلنگ که به شکل آهو طراحی شده است متحمل وزن تا 70 کیلو گرم می باشد. رنگ زیبا و جذب کننده ای دارد و کودکان دو به دو سوار بر آن به بازی با یکدیگر مشغول و سرگرم می شوند.

 

نتیجه گیری:

شیوه های زندگی امروزه موقعیت های بازی و شیطنت کردن در محدوده های بیرون از خانه را محدود ساخته است و کودکان به سمت بی تحرکی و بازی های کامپیو تری کشیده شده‌اند که این مسئله بر روحیه آنان، خلق و خو و تیپ بدنی آنها تأثیرات منفی به دنبال خواهد داشت.

از این رو والدین جهت به حداقل رساندن این امر فرزند خود را به خانه بازی ها و مهدکودک ها می سپارند تا فرزندشان بتواند با هم سنو سال های خود در تعامل بوده و به بازی و آموزش بپردازد.در این مقاله ما سعی کردیم به یک سری از تجهیزات کاربردی مهدکودک ها که حتما به آن نیاز پیدا می کنید اشاره کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *