مقالات

تاب سرسره abc:

تاب سرسره abc:
این روز ها به دلیل آلودگی های هوا و نبود فضای مناسب جهت بازی های کودکان و همچنین وجود بیماری های همه گیر بازی های کودکان بسیار محدود شده است و مجبوراند بیشتر وقتشان در خانه باشند. این اتفاق باعث بی تحرکی کوچولو ها و رو آوردن به بازی های کامپیوتری شده است که از زیان های زیادی برخوردار است. اما ما یک وسیله بازی به شما معرفی می نماییم تا با آن بتوانید کودکتان را حسابی سرگرم و مشغول بازی کنید.
تاب سرسره abc یک اسباب بازی با طراحی شیک و جذاب است که با خرید آن و هدیه دادن به فرزندتان می توانید حسابی کوچولویتان را خوشحال کنید. رنگ بندی شاد و جذابی داشته که برای کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است و به رنگ های شاد و گرم علاقه نشان می دهند. قابل شست و شو بوده و حمل و جابه‌جایی راحتی دارد.
تاب سرسره abc مورد استفاده در مهد کودک ها، خانه بازی ها، پارک ها، باغ ها، تالارها، ویلاها، منازل، و آپارتمان ها می باشد. تحمل وزن تا 100 کیلو را دارد و همزمان 2 تا کودک می توانند از تاب و سرسره آن استفاده نمایند. جنس تاب سرسره abc از پلی اتیلن مرغوب بوده و از عمر بالایی برخوردار است. از استاندارد های روز دنیا برخوردار است و دارای لبه های گرد می باشد تا مانع آسیب کودکان حین استفاده شود. می توانید آن را به صورت جدا جدا استفاده کنید و یا به صورت یک پکیج کامل که شامل تاب، سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال است بهره ببرید.
تاب سرسره abc خود یک پکیج کامل به حساب می آید اما پیشنهاد می کنیم از چند بازی در کنار هم استفاده کنید تا کودک از یکنواختی بازی در بیاید. می توانید از لگو فله ای استفاده کنید که جزء بازی های فکری به شمار می آید. این اسباب بازی قابلیت این را دارد که یک یا چند کودک را به سادگی دور هم برای ساعت ها سرگرم سازد.جنس آن از پلاستیک می باشد و مقاومت بالایی دارد.رنگ بندی متنوعی دارد و قابل شست و شو نیز می باشد.هرگز حالت تکراری پیدا نمی کند چرا که کودکان می توانند بارها و بارها آن را خراب کرده و دوباره از نو با هر شکل و طرحی که دوست دارند بسازند.
تاب سرسره abc باعث می شود که کودکان با خیال راحت در کنار والدین خود به بازی بپردازند همچنین والدین خیالشان از امن بودن وسیله بازی کودکشان راحت باشد. تاب این اسباب بازی دارای محافظ جلو و پشتی است و دارای دوتا دسته کنار پله ها می باشد تا کودک با گرفتن آن به سادگی از وسیله بتواند بالا برود. در کنار آن می توانید به دلخواه یک ماهی تعادلی هم بگذارید تا فضای بازی کودک را جذاب سازید و یک مهد کودک کوچک در منزل خود برای فرزندتان ایجاد کنید.ماهی تعادلی از جمله بازی های جذاب و دوست داشتنی است که کودکان علاقه زیادی به آن نشان می دهند.جنس آن از پلی اتیلن است و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.حمل و جا به جایی راحتی داشته و دارای تنوع رنگی می باشد.تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد و دارای سطحی سیقلی و شیب ملایمی است.
خلاصه:
آلودگی های هوا و نبود فضای کافی جهت بازی کودکان و همچنین وجود بیماری های همه گیر باعث شده است تا کودکان بیشتر وقت خود را در خانه به سر ببرند و بیشتر به سمت بازی های کامیوتری بروند و این باعث بی تحرکی در آنان شده که زیان های زیادی در پی دارد. ما در این مقاله به معرفی تاب سرسره abc پرداختیم تا با خرید آن و هدیه دادن به فرزندتان شادی را به منزل خود بیاورید. این سرسره از جنس پلی اتیلن بوده و مقاومت و استاندارد خوبی دارد. دارای لبه های گرد بوده تا مانع آسیب دیدگی کودکان شود. دارای عمر بالایی است و قابل شست و شو نیز می باشد. رنگ بندی جذابی دارد که برای کودکان بسیار با اهمیت است و شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال است.دوتا دسته کنار پله های سرسره abc قرار داده شده است تا کودکان به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.تاب آن دارای پشتی و محافظ جلو می باشد.تحمل وزن تا 100 کیلو گرم را داشته و همزمان دوتا کودک می توانند از تاب و سرسره آن استفاده کنید. در کنار این اسباب بازی از بازی فکری لگو فله ای هم استفاده کنید تا کودک به بازی فکری نیز بپردازد. لگو فله ای از جنس پلاستیک بوده و عمر بالایی دارد و به سادگی خراب نمی شود. قابل شست و شو بوده و به راحتی خراب نمی شود. به سادگی می تواند یک یا چند کودک را دور هم جمع کند و رنگ بندی متنوعی دارد.برای تنوع بیشتر بازی کودکان می توانید از ماهی تعادلی نیز استفاده کنید. این اسباب بازی از جنس پلی اتیلن بوده و مقاومت بسیار بالایی دارد. تداعی کننده بازی تاب و سرسره می باشد و دارای سطحی سیقلی و شیب ملایمی است. رنگ بندی متنوعی دارد و از استاندارد خوبی برخوردار است.

 

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *