مقالات

تاب سرسره abc

تاب سرسره abc یکی از نمونه پکیج های بازی و وسیله شادی کودکان است که برای مصارف خانگی و غیره مورد توجه قرار گرفته است. در این مقاله سعی می کنیم با این وسیله بازی شیرین به همراه چند اسباب بازی دیگر جهت سرگرمی کوچولو ها بیشتر بپردازیم.
تاب سرسره abc از جنس پلی اتیلن می باشد و بسیار مقاوم و بادوام به تولید رسیده است. مناسب گروه سنی 1 تا 6 سال می باشد و همزمان دوکودک می توانند از این وسیله استفاده نمایند. ظرفیت وزنی آن تا 100 کیلو گرم می باشد. وزن تاب سرسره abc حدود 25 کیلو گرم می باشد. ابعاد آن 124*170*180 می باشد و قابلیت این را دارد که شما از آن به صورت جدا جدا استفاده کنید و یا به عنوان یک پکیج کامل تاب و سرسره استفاده نمایید. طراحی رنگ گرم و شاد آن برای کودکان جذاب می باشد و خیلی زود با اسباب بازی خود ارتباط می گیرند.
تاب سرسره abc قابل شست و شو بوده و دارای لبه های گردی است تا مانع آسیب کودک هنگام بازی کردن شود. می توان از آن در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، تالار ها، ویلاها، منازل و مجتمع های مسکونی هم استفاده کرد. به سادگی کودکان را می تواند سرگرم بازی سازد و حین بازی کردن به فعالیت و تحرک بپردازند. طی این بازی ها کودکان می آموزند، یادمی گیرند، رشد می کنند و قدرت عضلانی خود را افزایش می دهند.
برای تنوع در بازی کودک از ماهی تعادلی نیز در کنار تاب سرسره abc استفاده نمایید تا کودک از حالت تکراری بازی خود بیرون بیاید. ماهی تعادلی بازی بسیار پر فروش و پرطرفدار می باشد که بازی کردن با آن برای کوچولو ها با اهمیت بوده و علاقه زیادی به آن نشان می دهند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و مقاومت بالایی دارد. این اسباب بازی استاندارد بوده و تنوع رنگی شادی دارد.دارای دوتا دسته می باشد تا کودک با گرفتن آن تعادل خود را حفظ نماید.دارای سطحی سیقلی و شیب ملایم است تا کودک سوار بر آن به آسانی به جلو و عقب سر بخورد.
تاب سرسره abc را در کنار یک مدل میز و صندلی حتما استفاده نمایید. یک میز و صندلی استاندارد و باکیفیت نیاز هر کودکی است تا بر روی آن نشسته و به تکالیف خود بپردازد.مدل میز و صندلی چیکو می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.این میز و صندلی بسیار با دوام می باشند و از مقاومت و عمر خوبی بر خوردار هستند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و می توان از آن در هر مکانی که با کودک سروکار دارد استفاده نمود.دارای رنگ بندی متنوعی می باشد و به راحتی حمل و جابه جا می شود. دارای نشیمن پهن و راحتی است و کودک بر روی آن حس خوبی خواهد داشت.
خلاصه:

تاب سرسره abc از جنس پلی اتیلن می باشد و بسیار مقاوم و بادوام به تولید رسیده است. مناسب گروه سنی 1 تا 6 سال می باشد و همزمان دوکودک می توانند از این وسیله استفاده نمایند. ظرفیت وزنی آن تا 100 کیلو گرم می باشد. وزن تاب سرسره abc حدود 25 کیلو گرم می باشد. ابعاد آن 124*170*180 می باشد و قابلیت این را دارد که شما از آن به صورت جدا جدا استفاده کنید و یا به عنوان یک پکیج کامل تاب و سرسره استفاده نمایید.
برای تنوع در بازی کودک از ماهی تعادلی نیز در کنار تاب سرسره abc استفاده نمایید تا کودک از حالت تکراری بازی خود بیرون بیاید. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و مقاومت بالایی دارد.
تاب سرسره abc را در کنار یک مدل میز و صندلی حتما استفاده نمایید. مدل میز و صندلی چیکو می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.این میز و صندلی بسیار با دوام می باشند و از مقاومت و عمر خوبی بر خوردار هستند. جنس آن از پلی اتیلن می باشد و می توان از آن در هر مکانی که با کودک سروکار دارد استفاده نمود.

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *