مقالات

تجهیزات مهد کودک تجهیزات مهد کودک

تجهیزات مهد کودک:
راه اندازی یک مهد کودک مدرن و شیک که با وسایل اسباب بازی مدرن هم به آموزش به بهترین شکل ممکن بپردازد و هم مسائل بازی و خوشگذرانی کودکان را فراهم آورد نیاز به یکسری وسایل و اسباب بازیهایی دارد تا یک مهد کودک عالی برای کودکان ایجاد کند تا کودکان علاقه زیادی داشته باشند تا ساعت‌ها در آن وقت بگذرانند. با شرایط کنونی یعنی زندگی های آپارتمانی و مدرن دیگر کودکان وقت بازی کردن به دلخواه و بچگی کردن را ندارند و از این رو هست که والدین کودکان خود را به مراکزی مثل مهد کودک و خانه بازی ها می سپارند تا کودک هم بیاموزد رشد کند فعالیت نماید و یاد بگیرد. ما در این مقاله یک سری وسایل عالی به شما معرفی می کنیم تا یک خریدی داشته باشید جهت یک مهد کودک دوست داشتنی.
تاتامی در اصفهان:
قبل از همه به تهیه کفپوش می‌پردازیم تا قسمت بزرگی از کار را پیش برده باشیم بله قسمت بزرگ کار را چرا که تاتامی در اصفهان قابلیت‌های فراوانی دارد و دارای امنیت خوب که مانع از آسیب دیدگی کودکان حین زمین خوردن می‌شود و این امنیت مکان را بالا می‌برد.تاتامی در اصفهان در ابعاد مختلف رنگ بندی های شاد و ضخامت های متفاوت تولید می‌شود که برای مهد کودک ها معمولاً 20 میل یک در یک خریداری می‌شود و می‌توان این تاتامی ها را خیلی ساده نصب کرد چرا که گوشه های پازلی آن به راحتی در هم قفل می‌شوند. خیلی راحت شسته می شود و جابه‌جایی راحتی نیز دارد همچنین می توانید این کفپوش فوق العاده را به صورت آموزشی انتخاب نمایید مثل هک کردن عکس میوه های مختلف، حیوانات،یا اعداد انگلیسی و فارسی.
قفسه:
برای مرتب کردن وسایل بازی چیدن وسایل کودک از جمله کیف، عصرانه و یا صبحانه و دیگر وسایل شان نیاز به یک قفسه دارید تا محیط شما جمع و جور باشد و وسایل را درون آن مرتب بچینید.
خانه مشاغل کودک:
شامل وسایل زیادی است که خریداری آن می‌تواند مهد کودک شما را خیلی پروپیمان و کامل کند همچنین کودکان به سراغ آن رفته و به هر شغلی که دوست دارند مشغول می شوند و با دنیای اطراف دخل و خرج و درآمد کسب کردن و جامعه پذیری را یاد گرفته و استعداد خود را شکوفا سازند. خانه مشاغل کودک شامل گلفروشی، کافه کاپ کیک، دندانپزشکی، اعصاب سنج، نانوایی، میوه فروشی، میز ابزار، پمپ بنزین و دیگر وسایل بازی کودکان است که هر یک زیبایی خود را دارند.
دیوارپوش:
حتما برای امنیت مکان نیاز به یک دیوارپوش خوب دارید تا کودکان حین دویدن و بازی کردن که ناگهانی به دیواره ها و ستون ها برخورد می کنند آسیب جدی نبینند این دیوارپوش ها، دیواره ها را پوشش داده و خصوصیات جالبی دارند و آن این است که در رنگ بندی های متنوع و شاد و همچنین با طرح دلخواه شما می‌تواند باشد دیوارپوش ها را می توانید از شخصیت‌های کارتونی و یا به دلخواه آموزشی انتخاب نمایید و یا حک کردن حروف بر روی آن.
چمن مصنوعی: مناسب برای فضای باز می باشد هرچند بسته به دلخواه در هر مکان می توان از آن استفاده نمود.شما می توانید چمن مصنوعی را در حیاط مهد کودک و خانه بازی فرش کنید و وسایل خود را بر روی آن بچینید و ایجاد یک فضای باز و راحت برای بازی‌های گروهی و هم چنین بازی هایی مثل توپ بازی نمایید و ببینید که چقدر برای کودکان جالب می‌شود حتی می‌توانید صندلی و میز مهد کودک خود را که بسته به سلیقه می توانید مدل استار و یا چیکو لبخند انتخاب نمایید در حیاط بچینید تا کودکان بر روی آن نشسته مشغول فعالیت و کاردستی و نقاشی و خوردن عصرانه و یا صبحانه شوند.
سرسره ۷ پله فرینا:
یک سرسره مقاوم با جنس عالی و مرغوب میباشد برای مهد کودک شما نیاز به سرسره دارید که سرسره 7 پله فرینا می تواند گزینه مناسبی باشد. لبه های آن به گونه ای طراحی شده اند که مانع از بریدن دست کودکان و یا آسیب دیدن حین بازی شود. کنار آن یک حلقه بسکتبال است که باعث شده است تا کودک به فعالیت واداشته شود. شما به دلخواه می توانید از نمونه های دیگر سرسره مثل سرسره موزی سرسره سنجاب،سرسره کارینا سرسره سارینا استفاده نمایید.
چرخ و فلک زرافه: یک بازی فوق العاده برای کودکان که از بازی با آن می‌توان گفت خسته نمی شوند رنگ آن شیک و ظاهر آن مجذوب کننده می باشد و کودک دوست دارد ساعت ها با آن سرگرم شود. دارای چهار صندلی می باشد که هنگامی که وسیله ثابت است می‌توان به عنوان تاب از آن استفاده کرد و زمانی که آن را بچرخانید تبدیل به یک چرخ و فلک عالی می‌شود.
استخر توپ: از آن دسته بازی هایی است که نمی توان وجود آن را در مهد کودک ها نادیده گرفت چراکه وجود آن در مهد کودک باعث جذب کودکان به مکان شما می شود می توانید از نمونه توری آن استفاده نمایید و یک سرسره و یا تونل هزار پا را درون آن بگذارید تا هیجانش بیشتر هم شود. استفاده از بازی‌های آموزشی مثل دارت و لوگو فله ای و همچنین گذاشتن چند تا خرس بازی بزرگ رنگی می تواند جالب باشد و با گذاشتن چند تا ماهی تعادلی و یا تاب کودک آویز گزینه های بازی را بالا ببرید. تاب بازی یک بازی محبوب بین کودکان می باشد.
خلاصه:

مهدکودک‌ها و خانه بازی ها مکان هایی می باشند که والدین کودکان خود را به آن می سپارند تا به امر آموزش پرداخته و انرژی خود را تخلیه نمایند و بتوانند بازی کنند و بنابراین باید برای چیدن وسایل و لوازم که استفاده می کنید دقت بسیاری داشته باشید تا بتوانید مشتریان خود را راضی نگه دارید. وسایلی که برای مهد کودک شما حتما به آن نیاز پیدا می کنید عبارتند از کفپوش تاتامی، استخر توپ، دیوارپوش، سرسره 7 پله فرینا و دیگر مدل‌های سرسره مثل: سرسره موزی، سرسره کارینا،سرسره طرح سنجاب، سرسره سارینا، میز صندلی مدل استار و لبخندو یا چیکو.خانه مشاغل کودک مثل: گلفروشی، میز ابزار، دندانپزشکی،میوه فروشی، کافه کاپ کیک، نانوایی، پمپ بنزین و چرخ و فلک زرافه، چمن‌مصنوعی، از اینگونه وسایل می باشند که در مورد هر یک توضیح داده شد. شما می توانید تمامی این وسایل را از فروشگاه دُرنا توی تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *