مقالات

تجهیزات مهدکودک درنا

وسایل بازی موثرترین وسیله برای پرورش استعدادهای کودکان است تجهیزات مهدکودک درنا جوری طراحی شده است که کودک را به تلاش و کوشش برای پیشرفت و کسب موفقیت بیشتر ترغیب می‌کند

و علاوه بر این کودک ، هیجان و نشاط بسیار زیادی پیدا میکند و همین امر باعث پیدایش انرژی‌های مثبت و مفید در وجود کودک می‌شود. معمولا اسباب‌ بازی‌ برای کودکان یک‌جور غذای روح و روان است و بخش عظیمی از زندگی کودک با اسباب بازی تعریف میشود.داشتن تجهیزات بازی باعث می‌شود که فعالیت‌های مختلف ذهنی‌شناختی وحرکت‌روانی کودک گسترش پیدا کند و به تکامل برسد. به همین دلیل وجود تجهیزات بازی‌ و بازی جزوی از مراحل رشد سالم کودک به شمار میرود. بازی با سرسره به دلیل هیجان بالایی که سر خوردن ناگهانی از یک سطح شیبدار ایجاد میکند یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها نزد کودکان است و بسیار شادی‌آور است

انواع این سرسره ها را میتوان به راحتی از تجهیزات مهدکودک درنا تهیه نمود و کودک را به یک دنیای شاد و پرنشاط و پر از جذابیت دعوت کرد.

سرسره خانگی:

سرسره خانگی محصولی بسیار پرکاربرد و لذتبخش برای کودک است و جنس آن پلی‌اتیلن است که به راحتی قابل شستشو است

اصلا جاگیر نیست و برای آپارتمان‌نشینان هم مناسب است.

سرسره خانگی محیط بازی کوچک و جذابی برای کودک فراهم میکند تا کودک از اوقات خود بسیار لذت ببرد. از مزیت های بازی با سرسره خانگی میتوان به این اشاره نمود که سبب تمرینات فیزیکی و بدنی کودک می‌‌شود که باعث تقویت ماهیچه‌‌ها نیز می‌‌گردد.روزهایی که هوا مناسب بیرون رفتن نیست و اجازه پارک رفتن را به والدین نمی دهد، سرگرم کردن کودکان والدین را کلافه میکند و انها را به فکر خرید یک سرسره خانگی برای بازی و سرگرمی کودک می اندازد تا هم کودک انرژی خود را تخلیه کند هم به وسایل خانه و به خودش آسیبی نرساند.

سرسره 7 پله :

وسیله ای بسیار مهم که موجب رشد حرکتی و جسمانی کودک میگردد

سرسره ۷ پله فرینا از جنس پلی‌اتلین درجه یک و با ترکیب رنگ ویژه، یکی از مورد علاقه‌ی کودکان است

بازی با سرسره ۷ پله علاوه بر شور و هیجان باعث تقویت عضلات و مهارت‌های حرکتی کودک می‌شود.این محصول دارای دستگیره پلاستیکی پله ها میباشد تا کودک بتواند به راحتی از پله ها بالا برود.

سرسره موزی:

سرخوردن روی  سرسره موزی آن‌ هم با ترکیب رنگ جذابی که دارد،حتماً کودکان را سر ذوق می‌آورد.

جنس سرسره موزی از پلی‌اتلین و بسیار محکم و مقاوم است و برای بازی کودکان بسیار ایمن است سرسره موزی طراحی جمع و جوری دارد و نظر کودک را به خود جلب میکند.شیب ملایم و پله های استاندارد برای بالا رفتن از سرسره موزی از دیگر نکات ایمنی این محصول میباشد همچنین برجستگی پله های سرسره موزی جوری طراحی شده است که مانع از سرخوردن کودک در حین بالا رفتن از پله ها میشود و در نهایت در هنگام بازی ایمنی کودک شما را تضمین میکند.

سرسره سنجاب:

سرسره سنجاب یکی از پرطرفدارترین وسایل بازی است. رنگبندی بسیار شاد و جذابی دارد و همین امر لذت بازی کودک را دوچندان افزایش میدهد.

از مزایای سرسره سنجاب دارا بودن یک عدد توپ و یک حلقه بسکتبال است که علاوه بر انگیزه و نشاط کودک را به فعالیت بیشتر سوق میدهد.

جنس سرسره سنجاب پلی‌‌‌اتیلن است و قابل شستشو با مواد شوینده است. از ویژگی های این وسیله میتوان به قسمت های دارای شتاب یا کاهش سرعت اشاره نمود که از نظر علمی و ارگونومیک برای هیجان بیشتر و ایمنی کودک طراحی شده‌اند.

ترن هوایی هم یکی از بهترین وسیله بازی کودک به شمار میرود. امروزه بسیاری از والدین برای کودک خود به دنبال فراهم کردن وسیله ای هستند که کودک را سرگرم و شاد کند و انرژی کودک را تخله کند.ترن هوایی کودک در واقع یک سرسره بلند با ارتفاع کم است که علاوه بر تخلیه انرژی کودک باعث تقویت عضلات و رشد حرکتی و نشاط کودک میشود.

ترن هوایی خانگی هم برای خانه‌های آپارتمانی و هم برای مهد کودک‌ها مناسب است.

با خرید ترن هوایی شهربازی را به خانه خود بیاورید و یک عالمه ذوق و هیجان به کودک خود هدیه دهید.

علاوه بر سرسره‌ها و بازی روی سطح شیبدار که همیشه برای کودکان هیجان‌انگیز و پر از نشاط است بازی با الاکلنگ هم از جذابیت و هیجان خاصی برخوردار است

الاکلنگ ماهی:

الاکلنگ ماهی یکی از پرفروش ترین وسایل بازی است که محبوبیت خاصی بین کودکان دارد.طراحی بسیار زیبا مخصوص کودکان مشکل‌پسند

استحکام جنس عالی(پلی‌اتلین)و قابل شستشو با مواد شوینده.

تعادل الاکلنگ ماهی بسیار عالی است و هنگام بازی با این وسیله کودک ذوق و هیجان و خنده های از ته دل را تجربه میکند.الاکلنگ ماهی باعث ارتقای سلامت روان کودک می‌شود و به رشد فکری او نیز کمک شایانی می‌کند.

نتیجه گیری:

سرسره از محبوب ترین تجهیزات بازی هستند که برای کودکان طراحی و تولید شده‌اند.این محصولات مهیج هیچگونه خطرات فیزیکی برای کودکان ندارند و در تولید آنها از مواد سمی و غیر استاندارد استفادهنشده است. به همین دلیل موجب ایجاد حساسیت های پوستی در کودکان نمی شود. با تجهیزات مهدکودک درنا شهربازی و لذت و هیجان یک شهربازی کامل را به خانه خود بیاورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *