مقالات

تاب سرسره کشتی:

تاب سرسره کشتی:
دوره کودکی یک بعد زمانی است که معمولاً برای تمامی ما بسیار خاطره انگیز و به یاد ماندنی است. دوران کودکی یک دوره شیرین و لذت بخش است که خیلی زود هم تمام می شود و می گذرد اما بسیاری از خلق و خو، شخصیت، روحیه، جامعه پذیری، روحیه جمعی و خیلی چیزهای دیگر در این دوره ی به یادماندنی شکل می گیرند حتی آینده شغلی کودکان. بنابراین چگونگی سپری کردن و گذراندن آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. معمولاً تمامی آموزشها در این دوره در قالب بازی کردن به کودکان آموزش داده می شوند چرا که بیشتر وقت کودک به بازی می گذرد و یک بخش جدانشدنی از اکثریت آنان می‌باشد. بنابراین ایجاد بازی های هیجانی پر جنب وجوش جهت سرگرمی و بازی کردن کودکان مسئله مهم تمامی والدین می باشد. اگر یک وسیله کاربردی که کودک را مجذوب کرده و به بازی و سرگرمی مشغول کند و در خانه وجود داشته باشد خیال والدین راحت شده و کودک نیز شاد و با روحیه می‌شود.
تاب سرسره کشتی یکی از این وسایل بازی است که از جذابیت زیادی برخوردار می‌باشد چرا که هم تاب برای بازی کودک دارد که یک بازی لذت بخش برای کودکان به حساب می‌آید و یک سرسره که وجودش بسیار کودک را سر شوق می آورد. بنابراین اگر به دنبال یک وسیله جذاب برای بازی کودکان هستید تاب سرسره کشتی می تواند یک وسیله کامل باشد که می تواند کودک را ساعت ها مشغول بازی کند.
تاب سرسره کشتی شامل دو تاب می باشد که دارای پشتی بوده و از افتادن کودک جلوگیری به عمل می آورد و یک سرسره مخصوص کودک که به راحتی از آن بالا رفته و مورد استفاده قرار می‌دهد.
تاب سرسره کشتی برای نصب نیاز به یک فضای 2 در 3 داشته که برای محکم بودن و ایستادن خوب آن نیاز به پیچ کردن به زمین دارد. در رنگ بندی جذاب و زیبا طراحی شده است و از استاندارد خوبی هم برخوردار است. شما این وسیله بازی بی نظیر را می‌توانید در پارک‌ها، مهدکودک‌ها، ویلا ها، و یا خانه بازی ها نصب کنید و از وجود آن لذت ببرید.برای بهره وری بهتر از این تاب و سرسره کشتی پیشنهاد می‌شود از نمونه‌های دیگر اسباب بازی ها در کنار این پکیج جذاب استفاده نمایید. این کار باعث می‌شود کودکان انتخاب بیشتری برای بازی داشته باشند و خسته نشوند. مثلا مکان خود را با تاتامی در اصفهان فرش نموده و باعث شوید امنیت مکان شما بالا برود.تاتامی در اصفهان در رنگ بندی های شاد و مختلف عرضه می‌شود و در ابعاد و سایزهای گوناگون. قابل شستشو بوده و عمر بالایی نیز دارد. همچنین کنار تاب سرسره کشتی جالب می‌شود از یک تونل هزارپا استفاده نمایید تا کودک حین بازی از تاب سرسره کشتی از تونل بگذرد و یا گاهی قایم شود و یا هر تخیل دیگری که در ذهن دارد را بر روی وسایل خود پیاده نماید. می توانید برای کودک خود میز دوکاره خرچنگ را تهیه نمایید یک میز که چهار کودک همزمان می توانند از آن استفاده نمایند و یا زمانی که برعکسش می کنند تبدیل به یک راکر شود. رنگ بندی های جذابی داشه و جنس آن از پلی اتیلن می باشد و بسیار عمر خوبی نیز دارد.
خلاصه:
تاب سرسره کشتی یک پکیج کامل جهت مصرف کودکان بوده، یک مجموعه که شامل دو تاب با پشتی که باعث امنیت کودکان می‌شود و یک سرسره استاندارد که کودکان می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند. تاب سرسره کشتی مناسب برای مکان هایی مثل باغ ها، خانه‌ها، آپارتمان‌ها، ویلاها،تالار ها، مهدکودک‌ها، خانه بازی ها، می باشد و کودک می‌تواند حسابی به فعالیت وا داشته شود و سر ذوق بیاید. رنگ شاد و جذاب داشته و کودکان را به خود علاقه مند می کند و همچنین عمر بسیار خوبی نیز دارد. پیشنهاد می‌کنیم کنار تاب سرسره کشتی از وسایل دیگر نظیر تونل هزارپا، میز دو کاره خرچنگ و یا فرش کردن محل با تاتامی در اصفهان جهت امنیت بیشتر مکان استفاده کنید.
تمامی این وسایل را می توانید از فروشگاه دُرناتوی سفارش دهید

 

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *