مقالات

تجهیزات مهد کودک:

تجهیزات مهد کودک:

برای جذب کوچولوها به مکان هایی چون مهدکودک و خانه بازی ها نیاز دارید که وسایل مکان خود را با جزئیات بیشتری آماده سازید و توجه زیادی را به داشتن یک سری از وسایل ها در مکان خود داشته باشید تا تجهیزات مهد کودک شما با برنامه و هدف و توجه بالا تهیه شود. یک سری از وسایل با احمیت که به بررسی آنها می‌پردازیم.
استخر توپ: یکی از بازی های پرتحرک و شیرین است که کودک از بازی با آن لذت زیادی میبرد. یک وسیله بازی که حسابی چندین کودک را دور خود جمع می‌کند و به بازی هیجانی دعوت می‌کند. انواع زیادی استخرتوپ موجود می باشد که مدل استخر توپ توری و یا نرده ای مناسب مکانهای عمومی و پر رفت و آمد می باشند که استاندارد بالایی داشته و ابعاد بزرگ آن باعث می‌شود کودکان بیشتری به بازی با آن مشغول شوند همچنین توپ های رنگی بیشتری را در خود جای می‌دهد. توری بودن آن مانع پرتاب شدن توپ ها به درون مکان و محوطه بازی های دیگر می‌شود. استخر توپ جهت جذب کودکان به مهد کودک شما بسیار گزینه عالی به شمار می‌آید.
تاب سرسره دلفین:
این تاب سرسره از تولیدی های جدید بین دیگر مدل های تاب سرسره می باشد که به دلیل طراحی خاص و زیبا و رنگ بندی منحصر به فرد و ظرافت قابل توجه که نسبت به دیگر مدل ها دارد بسیار محبوب و مورد توجه قرار گرفته است. یک بازی عالی که نیاز به هیچگونه ابزاری جهت سرهم بندی ندارد و به راحتی نصب می شود. شما می توانید آن را به صورت یک پکیج کامل استفاده کنید و یا به صورت جدا جدا از آن بهره ببرید و از وجود آن لذت ببرید. مدل دیگر آن مثل تاب سرسره سنجاب نیز گزینه شیک، با رنگ بندی خاص و جذاب کننده است که کوچولوها عاشق بازی با آن می شوند. قابل حمل و شستشو می باشد و از عمر بالایی برخوردار است. همچنین دارای یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد.
میز دوکاره خرچنگ نیز از جمله میز و صندلی هایی است که بسیار کاربردی، با طراحی جالب توجه می باشد. این میز دو کاره خرچنگ به گونه‌ای است که همزمان 4 کودک می‌توانند از آن استفاده نمایند و زمانی که آن را برعکس می‌کنید تبدیل به یک الاکلنگ با پشتی جهت محافظت کودکان می شود که کودک می‌تواند سوار بر آن به بازی مشغول شود. جنس آن از پلی اتیلن بوده و مقاومت بالا و رنگ بندی متنوع و شادی دارد.
تاتامی در اصفهان: این کفپوش یکی از پرفروش ترین و پرمصرف ترین نوع کفپوش ها بین تمامی مراکز آموزشی، مهد کودک ها، خانه بازی ها می باشد و وجود آن در مکان شما بسیار کاربردی به حساب می‌آید و آن را در تجهیزات مهد کودک خود حتماً بگنجانید. این کفپوش منعطف بوده و مانع آسیب های جدی در کودک می‌شود. قابل شستشو بوده و نصب راحتی دارد.در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می رسد. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد که به میل خود می توانید ترکیبی از آن استفاده نمایید. برای مثال حروف و اعداد فارسی و یا انگلیسی را بر روی آن حک کنید.
سرسره موزی: این مدل سرسره جزء محبوب ترین مدل های سرسره به حساب می‌آید که بسیار شکیل و دوست داشتنی می باشد. رنگ بندی جذابی دارد و طراحی آن بسیار مورد پسند کودکان می باشد. دوتا دسته کنار آن گذاشته شده است و کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ می نماید.دارای شیب ملایم بوده و قابل حمل و جابجایی است.
میز و صندلی استار از جمله میز و صندلی های پرفروش و پر مصرف است که از مقاومت بالایی برخوردار است و تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم را دارد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و قابل شستشو می باشد. به راحتی جابجا می شود و رنگ بندی شاد متنوعی دارد. مدل میز و صندلی چیکو نیز گزینه جالب و جذابی است که طرحی زیبایی دارد. نشیمن آن بسیار راحت بوده و کودک با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نمی شود. رنگ بندی متنوع و شاد داشته و تحمل وزن بالایی هم دارد. چمن مصنوعی مورد استفاده در مکانهای باز بوده و با فرش کردن آن در مکان خود فضای خود را به کلی عوض می کنید. همچنین یک فضایی ایجاد می‌شود تا کودکان به بازی‌های بیشتری بپردازند مثل فوتبال.مقاوم در برابر باد و باران نور خورشید و تمامی عوامل آب و هوایی می باشد و از عمر خوبی برخوردار است. دیوارپوش: این دیوارپوش ها نیز جهت پوشاندن دیواره ها و ستون‌های مهد کودک و خانه بازی شما بسیار ضروری به حساب می‌آید و جهت برقراری مکانی امن حتما به آن نیاز دارید. رنگ بندی و طراحی های مختلف و شادی دارد و با استفاده از آن هم خیال خودتان و هم والدین را راحت می کنید.
الاکلنگ مانلی: این اسباب بازی بین کودکان از توجه خاصی برخوردار است و یک بازی لذت بخش به حساب می‌آید و کوچولو ها عاشق این بازی هستند.الاکلنگ مانلی دارای طراحی شیک و جزء تازه های اسباب بازی ها می باشد که دوتا نشیمن راحت و دو تا دسته کنار هر یک از سرهای زرافه قرار داده شده است تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ کند و به راحتی بازی کند.
خلاصه:
اگر می خواهید یک مهدکودک یا خانه بازی دایر کنید، وجود یکسری وسایل در مکان شما ضروری می باشد که ما به معرفی آن می پردازیم. توپ استخری از بازی های بسیار هیجانی است و کودک را به راحتی جذب خود می‌کند. مدل توری و نرده ای آن برای این مکان ها مناسب می باشد که بزرگتر می باشند و توپ استخری های بیشتری را جای می‌گیرد.
تاتامی در اصفهان از جمله کفپوش های پرمصرف است و در ابعاد و ضخامت های گوناگون به تولید می‌رسد و مانع آسیب جدی در کودک می‌شود. قابل شستشو بوده و نصب بسیار آسانی دارد.در رنگ بندی متنوع به تولید می‌رسد که شما می توانید بر روی آن اعداد و یا حروف فارسی و انگلیسی را حک کنید.
تاب سرسره دلفین نیز بسیار وسیله جذاب و دوست داشتنی است که به دلیل طراحی خاص و ظرافت های موجود بین دیگر مدل ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مقاومت بسیار بالایی دارد.
سرسره موزی از سرسره های دوست داشتنی است که به دلیل طراحی زیبا و قابلیت هایی که دارد و همچنین رنگ بندی جذاب و شیب ملایم بسیار مورد توجه کودکان قرار گرفته است. به راحتی جابه جا می شود و برای نصب نیاز به هیچگونه ابزاری ندارید.
دیوارپوش جهت برقراری امنیت در مکان خود و پوشاندن دیوار ها و ستون ها به آن نیاز دارید و همچنین مانع آسیب جدی کودکان حین برخورد به دیواره ها و ستون ها می شود. چمن مصنوعی مورد استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها و فضاهای باز میباشد و مقاوم در برابر عوامل طبیعی مثل برف و باران نور خورشید می باشد.میز و صندلی استار از جمله نیازهایی است که وجودش در مکان شما ضروری است. صندلی استار بسیار مقاوم بوده و تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم را دارد.میز دوکاره خرچنگ از جذابیت خاصی برخوردار است و هم زمان 4 کودک می‌توانند از آن استفاده کنند. رنگ بندی جذابی دارد و زمانی که کودک آن را برعکس می‌کند تبدیل به یک الاکلنگ زیبا با پشتی جهت محافظت از کودک می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *