مقالات

تجهیزات مهدکودک:

تجهیزات مهدکودک:
اگر می خواهید یک مهد کودک ایده آل با کیفیت و استاندارد بالا افتتاح نمایید، یک مکان دلچسب که کودکان جذب آن شوند باید یک سری وسایل و اسباب بازی ها را حتما در آن قرار دهید تا کوچولو هارا به مکان خود وابسته نمایید. وسایلی که حتما باید در هر مهد کودکی باشد از جمله:
تاب و سرسره: این بازی ها بین کودکان بسیار پر طرفدار می باشند و علاقه زیادی به بازی کردن با آن نشان می دهند.می توانید از تاب کودک آویز که طرح ها و مدل های مختلفی دارد چند تا خریداری کنید و در مکان خود قرار دهید و از نمونه سرسره هایی مثل سرسره 7 پله فرینا، سرسره موزی که بسیار مقاوم است، سرسره کارینا، سرسره abc، سرسره سنجاب و سرسره دلفین استفاده کنید که تمامی آن ها با کیفیت و با دوام هستند.و یا می توانید از مدل تاب سرسره که یک پکیج کامل می باشند استفاده کنید مثل تاب سرسره دلفین که از جنس پلی اتیلن بوده و مقاومت بالایی دارد.قابل حمل و جابه جایی است و تحمل وزن تا 60 کیلو گرم را دارد و بین دیگر مدل های تاب سرسره جدید و با ظرافت های بالایی است. و یا از نمونه تاب سرسره سنجاب استفاده کنید که استاندارد بوده و لبه های گردی دارد.و یک سبد جهت بازی بشکتبال کنار آن قرار داده شده است بهره ببرید.
تاتامی در اصفهان: از جمله کفپوش هایی است که در تمامی مراکزی که با کودک سرو کار دارند از آن استفاده می شود. بسیار منعطف بوده و مانع آسیب های جدی در کودکان در هنگام زمین خوردن های ناگهانی می شود. در ابعاد، سایز و ضخامت های گوناگون به تولید می رسد که البته 20 میل آن را برای مهد کودک ها بیشتر استفاده می نمایند. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و همچنین دارای طراحی های خاص بر روی تاتامی ها است مثل اعداد و حروف فارسی و یا انگلیسی. قابل شست و شو بوده و آب درون آن نفوظ پیدا نمی کند و نصب راحتی دارد.
چمن مصنوعی: این کفپوش نیز مناسب فضای باز تولید شده است و اگر مکان شما حیاط و فضای باز دارد با پهن کردن چمن مصنوعی حالت جذاب تر و محیطی متفاوت برای بازی کودکان ایجاد می نمایید.
الاکلنگ مانلی: کودکان معمولا به بازی الاکلنگ توجه و علاقه نشان می دهند با خرید این الاکلنگ و استفاده در مهد کودکتان اسباب بازی های کودکان را تکامل می بخشید.این الاکلنگ به شکل زرافه می باشد و جنس آن از پلی اتیلن می باشد.
مجموعه سه برج: این وسیله بازی نیز جذابیت بالایی دارد و همزمان چند کودک می توانند از آن استفاده کنند و لذت ببرند. شامل تونل کلبه و سرسره متوسط می باشد و استاندارد بالایی دارد.
دیوار پوش: به این دیوار پوش ها حتما نیاز دارید تا با وجود آن سطح دیواره ها و ستون ها را پوشیده و ایمن کنید.طراحی های مختلفی دارند و معمولا با طراحی شخصیت های انمیشن ها همراه است.
میز و صندلی: از ضروریات مکان شما است. نمونه های جذاب و پر مصرف آن معمولا مدل صندلی رامو می باشد که تحمل وزن بسیار بالایی دارد و نشیمن پهن تری نصبت به دیگر مدل های صندلی دارد. مدل میز و صندلی استار نیز بسیار محبوب است و تحمل وزن تا 100 کیلو را دارد و قابل حمل و جا به جایی نیز می باشد. دارای پایه هایی ضربدری است و قابل شست و شو می باشد و دارای تنوع رنگی است.
استخر توپ:
مدل های مختلف و گوناگونی دارد و نمونه های آن را در سایت درناتوی می توانید دیدن نمایید. مدل استخر توپ خرسی که از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای رنگ بندی شاد و زیبایی است.مقاومت بالایی دارد و قابل شست و شو بوده و همچنین می توانید یک مدل سرسره به دلخواه درون آن قرار دهید و درون آن را با توپ استخری های رنگی پر کنید و کوچولو ها را به یک بازی پر هیجان و دوست داشتنی دعوت کنید.
خلاصه:
اگر می خواهید یک مهد کودک ایده آل با کیفیت و استاندارد بالا افتتاح نمایید، نیاز به یکسری وسایلی که حتما باید در هر مهد کودکی باشد دارید از جمله:
تاب و سرسره: می توانید از تاب کودک آویز که طرح های مختلفی دارد چند تا خریداری کنید و در مکان خود قرار دهید و از نمونه سرسره هایی مثل سرسره 7 پله فرینا، سرسره موزی، سرسره کارینا، سرسره abc، و یا از نمونه تاب سرسره سنجاب استفاده کنید.
تاتامی در اصفهان: از جمله کفپوش هایی است که در تمامی مراکزی که با کودک سرو کار دارند از آن استفاده می شود. بسیار منعطف بوده و مانع آسیب های جدی کودکان در هنگام زمین خوردن های ناگهانی می شود.چمن مصنوعی: این کفپوش نیز مناسب فضای باز تولید شده است و اگر مکان شما حیاط و فضای باز دارد با پهن کردن چمن مصنوعی حالت جذاب تری به مکانتان می بخشید.الاکلنگ مانلی: با خرید این الاکلنگ و استفاده در مهد کودکتان اسباب بازی های کودکان را تکامل می بخشید.این الاکلنگ به شکل زرافه می باشد و جنس آن از پلی اتیلن است.مجموعه سه برج: این وسیله بازی نیز جذابیت بالایی دارد و همزمان چند کودک می توانند از آن استفاده کنند.دیوار پوش: به این دیوار پوش ها حتما نیاز دارید تا با وجود آن سطح دیواره ها و ستون ها را پوشیده و ایمن کنید.میز و صندلی: مدل صندلی رامو تحمل وزن بسیار بالایی دارد و نشیمن پهن تری نصبت به دیگر مدل های صندلی دارد. مدل میز و صندلی استار نیز بسیار محبوب است و تحمل وزن تا 100 کیلو را دارد.استخر توپ:
مدل های مختلف و گوناگونی دارد و نمونه های آن را در سایت درناتوی می توانید دیدن نمایید. مدل استخر توپ خرسی که از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای رنگ بندی شاد و زیبایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *