مقالات

تاب سرسره abc:

تاب سرسره abc:
خصوصیات و استعداد های بیشتر کودکان در بازی کردن مشخص می‌شود. مثل قبول کردن شرایط بازی و یا ایجاد شرایط خاص برای یک بازی و قبولاندن آن به دیگر کودکان، حالت هایی مثل تهاجمی و یا تسلیم بودن، منزوی بودن و یا حالت اجتماعی، خوب، شاد، و یا افسردگی در آنان. بازی های پرتحرک در زندگی روزمره کودکان واجب می باشد و با این عمل است که کودک احساس وجود می‌کند. بازی های پرتحرک نیاز کودک می باشد تا انرژی درونی خود را تخلیه نماید و طی همین بازی کردن، کودک رشد می‌کند، قدرت فکری، چابکی، قدرت ذهنی، عضلانی خود را پرورش می‌دهد. اسباب بازی ها کمک بزرگی به فعالیت ها و بازی های کودکان می کنند. اکثریت والدین کودک خود را به مراکز مهدکودک‌ها و یا خانه بازی ها می‌سپارند ولی بعضی از آنان با خرید چند تا از اسباب بازی های جذاب، مهد کودک را به خانه می آورند و وقت بیشتری را در کنار فرزند خود می‌گذرانند. اگر قصد دارید یک وسیله بازی جذاب و پر تحرک برای فرزندتان خریداری نمایید، تاب سرسره abc انتخاب بزرگ و جذاب برای شما می باشد که به سادگی اوقات فراغت کودک شما را پر می‌کند و خیال شما از امنیت کودک تان راحت خواهد بود و در کنار آن لحظات قشنگی را می توانید خلق کنید. تحمل وزن ۱۰۰ کیلوگرم را دارد و همزمان دو تا کودک می‌توانند به بازی با تاب و سرسره آن بپردازند. دارای لبه های گرد می باشد تا مانع آسیب دیدگی کوچولوها شود. می توانید آن را در فضای باز و یا فضاهای بسته استفاده کنید و از وجود تاب سرسره abc خود لذت ببرید. از کیفیت بالایی برخوردار است و از استانداردهای لازم برخوردار می باشد. نیاز به سرهم‌بندی دارد و شما برای سرهم‌بندی آن نیاز به هیچگونه ابزاری پیدا نمی کنید. می توانید آن را به صورت جدا استفاده کنید و یا از تاب و سرسره و سبد بسکتبال آن یک جا استفاده ببرید. شما چه در منزل و یا هر فضای دیگری که از تاب سرسره abc استفاده می‌کنید حتماً به یک میز و صندلی نیاز پیدا می کنید تا کودک برای استراحت کردن بر روی آن بنشیند و یا به امر آموزش و بازی کردن و بازی‌های فکری، نقاشی کشیدن و یا خوردن عصرانه بپردازند. یک میز و صندلی استاندارد تا کودک به راحتی از آن استفاده کند و مختص آنان طراحی شده باشد و از ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نشود. این اسباب بازی و لوازم کوچولو ها باعث می شود تا حس بهتری داشته باشند و اعتماد به نفس آنان افزایش یابد. میز و صندلی مدل استار از مدل های پر مصرف و پرفروش می باشد که بین مراکز آموزشی نیز طرفداران زیادی دارد. میز آن از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و همزمان چهار کودک می توانند دور آن بنشینند و وسایل خود را بر روی آن بگذارند. صندلی آن نیز از جنس پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است. نشیمن آن تا زمین استاندار بوده و پایه‌های آن به صورت ضربدری طراحی شده است تا مانع لق خوردن صندلی شود. قابل حمل و جابجایی بوده و به راحتی می‌توان آن را در هر گوشه که دوست داشتید بچینید. مورد استفاده در منازل، آپارتمانها، خانه بازی ها و مهدکودک ها می باشد و چیدن آن کنار تاب سرسره abc بسیار کار آمد و انتخاب هوشمندانه‌ای به حساب می‌آید. مدل میز و صندلی چیکو همانند میز و صندلی استار از فروش بالایی برخوردار است و مشتریان خاص پسند خود را دارد. طراحی شکیلی دارد و بسیار مقاوم و قابل حمل و جابجایی می باشد. جنس آن از پلی اتیلن بوده و از عمر بالایی برخوردار است. رنگ بندی شاد و جذابی دارد.
تاب سرسره abc از مقاومت و استاندارد خوبی برخوردار است و مورد استفاده در باغها، پارکها، منازل، آپارتمانها، مهدکودک‌ها و خانه بازی ها می باشد. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و در رنگبندی جذاب به تولید می‌رسد. یک وسیله بازی کامل و کودک پسند که شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد و باعث می شود که کودک تحرک و فعالیت بیشتری داشته باشد. اگر میخواهید کودک به بازی‌های متنوع بپردازد یک مدل اسباب بازی ماهی تعادلی و یا راکر حیوانات را هم برای آنان خریداری نمایید. این اسباب بازی لذت خاص خود را دارد و تداعی کننده تاب و الاکلنگ می باشد و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که بازی با آن بسیار آسان بوده و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد و به جلو و عقب سر می خورد. در کنار این اسباب‌بازی‌ها از یک یا چند بازی فکری هم استفاده کنید تا کودک رشد فکری، عقلی و تخیلی خود را داشته باشد. مثل خرید بازی فکری لگو فله ای. این بازی از جنس پلاستیک می باشد و به سادگی خراب نمی‌شود. کودک می‌تواند بارها آن را خراب کند و دوباره از نو بسازد و هیچگاه حالت تکراری پیدا نمیکند. رنگ بندی شاد و جذابی دارد و به سادگی هم در هم فرو رفته و اشکال مختلفی را می‌سازند. حتی می توانید آن را در وان حمام کودک بریزید تا حین حمام کردن به بازی نیز بپردازد.
خلاصه:
خصوصیات و شخصیت اکثر کودکان در بازی‌ها مشخص می‌شود و استعداد خود را حین بازی ها نشان می دهند. اگر به دنبال یک وسیله بازی جذاب برای استفاده کودک دلبندتان هستید تا به آن مشغول و سرگرم شود، تاب سرسره abc مدل جذاب، جالب و هوشمندانه ای می باشد. تحمل وزن 100 کیلو را دارد و همزمان دو کودک می‌توانند از تاب و سرسره آن استفاده کنند. مورد استفاده در مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، پارک‌ها، منازل و آپارتمان ها می باشد. رنگبندی جذابی دارد و لبه های آن گرد می باشد تا مانع آسیب دیدگی کودکان شود. قابل شست و شو بوده و نیاز به سرهم‌بندی دارد و شما نیاز به هیچگونه ابزاری جهت سرهم‌بندی آن ندارید. شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد. البته شما تاب سرسره abc را جهت استفاده در هر مکانی که بخواهید حتماً به یک مدل میز و صندلی نیاز پیدا می کنید تا کودک بر روی آن به استراحت کردن و یا پرداختن به بازی‌های فکری، نقاشی کشیدن و یا خوردن عصرانه بپردازد. این اسباب بازی ها به کودکان حس خوب و اعتماد به نفس بیشتری می دهند. صندلی مدل استار بسیار گزینه مناسبی می باشد که بین مهد کودک ها و خانه بازی ها و مصارف خانگی طرفداران زیادی دارد. از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و تحمل وزن بالایی دارد. پایه‌های آن به صورت ضربدری طراحی شده است تا مانع لق خوردن آن شود. میز آن به راحتی 4 کودک را می تواند دور هم جمع کند. مدل میز و صندلی چیکو نیز بسیار خاص پسند می باشد که طراحی شیکی دارد. نشیمن راحت آن باعث می‌شود تا کودکان با ساعت ها نشستن بر روی آن خسته نشوند. رنگ بندی متنوع و شادی دارد. البته استفاده از یک ماهی تعادلی و یا راکر حیوانات را ما به شما پیشنهاد می کنیم. این بازی بسیار کم جا و جالب می باشد که تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد. کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد. مقاومت بالایی دارد و در رنگ بندی های شاد جذاب به تولید می‌رسد.

اگر می خواهید درباره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *