مقالات

تجهیزات خانه بازی:

تجهیزات خانه بازی:
این روز ها به دلیل نبود فضای باز جهت بازی کودکان اهمیت مراکزی چون مهد کودک ها و خانه بازی ها دوچندان شده است. بخصوص که دنیای تکنولوژی بر بی تحرکی کودکان افزوده است. بنابراین بیشتر والدین سعی می کنند فرزندانشان را به مهد کودک ها و یا خانه بازی ها بسپارند تا با هم سن و سال هایشان به بازی و فعالیت بپردازند و بتوانند دوستان جدیدی برای خود پیدا کنند. اما برای جذابیت و زیبا ساختن فضای این مکان نیاز به وجود یک سری از اسباب بازی ها است که ما به آن می پردازیم.
تاب سرسره دلفین: این مدل اسباب بازی جذابیت و زیبایی مکان را بسیار بالا می برد و باعث می شود کودک حسابی به بازی مشغول گردد. تاب سرسره دلفین از استاندارد بالایی برخوردار است و از جدید ترین مدل های تاب سرسره به شمار می رود. رنگ بندی خاص آن و طراحی شیک که به شکل دلفین می باشد برای کودکان بسیار جذاب است و تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو است. مدل تاب سرسره طرح سنجاب نیز از نمونه های جذاب و با کیفیت است که وجود آن در مهد کودک و یا خانه بازی شما مکانتان را پر و پیمان نشان می دهد. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و عمر طولانی دارد. یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده شده است.لبه های گردی دارد تا مانع آسیب کودکان حین بازی شود.
تاتامی در اصفهان:
شما برای امنیت مکان و کیفیت کفپوش حتما به این تاتامی ها نیاز پیدا می کنید.بسیار با کیفیت بوده و نصب راحتی دارد و لبه های آن به راحتی در هم فرو رفته و محکم در زمین قرار می گیرند و اکثریت مهد کودک ها و خانه بازی ها از آن استفاده می برند. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و شما میتوانید اعداد و حروف انگلیسی و فارسی را بر روی آن حک کنید و جنبه آموزشی به آن ببخشید.منعطف بوده و مانع آسیب دیدگی های جدی کودکان در هنگام بر خورد با زمین می شود.در ابعاد، سایز و ضخامت های مختلفی به تولید می رسد.
چمن مصنوعی: اگر مکان شما دارای فضای باز است مثل داشتن حیاط می توانید کف آن را با چمن مصنوعی فرش کنید و فضای زیبا و جذاب در فضای باز ایجاد کنید.می توانید سرسره و اسباب بازی های کودکان را بر روی آن بگذارید.تولید شده جهت استفاده در فضای باز بوده و مقاوم در برابر برف و باران و نور مستقیم خورشید می باشد.
دیوار پوش: این دیوار پوش ها نیز جهت پوشاندن دیواره ها و ستون ها به آن نیاز پیدا می کنید.در رنگ بندی مختلف و طراحی کودک پسندی به تولید می رسد و مانع آسیب جدی کودک با برخورد حین بازی به دیواره ها و ستون ها می شود.
استخر توپ نرده ای: این وسیله بازی جذاب بسیار کارآمد در مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد و کودکان علاقه زیادی به بازی با آن نشان می دهند.جنس آن از پلی اتیلن می باشد و بسیار مقاوم و با دوام می باشد.رنگ بندی شاد و گرمی دارد که تأثیر زیادی بر روحیه کودکان دارد.درون آن را با توپ استخری بادی رنگی پر کرده و می توانید یک مدل سرسره نیز درون آن قرار دهید مثل سرسره موزی. این سرسره نیز از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای استاندارد های روز دنیا است. رنگ جذابی داشته و طراحی آن به شکل موز است.البته با نام های سرسره گلابی و سرسره بادمجانی هم شناخته می شود.
میز و صندلی استار:
کودکان برای انجام کارهایشان مثل نقاشی، کاردستی و یا خوردن عصرانه و یا صبحانه نیاز به یک میز و صندلی دارند.میز و صندلی استار از جنس پلی اتیلن بوده و مقاومت و استاندارد بالایی دارد.قابل شست و شو بوده و عمر بالایی دارد.رنگ بندی شادی داشته و به راحتی جابه جا می شود.
خلاصه:
این روز ها به دلیل نبود فضای باز جهت بازی کودکان اهمیت مراکزی چون مهد کودک ها و خانه بازی ها دوچندان شده است. اما برای جذابیت و زیبا ساختن فضای این مکان نیاز به وجود یک سری از اسباب بازی ها است که ما به آن می پردازیم.
تاب سرسره دلفین: از استاندارد بالایی برخوردار است و از جدید ترین مدل های تاب سرسره به شمار می رود. رنگ بندی خاص آن و طراحی شیک که به شکل دلفین می باشد برای کودکان بسیار جذاب است.مدل تاب سرسره طرح سنجاب نیز از نمونه های جذاب و با کیفیت است. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و عمر طولانی دارد. یک سبد جهت بازی بسکتبال کنار آن قرار داده شده است.
تاتامی در اصفهان:
شما برای امنیت مکان و کیفیت کفپوش حتما به این تاتامی ها نیاز پیدا می کنید.بسیار با کیفیت بوده و نصب راحتی دارد و لبه های آن به راحتی در هم فرو رفته و محکم در زمین قرار می گیرند.
چمن مصنوعی: اگر مکان شما دارای فضای باز است مثل داشتن حیاط می توانید کف آن را با چمن مصنوعی فرش کنید. می توانید سرسره و اسباب بازی های کودکان را بر روی آن بگذارید. مقاوم در برابر برف و باران و نور مستقیم خورشید می باشد.
دیوار پوش: این دیوار پوش ها نیز جهت پوشاندن دیواره ها و ستون ها به کار می روند.
استخر توپ نرده ای: این وسیله بازی جذاب بسیار کارآمد در مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد.جنس آن از پلی اتیلن می باشد و بسیار مقاوم و با دوام است.درون آن با توپ استخری بادی رنگی پر شده است. یک مدل سرسره نیز درون آن قرار دهید مثل سرسره موزی.
کودکان برای انجام کارهایشان مثل نقاشی، کاردستی و یا خوردن عصرانه و یا صبحانه نیاز به یک میز و صندلی دارند.میز و صندلی استار مقاومت و استاندارد بالایی دارد و قابل شست و شو بوده و رنگ بندی شادی داشته و به راحتی جابه جا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *