مقالات

تجهیزات خانه بازی:

تجهیزات خانه بازی:
سرگرم ساختن کودکان به بازی کردن و فعالیت، آموزش و یادگیری و تحرک، از جمله مسئولیت های مهم یک مهدکودک و یا یک خانه بازی می باشد.
انتخاب وسایل این مکان ها بسیار با اهمیت بوده و باید با حساسیت زیاد انتخاب شوند تا بخوبی بتوانید کودکان را جذب کنید و البته به این نکته توجه داشته باشید که والدین با انتظارات زیادی فرزند خود را به شما می سپارند. با ما همراه باشید تا چند وسیله عالی و پر مصرف و مناسب در این مکان هارا بشناسیم.
تاتامی در اصفهان: اول از همه بپردازیم به کفپوش مناسب تاتامی در اصفهان تا خیالمان از امنیت و استانداردی و فرش مکانمان راحت باشد. تاتامی در اصفهان یکی از بهترین کفپوش های مورد استفاده در مهدکودک ها و خانه بازی ها می باشد که از مقاومت و ماندگاری خوبی برخوردار است.قابل شست و شو بوده و آب در آن نفوذ نمی کند.در رنگ ها، سایز و ابعاد مختلفی به تولید می رسد که 20 میل آن مناسب مهدکودک ها می باشد.
اگر قسمتی از تاتامی شما کثیف شود نیازی نیست کل آنرا بشویید کافیست تا همان تکه را جداکرده و بشویید و دوباره خیلی راحت نصب کنید.منعطف بوده و مانع آسب دیدگی کودکان حین زمین خوردن می شود.می توانید اعداد و یا حروف فارسی و انگلیسی را به دلخواه بر روی آن حک کنید.
سرسره موزی: سرسره بازی یکی از جذاب ترین بازی های موجود بین کودکان می باشد که علاقه زیادی هم به آن نشان می دهند.سرسره موزی از جمله اسباب بازی های کاربردی در مهدکودک ها می باشد که وجودش مکان شما را بسیار جذاب می کند.جنس آن از پلی اتیلن مرغوب است و از عمر بالایی برخوردار است. فاقد لبه های تیز و برنده می باشد و قابل حمل و شست و شو است.
دیوار پوش: بسیار پیش می آید که کودکان حین بازی کردن شیطنت و دویدن به دیواره ها و ستون ها برخورد کنند.شما برای امنیت مکانتان و استاندارد آن، حتما نیاز به دیوار پوش دارید تا حسابی دیواره ها و ستون هارا با آن بپوشانید و مانع آسیب های جدی در کودکان شوید. دیوار پوش ها درشکل ها و رنگ های مختلفی به تولید می رسند.
تاب سرسره دلفین: این اسباب بازی یک پکیج حذاب برای مکان شما بحساب می آید که کوچولوها حسابی با آن سرگرم شده و به فعالیت می پردازند.از استاندارد بالایی برخوردار است و دارای 4 پله می باشد.جنس آن از پلی اتیلن است و شامل یک سرسره یک تاب و یک سبد جهت بازی بسکتبال است. تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو بوده و رنگ بندی جذب کننده ای دارد.
استخر توپ: این وسیله یکی از اسباب بازی هایی است که کودکان عاشق بازی کردن با آن هستند و علاقه زیادی به سرگرم شدن با آن نشان می دهند. مدل استخر توپ خرسی گزینه زیبا با شکل خاصی است که از استاندارد خوبی هم برخوردار است. جنس آن ازپلی اتیلن می باشد و جابه جایی و حمل راحتی دارد. با ریختن توپ استخری های رنگی درون این استخر توپ خرسی جذابیت و زیبایی مکانتان را بسیار بالا خواهید برد. می توانید سرسره موزی و یا دیگر مدل های سرسره که به میل خود انتخاب کرده اید را درون استخر قرار دهید و جذابیت بازی را بالا ببرید.
تونل هزار پا: این وسیله به بازی کودکان آب و تاب می دهد و شیرینی بازی های آنان را چندین برابر می کند.جنس آن از پلی اتیلن است که کودک می تواند حتی بر روی آن بنشیند. کودکانی که از تاریکی می ترسند با استفاده از این اسباب بازی به مرور ترسشان خواهد ریخت.
میز و صندلی استار؛ برای مکان خود حتما به یک میز و صندلی نیاز دارید تا کودک بتواند بر روی آن نشسته و انجام تکالیف نماید و یا عصرانه و صبحانه اش را میل نماید. صندلی استار از پرطرفدار ترین مدل های میز و صندلی بین بسیاری از مهد کودک ها و خانه بازی ها می باشد. از عمر بالایی بر خوردار است و صندلی آن تحمل وزن تا 100 کیلو گرم را دارد و پایه های ضربدری آن مانع لق خوردن وسیله می شود رنگ بندی متنوع و جذابی دارد و میز آن به راحتی 4 کودک را می تواند دور هم جمع کند.
لگو فله ای: این یکی از بازی های فکری و سرگرم کننده است که یک یا چند کودک را می تواند به راحتی دور هم جمع کند و ساعت ها به بازی مشغول سازد. جنس آن از پلاستیک بوده و رنگ بندی شاد و زنده ای دارد. هرگز برای کودکان حالت تکراری پیدا نمی کند چرا که بار ها می توانند آن را خراب کنند و دوباره بسازند.
این مدل ها و دیگر اسباب بازی های جذاب و شیرین را می توانید از سایت درناتوی دیدن کنید و با بهترین کیفیت سفارش دهید.
خلاصه:
سرگرم سازی کودکان به بازی، آموزش و فعالیت از جمله با اهمیت ترین مسئولیت های مهدکودک ها و خانه بازی ها است و البته والدین نیز با انتظارات زیادی فرزند خود را به شما می سپارند. باهم به مرور چند وسیله ی با اهمیت در این مکان ها می پردازیم.
تاتامی در اصفهان یک کفپوش پر مصرف و پر طرفدار بین انواع کفپوش ها می باشد که در ضخامت ها، سایز ها و طرح و رنگ های گوناگون به تولید می رسد.از عمر بالایی برخوردار است و نصب راحتی دارد به سادگی شسته می شود و منعطف بودن آن مانع آسیب های جدی در کودکان می شود.
سرسره موزی هم از انواع مدل های سرسره می باشد که از طراحی شیکی برخوردار است. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و مقاومت خوبی دارد. رنگ بندی جذاب آن برای کوچولو ها جالب بوده و به سادگی جا به جا می شود.
دیوار پوش نیز جهت امنیت مکان، پوشاندن ستون ها و دیواره ها پیشنهاد می شود. در طرح ها و شکل های مختلفی به تولید می رسد.
تاب سرسره دلفین هم یک پکیج کامل به حساب می آید که خیلی خوب کودکان را به فعالیت و تحرک وامی دارد. کودکان عاشق بازی با آن می شوند. شامل یک سرسره یک تاب و یک سبد جهت بازی بسکتبال است و طراحی جذابی دارد.
استخر توپ خرسی: این وسیه نیز از جمله بازی هایی است که از بازی کردن با آن کودکان دل زده نمی شوند.جنس آن پلی اتیلن و از استاندارد بالایی برخوردار است. با خرید توپ استخری های رنگی و ریختن آن درون استخر توپ، مکان خود را حسابی جذاب خواهید کرد و با گذاشتن سرسره درون استخر توپ جذابیت بازی را چند برابر می کنید.
میز و صندلی از گزینه هایی است که حتما باید در مکان خود آن را بگنجانید. صندلی استار گزینه مناسبی است و جنس آن از پلی اتیلن مرغوب می باشد حمل آسانی داشته و صندلی آن تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارد.
لگوفله ای نیز یک بازی سرگرم کننده می باشد که به سادگی یک یا چند کودک را می تواند دور هم جمع کند. هرگز حالت تکراری پیدانمی کند چرا که کودکان می توانند بارها آن را خراب کنند و دوباره از نو بسازند.
تمامی این اسباب بازی هارا با بهترین کیفیت می توانید از سایت درناتوی دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *