مقالات

تجهیزات مهدکودک

دنیای کودکان پر از تخیلات رنگارنگ و خیالات و تصورات کودکان است و در این دنیای خیالی هیچ نشانی از دغدغه‌های بزرگ‌ترها را پیدا نمی‌کنیم. یک دنیای بی آلایش که به بازی‌ها، تخیلات و افکار کودکانه ختم می‌شود. کودکان فکر می‌کنند، زندگی می‌کنند و تنها دغدغه آنان داشتن بهترین اسباب بازی ها و انجام بهترین بازی‌ها است. کودکان برای بهتر آموزش دیدن و یادگیری بهتر باید با هم نوعان خود و هم سن و سالهای خودشان بازی کنند و در کنار هم به آموزش بپردازند و بزرگ شوند. معمولا والدین با توقعات زیادی فرزندان خود را به مراکز آموزشی مثل مهد کودک و خانه بازی ها می سپارند تا فرزندشان از دوره یادگیری و آموزش عقب نماند. در این مقاله درناتوی شما را با تجهیزات مورد نیاز مهد کودک ها و خانه بازی ها که باید از آن در مکان خود از آنها بهره ببرید آشنا می سازد.

تاتامی در اصفهان :

این کفپوش از با مرغوبیت ترین و پرمصرف ترین کفپوش ها بین دیگر مدل های کف پوش می باشد که از استاندارد و خصوصیات قابل توجهی برخوردار است. جنس آن از فوم می باشد و قابل شست و شو است. دارای سایز بندی مختلفی است و در ابعاد مختلف می‌توانید آن را تهیه نمایید. بهترین ابعاد آن که برای مهد کودک ها تهیه می نمایند سایز 20 میل می باشد. رنگ بندی مختلفی دارد و می‌توان آن را در طرح ها و شکل های مختلف و گوناگون نیز سفارش داد.

دیوارپوش :

از این دیوارپوش ها حتما در مکان خود استفاده نمایید تا مانع از هرگونه آسیب های ناگهانی بین کودکان شوید. دیوارپوش در شکلها، ابعاد و طرح‌های مختلف مثل انیمشین و شخصیت های کارتون به تولید می‌رسد و جهت پوشاندن ستون ها و دیواره ها به کار می رود و باعث امنیت و استاندارد بالای مکان شما می شود و همچنین جلوه‌ی زیبایی به فضای شما می بخشد.

چمن مصنوعی :

این کفپوش، مخصوص فضای باز تهیه شده است و مقاوم در برابر عوامل طبیعی مثل باد، باران، برف و نور مستقیم خورشید می باشد.اگر محل کار شما فضای باز مثل حیاط دارد با فرش کردن این چمن مصنوعی می توانید جلوه خاصی به محل کارتان ببخشید و باعث شوید یک فضای دل چسب جهت بازی کردن کودکان ایجاد شود. می توانید بسیاری از تجهیزات مهد کودک را بر روی آن بچینید.

قفسه :

برای مرتب نمودن وسایل کودکان جمع و جور کردن بسیاری از خرده ریز های مهد کودک و خانه بازی شما نیاز به قفسه هایی دارید تا مکان شما منظم و مرتب گردد با وجود قفسه شما خیالتان راحت خواهد بود و هر چیزی در جای خود قرار می‌گیرد و پیدا نمودن و دسترسی به وسایل راحت خواهد بود.

تاب سرسره دلفین :

این گزینه جزء پر مصرف ترین و جذاب ترین مدل های تاب سرسره است که بین دیگر مدل‌های تاب سرسره جزء دسته‌ی جدیدترین ها می باشد که با دقت بیشتری به تولید رسیده است. شامل یک تاب، یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد.سر آن تحمل وزن تا 60 کیلوگرم را دارد و تاب آن تحمل وزن تا 25 کیلوگرم را دارد.تاب سرسره دلفین از جنس پلی اتیلن مرغوب است و استحکام بسیار بالایی دارد و استفاده از آن باعث سرگرمی و بازی های تحرکی در کودکان میشود. یک بازی جذاب که کودک زود جذب آن می شود.

سرسره موزی :

اگر می‌خواهید یک سرسره بادوام و ماندگار خریداری کنید، سرسره موزی جزء بهترین پیشنهادهای درناتوی می باشد. این سرسره شیب ملایمی دارد و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. قابل شست و شو می باشد و به راحتی حمل و جابه جا می شود. دوتا دسته کنار آن قرار دارد که کودک می‌تواند به راحتی از پله ها بالا برود لیز بخورد و لذت ببرد. طراحی شیک و جذاب آن که به شکل یک موز است برای کودکان بسیار جالب می باشد.

استخر توپ توری :

بهتر است به این اسباب بازی اهمیت زیادی بدهید و حتماً بین دیگر اسباب بازی ها آن را بگنجانید چرا که کودکان عاشق این بازی می باشند. سرگرم شدن با آن برای کوچولوها بسیار لذت بخش است. استخر توپ توری یکی از انواع مدلهای استخر توپ می باشد که از کیفیت خوبی برخوردار است. می توانید توپ استخری های رنگی زیادی را در آن بریزید و شاهد باشید که کودک چگونه از بازی با آن ذوق زده می‌شود. این استخر توپ قابلیت این را دارد که شما یک سرسره درون آن قرار دهید تا کودک از آن بالا برود لیز بخورد و درون توپ استخری های رنگی قرار بگیرد.
خلاصه:
کودکان فکر می‌کنند، زندگی می‌کنند و تنها دغدغه آنان داشتن بهترین اسباب بازی ها و انجام بهترین بازی‌ها است. معمولا والدین با توقعات زیادی جهت آموزش و یاد گیری فرزندان خود را به مراکز آموزشی مثل مهد کودک و خانه بازی ها می سپارند تا فرزندشان از دوره یادگیری و آموزش عقب نماند. در این مقاله درناتوی شما را تا حدودی با تجهیزات مورد نیاز مهد کودک ها و خانه بازی ها آشنا نمود.وسایلی چون: تاتامی در اصفهان که از کفپوش های با مرغوبیت بالا و پرمصرف ترین کفپوش ها بین دیگر مدل ها می باشد.
دیوارپوش، از این دیوارپوش ها حتما در مکان خود استفاده نمایید تا مانع از هرگونه آسیب های ناگهانی بین کودکان شوید.
چمن مصنوعی: ین کفپوش، مخصوص فضای باز تهیه شده است و مقاوم در برابر عوامل طبیعی می باشد.
قفسه :
برای مرتب نمودن وسایل کودکان جمع و جور کردن بسیاری از خرده ریز های مهد کودک و خانه بازی شما نیاز به قفسه دارید.
تاب سرسره دلفین: این گزینه جزء پر مصرف ترین و جذاب ترین مدل های تاب سرسره است که بین دیگر مدل‌های تاب سرسره جزء دسته‌ی جدیدترین ها می باشد.
سرسره موزی: اگر می‌خواهید یک سرسره بادوام و ماندگار خریداری کنید، سرسره موزی جزء بهترین پیشنهادهای درناتوی می باشد
استخر توپ توری :
بهتر است به این اسباب بازی اهمیت زیادی بدهید و حتماً بین دیگر اسباب بازی ها آن را بگنجانید چرا که کودکان عاشق این بازی می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *