مقالات

تجهیزات مهد کودک:

تجهیزات مهد کودک:
مهد کودک ها یک مکانی با کیفیت برای آموزش کودکان می باشد که در زندگی حال و آینده آنان تاثیرات مثبتی به دنبال دارند. کودکان بیشتر بازی های گروهی را در این مهد کودک و یا خانه بازی ها یاد می گیرند و با آنها آشنا می‌شوند. در این مکان‌ها و با انجام بازی‌های گروهی کودکان اجتماعی تر شده و تعامل با دیگران را یاد می‌گیرند و برای خود دوست هایی پیدا می‌کنند و مهارت‌های خود را افزایش می‌دهند.
مهد کودک ها و خانه بازی ها از جمله مکان‌های آموزشی می باشند که والدین با انتظارات زیاد کودک خود را به آن می سپارند بنابراین باید در خرید تجهیزات مهد کودک و لوازم آن توجه زیادی را داشته باشید و با دقت زیاد تک تک وسایل را انتخاب نمایید.
در این مقاله به معرفی یک سری وسایل می‌پردازیم که وجودشان نیاز هر مهد کودک و خانه بازی میباشد.
تاتامی در اصفهان نقش پررنگی در مهدکودک ها دارد. این کفپوش منعطف بوده و نصب راحتی دارد و به راحتی گوشه های آن که به صورت پازل است در هم قفل می شود و به راحتی در زمین محکم قرار می‌گیرند. قابل شست و شو بوده و آب در آن نفوذ پیدا نمی‌کند. حتی شما می توانید با یک دستمال مرطوب هم آن را تمیز و مثل اولش کنید. عمر بالایی دارد و در ابعاد و ضخامت و طرح‌های گوناگون به مصرف می رسد. شما می‌توانید اعداد و حروف فارسی و انگلیسی را بر روی آن حک کنید تا حالت آموزشی هم داشته باشد. مناسب مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد و تمام نیاز های شما را به یک کفپوش رفع میکند.
دیوار پوش
شما برای استاندارد و امنیت مکانتان حتما به یک دیوار پوش مناسب نیاز دارید تا از برخوردهای ناگهانی کودکان با ستونها و دیوارها و ایجاد آسیب‌های جدی تا حد زیادی جلوگیری به عمل آورید. دیوارپوش ها را می توانید در طرح ها و رنگ های مختلف و یا عکس و انیمیشن های مختلف تهیه نمایید که برای کوچولوها بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد.
تاب سرسره دلفین: خرید این پکیج را به شما پیشنهاد می کنیم که بسیار با دقت و ظرافت ساخته شده است و برای کودکان شادی آور می باشد. از استاندارد بالایی برخوردار است و کودکان علاقه زیادی به بازی با آن نشان می‌دهند. طراحی و رنگبندی زیبایی دارد و شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. دارای چهار پله استاندارد بوده و فاقد موج است تا کودک با سرعت بیشتری لیز بخورد و لذت ببرد.
الاکلنگ مانلی نیز در مهدکودک شما نیاز بوده و فضا را بسیار جذاب می کند و کودکان به صورت دو نفری می توانند از آن استفاده کنند و بازی با آن به این گونه است که کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد و زمانی که یک کودک به بالا می رود کودک دیگر به طرف پایین می‌آید و برعکس.
به شکل زرافه طراحی شده است و مناسب گروه سنی 2 تا 6 سال می باشد.رنگ بندی جذابی داشته و در هر سمت تحمل وزن تا 35 کیلو گرم را دارد.
قفسه: کودکان برای چیدن وسایل خود و مرتب کردن اسباب بازی ها در مکان مشخص به یک قفسه نیاز دارند و شما حتماً باید در چک لیست خود آن را بگنجانید. قفسه دورایمون یک مدل جمع و جور و کاربردی می باشد و به دلیل طراحی خود خیلی زود مورد توجه کودکان قرار می‌گیرد جنس آن از پلی اتیلن می باشد و مناسب گروه سنی ۲ سال به بالا است. مجموعا ۱۲ تا جعبه دارد که کوچولو ها می توانند از آن استفاده کنند. رنگبندی جذاب و شادی دارد و به راحتی مورد استفاده کودکان قرار می‌گیرد. استخر توپ از جمله وسایلی به حساب می‌آید که به راحتی و خیلی خوب می توانید بین دیگر رقیبان خود به رقابت بپردازید. استخر توپ توری مدل خوبی برای استفاده شما در مکانتان است که خصوصیات خوب و جذابی دارد. از جمله اینکه توری بودن آن مانع پخش شدن توپ ها به فضای بازی دیگری می‌شود. خصوصیات این را دارد که شما یک تونل هزارپا را که از جمله اسباب بازی های محبوب در مهد کودک ها می باشد را درون استخر توپ توری قرار دهید و یا یک سرسره مدل سنجاب به آن اضافه کنید و توپ های رنگی فراوان را درون آن بریزید تا کودکان به بالای آن رفته و سر بخورند و درون توپ استخری های رنگی پرتاب شوند و لذت بیشتری ببرند. سرسره سنجاب دارای طراحی زیبا و جذاب است و از استاندارد خوبی برخوردار است. لبه های گرد آن مانع آسیب دیدن کودکان می‌شود.عمر بالایی دارد و شامل دو تا دسته کنار پله‌ها جهت آسانی در استفاده کودک و یک سبد بسکتبال جهت تنوع دادن به بازی کوچولو ها می باشد.
میز و صندلی: این وسیله هم جزو وسایلی است که حتماً به خرید آن فکر کنید. کودکان نیاز دارند جهت آموزش دیدن و فعالیت‌های خود و خوردن عصرانه به دور میز جمع شوند و حین بازی به آموزش نیز بپردازند.
میز و صندلی استار از مقاومت و استاندارد خوبی برخوردار است و جنس آن از پلی اتیلن بوده و میز آن 4 کودک را به راحتی دور هم جمع می‌کند و یا میتوانید جهت جمع کردن کودکان بیشتر دور هم میز های بیشتری خریداری نمایید و آنها را کنار هم بچینید و صندلی استار را دور آن بچینید. صندلی آن استاندارد بوده و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود پایه‌های آن حالت ضربدری دارد تا مانع لق خوردن آن شود.
میز و صندلی چیکو:
این مدل میز و صندلی نیز یکی از انتخاب های خوب در مهد کودک و خانه بازی ها و مصارف خانگی می باشد. میز آن به صورت گرد می باشد و پایه‌های جدا شونده دارد. صندلی آن نشیمن راحتی داشته و از مقاومت بالایی برخوردار است. رنگ بندی شاد و متنوعی داشته و به راحتی جابه جا می شود و در هر مکانی که خواستید می توانید آن را بگذارید.
خلاصه:
مهدکودک ها و خانه بازی ها یک مکان آموزشی برای کودکان است که برای آنان بسیار با اهمیت می باشند و والدین با انتظارات زیاد کودکان خود را به آنان می سپارند. در این مقاله به معرفی یک سری وسایل که نیاز هر مهد کودک و خانه بازی می باشد را به شما معرفی کردیم مثل:
تاتامی در اصفهان که از جمله کفپوش های پرفروش و پر مصرف می باشد که در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می‌رسد و می توانید اعداد و یا حروف انگلیسی و فارسی را بر روی آن حک کنید. دیوار پوش جهت پوشاندن ستون ها و دیواره ها و بالا بردن امنیت مکان خود به آن نیاز پیدا می کنید.می توانید در طرح های مختلفی آن را خریداری نمایید از جمله عکس انمیشن ها.
تاب سرسره دلفین هم از جمله اسباب بازی های دوست داشتنی و پرطرفدار است که کودکان علاقه زیادی به آن نشان می‌دهند. دارای دوتا دسته کنار سرسره است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند و شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. جنس آن از پلی اتیلن است و از عمر بالایی برخوردار است. استخر توپ یکی از وسایل ضروری است که با وجود آن به خوبی می توانید بین رقیبان خود رقابت کنید چرا که این بازی بسیار هیجانی و لذت بخش بین کودکان است و علاقه زیاد به آن دارند. استخر توپ توری از انواع مدل های جذاب و دوست داشتنی است که می‌توانید درون آن یک تونل هزارپا و یا یک مدل سرسره نظیر سرسره سنجاب بگذارید و از وجود این بازی هیجانی در مکان خود لذت ببرید. میز و صندلی مدل استار هم جزء اسباب بازی هایی است که حتماً به آن نیاز پیدا می کنید. صندلی آن نشیمن راحتی دارد و پایه‌های آن حالات ضربدری می باشد تا مانع لق خوردن آن شود و میز آن به سادگی 4 کودک را دور هم جمع می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *