مقالات

تاب سرسره سنجاب :

تاب سرسره سنجاب :
تاب سرسره یکی از بازی های بسیار لذت بخش و دوست داشتنی می باشد که اکثریت ما معمولاً با آن خاطرات خیلی خوب و زیادی داریم. امروز یک بازی که کودک را به تحرک و جنب و جوش وا دارد و باعث شود کودک از یکنواختی زندگی و تنبلی در بیاید دغدغه اکثریت والدین می باشد.
تاب سرسره سنجاب یک بازی عالی و زیبا می باشد که خیلی خوب می‌تواند کودکان را به جنب و جوش وادار کند و آنان را سرگرم کند. یک وسیله بازی که می‌توان آن را در مهد کودک ها خانه بازی ها و مراکزی که با کودکان سر و کار دارند و همچنین در بین ویلا ها استفاده نمود و ببینید که چقدر کودکان از دیدن آن لذت می برند. تاب سرسره سنجاب را می‌توان با مواد شوینده و آب بشویید و تمیز کنید. قابلیت ماندگاری بالایی داشته و امنیت بالایی نیز دارد این وسیله بازی بینظیر تحمل وزن تا ۵۰ کیلو را داراست و دو کودک هم زمان می‌توانند از آن استفاده نمایند همچنین به دلخواه می توان به تنهایی از آن استفاده کرد و یا به مجموعه کامل تاب سرسره تبدیل کرد. کنار این وسیله یک حلقه بسکتبال نصب شده است تا کودک را به تحرک وا داشته و باعث فعالیت بدنی بیشتر آن شود و همچنین این مسئله تاثیرات خوبی در سوخت و ساز کودکان و قدرت بدنی آنان داشته و باعث بلند قد شدن آنها نیز می گردد. توجه داشته باشید که لبه‌های تاب سرسره سنجاب به صورت گرد ساخته شده است تا اگر هم به صورت ناگهانی دست کودک به لبه های آن برخورد کرد آسیب نبیند.

تاب سرسره سنجاب مناسب برای گروه سنی ۲ تا ۶ سال طراحی شده است که نیاز به سرهم بندی دارد و این کار بسیار راحت بوده و نیاز به هیچ ابزار خاصی ندارد و جنس آن تماما از پلاستیک فشرده می باشد. به راحتی اوقات فراغت کودکان را پر کرده و حسابی کودکان را سرگرم و سر ذوق می آورد. اگر دوست دارید که ایجاد بازی های بیشتر و سرگرمی های بیشتری برای کودکان نمایید کنار تاب سرسره سنجاب از ماهی تعادلی که در دو نمونه با سقف و بدون سقف تولید می‌شود و تداعی کننده ی یک تاب و الاکلنگ می باشد را خریداری نمایید و یا استفاده از چند تا خرس رنگی بزرگ که کودکان علاقه زیادی به این عروسک نشان می دهند. همچنین می توانید از چرخ و فلک زرافه استفاده نمایید که یک بازی کامل و جذابی به حساب می‌آید که دارای چهار صندلی با کمربند بوده و زمانی که وسیله شما ثابت است می‌توان از آن به عنوان یک تاب استفاده کرد و زمانی که آن را می چرخانید تبدیل به یک چرخ و فلک شود. همچنین برای امنیت و ایمنی بیشتر می توانیم محل را با تاتامی در اصفهان یک کفپوش عالی فرش کنید. این کفپوش در سایز و ابعاد و رنگ بندی های مختلف تولید می شود. پس از فرش کردن محل می توانید وسایل بازی کودک را بر روی آن بچینید. برای انجام فعالیت کودکان می‌توانید از میز صندلی وانیا و یا استار و یا چیکو و لبخند استفاده نمایید و همچنین از میز دوکاره خرچنگ و یا میز دوکاره پلی اتیلن استفاده کنید که همزمان چهار کودک می توانند از آن استفاده نمایند. این میز زمانی که برعکس می شود تبدیل به یک راکر جذاب می شود.
خلاصه:
تاب سرسره سنجاب یک بازی کامل و جذاب است که چشم کودکان را خیلی زود به سمت خود میکشد و باعث فعالیت و سرگرمی بیشتر آنان می‌شود تحمل وزن تا ۵۰ کیلو را دارد و همزمان دو کودک می‌توانند از آن استفاده نمایند دارای رنگ شاد و جذاب است و می‌توان از آن به تنهایی استفاده کرد و یا به عنوان یک مجموعه تاب سرسره کامل از آن استفاده نمود. جنس تاب سرسره سنجاب از پلاستیک فشرده بوده و نیاز به سر هم کردن دارد ولی برای سرهم کردن نیاز به هیچ ابزاری ندارد.می توان کنار آن از انواع بازی های دیگر نظیر ماهی تعادلی، چرخ و فلک زرافه، عروسک خرس بزرگ، میز صندلی وانیا چیکو و لبخند استفاده کرد و یا از میز دوکاره خرچنگ و پلی اتیلن که نمونه ی یک میز عالی می باشد.تمامی این وسایل را با بهترین کیفیت از فروشگاه دُرناتوی می توانید خریداری نمایید.

 

اگر می خواهید در باره این محصول بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *