مقالات

تاب سرسره abc:

تاب سرسره abc:
امروزه پارک هایی که در سطح شهر وجود دارد شاید از لحاظ امنیتی و وسایل بازی مناسب نباشند به خصوص با شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن بیماری… به همین دلیل یا به دلایل مختلف دیگر، برخی از والدین شاید علاقه و تمایلی به بردن فرزندان خود به پارک ها نداشته باشند و ترجیح بدهند فرزندانشان در خانه و زیر نظر خودشان بازی کنند. از این رو بهترین کار این است که وسایل بازی را تهیه کرده و در منزل در اختیار کودکان بگذارید.
این کار باعث می‌ شود مادران ضمن آسودگی خاطر، از امنیت بازی فرزندانشان مطمئن باشند و کودکان با خیال آسوده در کنار خانواده ی خود مشغول بازی شوند.
بازی با تاب و سرسره جزو یکی از لذت‌بخش‌ ترین و جذاب ترین بازی‌ها برای کودکان شناخته شده است.
مجموعه تاب و سرسره abc یک وسیله بازی کامل و کودک پسند است که شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد و باعث می‌شود کودک حین بازی، تحرک و فعالیت بیشتری داشته باشد.
جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و در رنگ بندی جذابی به تولید می‌رسد.
تاب و سرسره abc مورد استفاده در باغ ها پارک‌ها منازل آپارتمانها مهد کودک و خانه بازی ها می باشد.
برای سنین دو تا شش سال طراحی شده است، از کیفیت بالایی برخوردار است و در کنار این مجموعه یک سبد برای بازی بسکتبال قرار گرفته که کمک به سزایی در سلامت بدن و رشد صحیح کودک خواهد داشت و برای فرزندانتان هیجان و شادابی را به دنبال دارد. لبه های آن کاملا گرد است تا احیانا در صورت برخورد کودک با آنها، کودک آسیبی نبیند، و در کل از استانداردهای لازم برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که تاب سرسره ی abc نیاز به سرهم بندی دارد، تمام قطعات آن پلاستیکی هستند و بدون نیاز به ابزار خاصی سرهم‌بندی خواهد شد، حتی می توانید آن را به صورت جدا جدا استفاده کنید. قابل شست و شو با هر گونه مواد شوینده بوده و از کیفیت و عمر بالایی برخوردار است.
تاب و سرسره abc تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم را دارد و همزمان دو تا کودک می‌توانند به بازی با تاب و سرسره آن بپردازند.
همچنین برای تنوع بخشیدن به بازی کودک میتوانید از وسیله بازی های دیگری همچون ماهی تعادلی یا میز و صندلی چیکو و همچنین میز و صندلی استار استفاده کنید.
ماهی تعادلی تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است شیوه بازی با این وسیله بسیار آسان بوده و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد و به جلو و عقب سر میخورد، در دو مدل سقف دار.و بدون سقف تولید شده. دارای رنگ بندی شاد و متنوع است عمر زیادی دارد. قابل شست و شو بوده و از استاندارد و مقاومت بالایی برخوردار است.
برای ایجاد فضایی صمیمی و هیجان انگیز برای کودکانتان ( چه در منزل چه در مهد کودک یا خانه بازی) بهتر این است که از میز و صندلی چیکو یا میز و صندلی استار حتما بهره ببرید و آنها را در وسایل بازی کودک بگنجانید. میز و صندلی چیکو دارای رنگ بندی متنوع است و قابل استفاده در منزل، مهدکودک، باغ و ویلاو… میباشد، به راحتی شسته می شود و
ایمنی، استحکام و تحمل وزن بالا یی دارد.
در مقایسه با کیفیت محصول قیمت مناسبی نیز دارد.
میز چیکو معمولا با صندلی خودش یعنی صندلی چیکو خریداری می شود اما بسته به سلیقه و نوع کاربردی که برای شما دارد می توانید صندلی های دیگری را انتخاب کنید. تمامی میز و صندلی های کودک از نظر ارتفاع و ابعاد با هم تناسب و همخوانی دارند؛ مثلا به راحتی می توانید میز چیکو را در کنار صندلی استار قرار دهید.
میز و صندلی استار یکی از پر طرفدارترین صندلی ها است که برای استفاده در منزل، مهد کودک، خانه بازی، آموزشگاه زبان کودک ، آموزشگاه موسیقی و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است.
میز و صندلی استار از جنس پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده است که باعث می شود بسیار مقاوم و محکم باشد و دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و قابل شست و شو است.
پایه های میز استار، برعکس میز چیکو، قابل جدا شدن نیست و در مقایسه با استحکام آن سبک و شیک است، و از قیمت مناسبی برخوردار است.
خلاصه:
مجموعه تاب و سرسره abc یک وسیله بازی کامل و کودک پسند است که شامل یک تاب یک سرسره و یک سبد جهت بازی بسکتبال می باشد و باعث می‌شود کودک حین بازی، تحرک و فعالیت بیشتری داشته باشد. جنس آن از پلی اتیلن مرغوب بوده و در رنگ بندی جذابی به تولید می‌رسد. تاب و سرسره abc مورد استفاده در باغ ها پارک‌ها منازل آپارتمانها مهد کودک و خانه بازی ها می باشد.
برای سنین دو تا شش سال طراحی شده است، از کیفیت بالایی برخوردار است. لبه های آن کاملا گرد است تا احیانا در صورت برخورد کودک با آنها، کودک آسیبی نبیند، و در کل از استانداردهای لازم برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که تاب سرسره ی abc نیاز به سرهم بندی دارد، تمام قطعات آن پلاستیکی هستند و بدون نیاز به ابزار خاصی سرهم‌بندی خواهد شد، حتی می توانید آن را به صورت جدا جدا استفاده کنید. قابل شست و شو با هر گونه مواد شوینده بوده و از کیفیت و عمر بالایی برخوردار است.
تاب و سرسره abc تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلوگرم را دارد و همزمان دو تا کودک می‌توانند به بازی با تاب و سرسره آن بپردازند.
همچنین برای تنوع بخشیدن به بازی کودک میتوانید از وسیله بازی های دیگری همچون ماهی تعادلی یا میز و صندلی چیکو و همچنین میز و صندلی استار استفاده کنید.
ماهی تعادلی تداعی کننده بازی تاب و الاکلنگ می باشد و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است شیوه بازی با این وسیله بسیار آسان بوده و کودک با وزن خود آن را به حرکت در می آورد، در دو مدل سقف دار و بدون سقف تولید شده. دارای رنگ بندی شاد است، قابل شست و شو بوده و از استاندارد و مقاومت بالایی برخوردار است. برای ایجاد فضایی صمیمی و هیجان انگیز برای کودکانتان بهتر این است که میز و صندلی چیکو یا میز و صندلی استار را حتما را در وسایل بازی کودک بگنجانید. میز و صندلی چیکو دارای رنگ بندی متنوع است و قابل استفاده در منزل، مهدکودک، باغ و ویلاو… میباشد، به راحتی شسته می شود و
ایمنی، استحکام و تحمل وزن بالا یی دارد.
در مقایسه با کیفیت محصول قیمت مناسبی نیز دارد. میز و صندلی استار یکی از پر طرفدارترین صندلی ها است که برای استفاده در منزل، مهد کودک، خانه بازی، آموزشگاه زبان و تمامی موسساتی که به نحوی با کودکان سر و کار دارند مناسب است.
میز و صندلی استار از جنس پلاستیک فشرده است که باعث می شود بسیار مقاوم و محکم باشد. رنگ بندی شاد و متنوعی دارد و قابل شست و شو است. پایه های میز استار، برعکس میز چیکو، قابل جدا شدن نیست و در مقایسه با استحکام آن سبک و شیک است

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *